כיצד אנו בוחנים את אמינות הדרכים לייצור כסף ואיך יודעים שזה לא סקאם?

אנו מבינים את החשש שלכם, וכדי להימנע מרמאויות וסקאמים, בנינו סולם אמינות שיסייע לנו ולכם לבחון כל אתר ודרך ליצירת כסף מהאינטרנט.

כשאנו רוצים להזמין מוצר או שירות, אנחנו מחפשים מוכר שיהיה אמין, ושניתן לסמוך עליו לספק את הסחורה בצורה אמינה ואיכותית. כמובן שאנו רוצים לוודא כי האתר שמפרסם את המוצר אמיתי ופרטיו מהימנים.

בדומה לכך, כאשר אנחנו עובדים מהבית בעבור אתר מסוים, אנו רוצים לדעת כי הוא אמין, משלם בזמן ולא רמאי או סקאמר.

כל הדרכים והאתרים המופיעים באתר מרוויחים כסף באינטרנט נבדקו ואומתו ע"י סולם האמינות שלנו הבנוי ממספר קריטריונים שונים שנועדו לוודא כי מדובר באתר איכותי, אמין ושבמועד התשלום לא יאכזב אתכם.

1. וותק האתר: ככל שאתר וותיק יותר ברשת, כך ניתן לומר שהוא יותר אמין. כמובן שאין זה קריטריון שעומד בפני עצמו וביחד איתו נבדקים דברים נוספים. כיצד בודקים ותק של אתר? היכנסו לכאן.

2. אתר מאומת: כיום בעידן האינטרנט, ישנם אתרים רבים המספקים מידע רב על כל מה שמתרחש מאחורי הקלעים של האתר- הדומיין. ניתן לוודא שאתר מסוים הינו מאומת ע"י אדם אמיתי ולא איזו דמות פיקטיבית שנועדה לרמא. עם זאת דעו, כי לא כל בעל אתר חייב לתת את פרטיו האישיים, לכן מדד זה אינו נבחן לבד ועלינו לבדוק פרמטרים נוספים עימו.

3. נוכחות בפייסבוק: כל אתר או עסק שמכבד את עצמו, חייב להיות נוכח בפייסבוק. אנו בודקים גם את עמוד הפייסבוק של האתרים, ובודקים האם יש פידבקים וביקורות שליליות. אם אין לאתר שמציע לכם עבודה דף פייסבוק, היו סופר חשדניים- יכול להיות שמדובר בסקאם.

4. פידבקים ברשת: אנו מחפשים פידבקים וביקורות על האתרים לייצור הכנסה ברחבי האינטרנט בפורומים בעברית ובאנגלית.

5. הוכחות תשלום: כאשר ניתן למצוא אתרים שמספקים הוכחות תשלום ובנוסף אנשים פרטיים מפרסמים הוכחות כי קיבלו תשלום, הדבר מהווה מדד חשוב האם מדובר באתר אמין.

6. כמות כניסות לאתר: ככל שיש יותר מבקרים באתר ופחות עדויות על סקאם כך עולה מדד האמינות שלו. איך בודקים כמה מבקרים נכנסים בכל חודש לאתר מסוים? נכנסים ל- Similier web, ומקישים את כתובת האתר.

לסיכום, דעו כי כל שיטה לעשיית כסף באתר מרוויחים כסף באינטרנט נבדקה ע"י הקריטריונים המחמירים שלנו שנועדו לוודא כי אין מדובר באתר סקאם, כך שאין לכם מה לדאוג, אנחנו שומרים עליכם. בכל דרך המפורסמת באתר יש לכם הזדמנות לייצר לעצמכם הכנסה נוספת. כל מה שצריך לעשות זה להתחיל. בהצלחה!

רוצה להירשם לניוזלטר שלנו?  מדי תקופה אנו שולחים מייל מושקע עם מידע על עבודה מהבית ושיווק באינטרנט.

שימושי:

המאמרים האחרונים:

הכי פופולרי:

דיגיטל יזמות: עבודה מהבית ושיווק באינטרנט

אתר דיגיטל יזמות הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר, נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בדיקת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. עם השנים, צברנו ידע רב בתחום השיווק בדיגיטל והבאנו את האתר להיות מדורג ראשון בגוגל במגוון ביטויי חיפוש. לאורך הזמן, גילינו גם צורך בקרב בעלי עסקים ואתרים, הזקוקים לשירותי דיגיטל, אך אינם יכולים לעמוד בהוצאה הגבוהה על כך. לכן התחלנו ליצור מוצרי דיגיטל שונים במחירים נוחים על מנת לתת מענה גם לעסקים הקטנים המעוניינים לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם באינטרנט.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר דיגיטל יזמות. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com