איך לעשות כסף מפייבר - המדריך המלא [2022]

עודכן: 9 באפר׳

יודעים לעצב לוגו לעסק? לתרגם מאמר בקלות? להטיל כישוף על מישהו? ברוכים הבאים לזירת השירותים המקצועיים של פייבר (גם בעברית) - המקום החדש לעבודה מהבית! בו אפשר לקנות ולמכור ידע אישי ומומחיות, ועם קצת יצירתיות, כשרון וזמינות גבוהה ניתן להרוויח הרבה כסף ב- 2022.

איך לעשות כסף מפייבר

בחורה בביקיני שמסתובבת עם כל שלט שתרצו? קריינות לסרטון תדמית לעסק ב-5$? מציאת ספקים לחנות אונליין? כתיבת קורות חיים מקצועיים?


אז מה זה Fiverr (פייבר בעברית) ?

הכירו את פייבר, הפלטפורמה למכירה וקנייה של שירותים מקצועיים וחברתיים (ובשפה של פייבר בעברית- "גיג" = Gig ) או כל דבר אחר שמישהו יהיה מוכן לשים עליו כסף ולכל הפחות 5$. בפייבר תמצאו כל מה שהוא לא מוצר פיזי, לא מוכרים כאן ביגוד, תכשיטים או גאדגטים שונים, אלא שירותים, מדריכים או מוצרים דיגיטליים בלבד.5 נתונים על Fiverr ששווה לקרוא

 1. פייבר נוסדה בשנת 2009 על ידי מיכה קאופמן ויושבת במרכז תל אביב ליד שרונה מרקט. למרות שמדובר בחברה ישראלית, אין פייבר בעברית והאתר לא מתורגם לקהל הישראלי. לא שזה אמור לעצור אותנו מלהרוויח :)

 2. לחברה 363 עובדים בארץ ובעולם ולפי התשקיף האחרון שפורסם, הרוויחה 75 מיליון דולר בשנת 2018 (מקור: דו"ח רשות ניירות הערך האמריקאית).

 3. בכל חודש מתבצעים בפייבר 50 מיליון עסקאות, שזה 1.6 מיליון עסקאות ביום, שזה 69,444 אלף עסקאות בשעה אחת, שזה אומר 1,157 עסקאות בדקה, מה שמוביל מסקנה שכל שנייה מתרחשות 19 עסקאות בפייבר (מקור: BusinessWire).

 4. פייבר זמינה ב- 160 מדינות בעולם.

 5. בשנת 2020 מניית החברה צמחה בסכום אסטרונומי של 720% ונסחרת כעת במחיר של 201$.


להרוויח כסף מהבית עם פייבר

בעידן הקורונה והסגר בבתים, זו אחלה דרך לעשות כסף מהבית. שימו את האגו בצד, ואל תפחדו לתמחר את הזמן שלכם במחיר נמוך יותר מבדרך כלל, שהרי זה עדיף מהישיבה והחוסר מעש - מהם אתם לא מרוויחים כלום.


להרוויח מינימום של 5$ על כל עסקה אולי נשמע מעט כשמסתכלים על זה באופן פרטני, אך ביצוע מספיק עסקאות כאלו בשבוע יכול להסתכם בסכומים נאים במיוחד שמצטברים לידי הכנסה חודשית שוטפת בעבודה מהבית. מה גם שניתן להעלות שירותים בסכומים גבוהים יותר.

איך לעשות כסף מפייבר?

כדי להצליח ואשכרה להרוויח כסף, עלינו למצוא מוצר או שירות שעולה לנו ממש מעט או בחינם ולוקח מעט זמן לבצעו.

לדוגמא, מכירת מדריך\ספר אלטקרוני זוהי אחלה עסקה למכירה בפייבר. העלות של הספר היא כמעט אפסית, ולוקח בדיוק שנייה לשלוח לקונה (מכיוון שזה כבר מוכן). מרטין באקלי עשה 900 דולר בדיוק מזה. אך החוכמה של באקלי לא הסתיימה שם, באקלי אף השכיל לקדם ספרים אחרים שלו בתוך הספרים הקיימים, כך בעצם הגדיל את המכירות שלו כמעט ללא השקעה בשיווק.מה אפשר למכור בפייבר?

 1. עיצוב לוגו - שימוש בתוכנה שעושה את רוב העבודה.

 2. עריכת וידאו - שימוש בתוכנת עריכה שעושה את מרבית העבודה.

 3. קידום עמוד פייסבוק\מוצר – אם יש לכם כמות עוקבים גדולה.

 4. כתיבת תוכן (מאמרים,פוסטים וכדו') - אם יש לכם יצר כתיבתי עשיר.

 5. הפיכת תמונה לציור - שימוש בתוכנה שמבצעת את זה בצורה מהירה.

 6. תרגום מאמרים – אם יש לכם שליטה מלאה ב-2 השפות.

 7. עיצוב כרטיס ביקור – בסיוע אתר או תוכנה שעושים את מרבית העבודה.

 8. בניית אתר - אם יש לכם שליטה חזקה בתחום הזה.

 9. קריינות - אם יש לכם את הקול המתאים והידע בהטמעה של סאונד לסרטון.

 10. עריכת תמונות - יש לכם ידע בפוטושופ או תוכנות עריכה? נצלו את זה והציעו שירותים מתאימים בתחום.