איטורו - הפייסבוק של המשקיעים.

דרכים >> שוק ההון >> איטורו

מה הרעיון?

מסחר בשוק ההון הוא דבר מורכב ומסובך שרוב האנשים אינם מכירים את החוקים והמושגים שלו. כאן איטורו נכנסת לתמונה. איטורו היא פלטפורמה מתקדמת למסחר בשוק ההון המבוססת על רשת חברתית. היא משתמשת בחוכמת ההמונים ומסייעת לכל משקיע מתחיל ומנוסה לסחור בקלות ובכל סכום בשוק ההון. הפלטפורמה, המבוססת על רשת חברתית של משקיעים, מאפשרת לכל סוחר לשתף מידע, לדון בתיקי השקעות, לראות במה כל חבר ברשת משקיע, כמה הוא משקיע והאם הוא מרוויח. אם היו אומרים לכם שאתם יכולים להעתיק תיק השקעות של משקיע שב-12 החודשים האחרונים עשה תשואה (רווח על ההשקעה) של 85%, מה הייתם עושים? סביר להניח שהרוב היו רוצים להרוויח כמוהו ומעתיקים את אסטרטגיית ההשקעות שלו- עם איטורו אפשר לעשות את זה. עם איטורו ניתן לקנות ביטקוין, מניות, סחורות, מט"ח וכו'.

(ניתן לראות כמה כל משקיע מרוויח ואף כמה משקיעים מעתיקים ממנו)

למה לבחור ב- Etoro למסחר בשוק ההון ?

4 סיבות עיקריות למה כל אחד יכול להתחיל להשקיע באיטורו:

  1. שקיפות: איטורו דוגלת בשקיפות ושיתוף מידע ולכן תיק ההשקעות, רמת הסיכון והרווחים של כל משקיע פתוחים לעיון החברים.

  2. עמלות נמוכות: בניגוד לבתי ההשקעות הגדולים הגובים עמלות מכירה וקנייה וכן דמי ניהול, איטורו גובה עמלות נמוכות משמעותית וכן רק על פעולות המכירה והקנייה.

  3. שימוש בחוכמת ההמונים: גם אם אתם חדשים במסחר בשוק ההון ומפחדים על הכסף שלכם, תמיד תוכלו רק ליהנות מן המידע ולחקור את התחום. איטורו היא רשת של שיתוף מידע ועדכונים בנוגע לכל מה שקשור לשוק ההון.

  4. כסף  וירטואלי: אתם לא בטוחים האם להשקיע את הכסף שלכם? לא חייב, תוכלו להתחיל את ההשקעה עם כסף וירטואלי בלבד. בנו לכם תיק השקעות, לימדו את המערכת ותראו מה קורה במשך תקופה. אם עשיתם רווח נאה, אולי כדאי לכם להתחיל להשקיע כסף אמיתי. אם קרה ההיפך, והפסדתם אחוזים ניכרים מהכסף המדומה, יכול להיות שזה לא התחום שלכם וכדאי לחפש אפיקים אחרים של השקעות.

האם יש מינימום להשקעה?

כן, כדי לסחור באיטורו יש צורך בסכום מינימלי התחלתי של 1,000 דולר. ניתן להפקיד את הסכום באמצעות פייפאל, העברה בנקאית או כרטיס אשראי.

 

אני לא יודע כלום על מסחר בשוק ההון, האם כדאי לי לסחור באיטורו?

ההמלצה הגורפת שלנו היא לא! אם אין לכם מושג בשוק ההון, גם בפלטפורמה כמו איטורו, המבוססת על שיתוף וההעתקות מסוחרים מנוסים ומקצועיים יותר, היא לא כדאית. לא רצוי להשקיע את הכסף שלכם באופן עיוור על יכולותיו של אדם אחר מהרשת. מה שכן תוכלו לעשות הוא להשקיע באמצעות כסף מדומה, ללמוד ולחקור את הנושא, לראות אם הרווחתם מה"כסף" שהשקעתם ולהבין האם זה מתאים לכם.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצה להירשם לניוזלטר שלנו?  מדי תקופה אנו שולחים מייל מושקע עם מידע על עבודה מהבית ושיווק באינטרנט.

שימושי:

המאמרים האחרונים:

הכי פופולרי:

דיגיטל יזמות: עבודה מהבית ושיווק באינטרנט

אתר דיגיטל יזמות הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר, נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בדיקת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. עם השנים, צברנו ידע רב בתחום השיווק בדיגיטל והבאנו את האתר להיות מדורג ראשון בגוגל במגוון ביטויי חיפוש. לאורך הזמן, גילינו גם צורך בקרב בעלי עסקים ואתרים, הזקוקים לשירותי דיגיטל, אך אינם יכולים לעמוד בהוצאה הגבוהה על כך. לכן התחלנו ליצור מוצרי דיגיטל שונים במחירים נוחים על מנת לתת מענה גם לעסקים הקטנים המעוניינים לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם באינטרנט.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר דיגיטל יזמות. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com