החזון שלנו

לכל אחד יש חזון...

מה החזון שלנו?

שתי דברים עיקריים:
1. להציג לכל מי שחפץ בכך את האפשרויות הכי אמיתיות על איך להרוויח כסף מהבית באינטרנט. רבים מאיתנו עובדים קשה מדי יום, אך עדיין לא מצליחים להתמודד עם יוקר המחיה וכורעים תחת הנטל. לעיתים, עקב כך, אנחנו מפספסים הזדמנויות כספיות רבות ה"שוכבות" מתחת לאף שלנו, שיכולות להעניק לנו מעט, או הרבה, נחת כלכלי.
2. לאפשר לבעלי עסקים ואתרים שאין להם תקציב גבוה או שאין להם את הידע המתאים, לפרסם באינטרנט ולבסס לעצמם פרופיל עסקי בדיגיטל.

מי אנחנו

מאחורי האתר עומדים שני יזמים בנפשם, שסיימו תואר ראשון ומחפשים את דרכם להשתלב במעגל התעסוקה. לאורך השנים, לאחר השירות הצבאי ובמהלך התואר, הרווחנו כסף ממקורות שונים באינטרנט, כדרך להתמודד עם יוקר המחיה ולכן החלטנו לשתף את כל מי שרק אפשר, במגוון הדרכים לעבודה מהבית שאליהם נחשפנו. ככל שעבר הזמן, צברנו ידע רב בתחום השיווק בדיגיטל והבאנו את האתר להיות מדורג ראשון בגוגל במגוון ביטויי חיפוש. לאורך השנים, גילינו גם צורך בקרב בעלי עסקים ואתרים, המעוניינים לבסס לעצמם נוכחות דיגיטלית באינטרנט, אך משיקולי תקציב וחוסר ידע בתחום מוותרים ומפקירים את השיווק באונליין. לכן, התחלנו ליצור מוצרי דיגיטל שונים במחירים נוחים על מנת לתת מענה גם לעסקים הקטנים המעוניינים ליהנות מהחשיפה שהאינטרנט מציע.

רוצים לכתוב אצלנו? לשאול שאלה? להעלות דילמה? או סתם לשוחח?

אנחנו נותנים במה ליזמים רבים לכתוב באתר, נשמח לשמוע ממכם.

שלחו לנו הודעה בעמוד צור קשר

 

רוצה להירשם לניוזלטר שלנו?  מדי תקופה אנו שולחים מייל מושקע עם מידע על עבודה מהבית ושיווק באינטרנט.

שימושי:

המאמרים האחרונים:

הכי פופולרי:

דיגיטל יזמות: עבודה מהבית ושיווק באינטרנט

אתר דיגיטל יזמות הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר, נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בדיקת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. עם השנים, צברנו ידע רב בתחום השיווק בדיגיטל והבאנו את האתר להיות מדורג ראשון בגוגל במגוון ביטויי חיפוש. לאורך הזמן, גילינו גם צורך בקרב בעלי עסקים ואתרים, הזקוקים לשירותי דיגיטל, אך אינם יכולים לעמוד בהוצאה הגבוהה על כך. לכן התחלנו ליצור מוצרי דיגיטל שונים במחירים נוחים על מנת לתת מענה גם לעסקים הקטנים המעוניינים לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם באינטרנט.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר דיגיטל יזמות. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com