top of page
 • תמונת הסופר/תAdmin

איך לכתוב תוכן איכותי ב- 60 שניות עם בינה מלאכותית (AI)

עודכן: 12 בנוב׳ 2023

צריכים תוכן לאתר אבל אין לכם זמן לכתוב בעצמכם או מספיק תקציב כדי להעסיק כותב תוכן? תוכן איכותי הוא אחד הפרמטרים המרכזיים לקידום אורגני בגוגל והקשר שלנו לגולשים.


ב-2022 דברים התקדמו מהר ובוט AI יכול לייצר לנו ערימות של תוכן בשניות, על כל נושא שנבחר.


כיום ניתן ליצור תוכן עם כלים אוטומטיים וזה בדיוק מה שנסקור במאמר הבא. איך יוצרים תוכן AI בקלות ובצורה איכותית.


בדרך כלל, אין לנו זמן ליצור תוכן חדש כל הזמן. בדיגיטל יזמות, מיום הקמת האתר, כתבנו לא פחות מ-108 מאמרים בבלוג. רובם מקיפים ואינפורמטיביים מאוד, עם מעל 1,500 מילים כל אחד. בתקופות פחות עמוסות, היינו משחררים מאמר בשבוע ובתקופות לחוצות מאמר אחד ב-3 חודשים 😓.


אנחנו יודעים מה זה לכתוב תוכן, את הקושי הנלווה אליו ואת הזמן שצריך להקדיש כדי ליצור חתיכת טקסט איכותית שבאמת תספק ערך לקורא.


אבל מה לעשות, תוכן הוא שמניע את גלגלי השיווק של כל עסק, הן בדיגיטל והן מחוצה לו. בעידן בו כל אחד יכול לבנות נוכחות דיגיטלית ברשת, יצירת תוכן היא העקב אכילס של רוב העסקים והאתרים בישראל. במאמר הבא נסקור את כלי AI חדשני לכתיבת תוכן AI לאתרים, שיוכל לסייע לכם לייצר תוכן בקלות ובמהירות!למה חשוב לייצר תוכן באתר?

 • גוגל מתעדפת אתרים עם תוכן איכותי , מקצועי ושמתעדכן מעת לעת ולכן מקדמת אתרים כאלו לראש תוצאות החיפוש.

 • תוכן זה החיבור שלנו לגולשים והשפה שבה אנחנו מדברים איתם. שבעידן בו כולם נמצאים ברשת, ליצור את התוכן הייחודי שלנו היא הכרח. רק כך נוכל באמת ליצור חיבור עם המשתמשים שלנו, לגרום להם להתרשם או לאהוב אותנו ובסופו של דבר, להוציא את האשראי ולשלם.

 • תוכן איכותי יכול להמיר כל גולש ללקוח משלם.מה זה תוכן AI בעברית?

תוכן AI זה טקסט שנוצר על ידי כלי אינטליגנציה מלאכותית בצורה אוטומטית על בסיס פרמטרים נתונים. הוא נועד להפוך את יצירת התוכן לאוטומציה מהירה ופשוטה. תפקידם הוא דווקא ליצור יותר איכותיות לתוכן מאחר ויש להם את היכולת לחקור את המידע ברשת בקלות יותר, לעומת כותב תוכן רגיל.איך יוצרים תוכן לאתרים עם כלי AI?

יש מגוון כלי AI ליצירת תוכן ברחבי הרשת. אנחנו נעזרנו בכלי Rytr (לינק כאן) , מאחר והוא בין היחידים שסיפק תוצאה טובה בשפה העברית. כך שחשוב לציין שהמלצה שלנו על Rytr היא לכתיבה בעברית. יכול להיות שתמצאו מתחרים ראויים טובים יותר, אם אתם רוצים תוכן באנגלית או שפה אחרת.


אז איך עובדים עם כלי התוכן Rytr


ניכנס ל- Rytr ונלחץ על Start Writing.

מתחברים עם כתובת מייל וסיסמא או עם חשבון הגימייל\פייסבוק ונכנסים בקלות למערכת כתיבת התוכן AI.
מייידית נוכל לייצר תוכן בחינם במסגרת החבילה החינמית (5,000 תווים).


בואו נתחיל לסקור את המערכת הזו ונראה מה היא מסוגלת לייצר

מצד ימין למעלה תוכלו ליצור תיקיות כדי לקטלג את סוגי התוכן השונים לפרוייקטים שלכם. למשל אם יש לכם כמה אתרים, אז לכל אתר תיקייה משלו. או אם יש לכם אתר גדול עם המון נושאים לכתיבה, אז כל נושא יקבל תיקייה ובתוך התיקייה קבצי הטקסט שתיצרו.

כתיבת תוכן AI
סידור וקיטלוג המסמכים לתיקיות


בחירת סגנון כתיבת תוכן AI

כעת נפתח New Document וניגש לעבודה. המערכת מאוד פשוטה וקל לתפעל אותה, כך שאם הולכים ליהנות.

בתפריט השמאלי בחרו בשפה העברית (או בשפה אחרת שתרצו), ובחרו את סגנון הכתיבה (Tone)

ישנו מגוון רחב של סגנונות כתיבה ונדגיש כאן את העיקריים והשימוש שכדאי לבצע בהם:

 • כתיבת תוכן לאתרים רגילים - Casual, Convincing,

 • כתיבת תוכן לאתרי לייףסטייל, מנטורינג, ייעוץ אישי וכדו' - Compassionate, Passionate, Inpirational, enthusiastic.

 • כתיבת תוכן לאתרים שמוכרים מוצרי מותרות שאינם הכרחיים - humorous, Joyfull, Passionate

 • כתיבת תוכן לאתרי מוצרי חשמל וגיימינג - Informative

 • כתיבת תוכן לאתרים משפטיים, רואי חשבון וכדו' - Casual ו- Convincing ואולי גם שילוב של Formal.

 • כתיבת תוכן למוסדות, ארגונים גדולים, ממשלתיים - Formal


בחירת סגנון כתיבת תוכן AI
בחירת סגנון כתיבת תוכן AI

מה אפשר לכתוב עם תוכן AI ?


השלב הבא הוא מה אנחנו רוצים לכתוב. יש מגוון אפשרויות ונעבור רק על מה שהתנסינו בהם:

 • רעיון למאמר + מבנה ( Blog Idea&Outline): מזינים במערכת ביטוי מפתח מסויים ומקבלים רעיון למאמר וכותרות משנה לפסקאות שירכיבו אותו. הפלוס פה שהמערכת נותנת לכם גם מילות מפתח שכדאי להשתמש בהם לכל פסקה. למשל, בדוגמא למטה, הזנו את הביטוי "ארנק קריפטו" וקיבלנו אחלה רעיון למאמר פלוס לתוכן שיהיה בו.

איזה תוכן AI אפשר לכתוב
איזה תוכן AI אפשר לכתוב?

 • כתיבת פסקה של מאמר (Blog Section Writing): מזינים את נושא הפסקה + 1-3 ביטויי מפתח ומקבלים פסקה של 4-5 שורות בנושא שביקשתם. • תיאור מוצר (Product Description): כמו שזה נשמע, מזינים את שם המוצר + הסבר קצר ומקבלים תיאור מוצר שאפשר להשתמש בו. שימו לב שהמוצר יכול להיות גם שירות ולא חובה להזין הסבר.


דוגמא לתוכן AI.png
דוגמא לתוכן תיאור מוצר ע"י AI

שימו לב שיש גם אפשרויות כגון כתיבת כותרת SEO, תיאור Meta, תיאור סרטון יוטיוב, שאלות ותשובות ועוד.

מוזמנים להתנסות בהם ולשתף אותנו במסקנות שלכם.


אולי יעניין אותך: איך להפוך טקסט לאודיו עם AIהניסיון שלנו עם כתיבת תוכן AI

תוכן AI בהחלט הולך לתפוס נתח גדול בענף התוכן בעולם. קלות הכתיבה, הרעיונות והאפשרויות הרבות מסייעות ומקילות על עבודת איש התוכן שלעיתים גוזלת זמן רב.

מה ההתרשמות שלנו מממערכת כתיבת התוכן AI של Rytr:

 1. עברית - המערכת עובדת בצורה מאוד טובה ומספקת אחלה תוצאה, אבל היא רחוקה ממושלמת. כל פסקה ותוכן ש-Rytr תייצר לכם, יהיה עליכם לעבור ולוודא שאין שגיאות כתיב או תחביר. קרה לנו רבות שהיו שגיאות כאלה. מה שכן, לא מצאנו אלטרנטיבה, Rytr היא היחידה בעולם שמספקת תוכן AI בעברית (מצאתם מערכת אחרת? הפתיעו אותנו בתגובות למטה 🙂 )..

 2. התוכן - בהמשך למה שציינו בסעיף הקודם, התוכן ש- Rytr מייצרת הוא סבבה לגמרי, אבל אי אפשר להסתמך עליו ב- 100%. אנו ממליצים לעבור על כל תוכן שהמערכת מייצרת, שכן מס' פעמים כבר קרה לנו, שהתוכן היה קצת לא הגיוני או לא מסתדר מבחינת רציונלית.

 3. קלות השימוש - סופר קל להשתמש בתוכנה, היא מספקת תוכן תוך שניות, והאפשרויות הרבות מקלות על מיקוד התוכן ופשטות העבודה.תוכן AI בעברית - מילים אחרונות

רייטר הוא כלי נוח לשימוש שיכול לספק תוצאות תוכן נהדרות במינימום של זמן. אפשרויות העבודה עם הכלי הזה, הסגנונות והפרמטרים לכתיבה מקלים מאוד ומאפשרים לדייק את התוכן למטרה שלנו.

עם זאת, בעברית, הכלי רחוק מלהיות מושלם. לא מומלץ להשתמש ב- Rytr בצורה אוטומטית. כל טקסט שתקבלו ממנו, כדאי לעבור עליו, לתקן טעויות, לדייק ולבחון.

אנחנו מאמינים שהכלי ישתפר והתוכן בעברית יהיה איכותי יותר, אבל עד שזה יקרה, נצטרך להקדיש קצת זמן למקצה תיקונים לתוכן שרייטר יוצרת.

מה שכן, זו אחלה פתרון ביניים לחסכון בזמן.

משתמשים בתוכן AI ? שתפו אותנו בתגובות בניסיון שלכם.

3,156 צפיות0 תגובות

Comentários


רוצה לקבל את המדריך המלא לכסף באינטרנט ב- 2023? לאיזה מייל תרצה\י שנשלח לך אותו?

מעולה! המדריך מחכה לך במייל

bottom of page