6 מטבעות קריפטו מומלצים בשוק שעמוס לחלוטין (2022)

עודכן: 9 ביולי

מטבעות הקריפטו היו ללא ספק ההשקעה הכי רותחת של שנת 2017, כאשר רבים עלו באלפי אחוזים והניבו למשקיעים שלהם רווחים יפים במיוחד. מה תספק לנו שנת 2022? הנה הצצה ל-6 מטבעות מעניינים במיוחד שכל אחד מהם יכול להיות הביטקוין הבא.

6 מטבעות וירטואלים מומלצים

תוכן עניינים למאמר

 1. מטבע דאש - Dash

 2. מטבע הקריפטו נאו - Neo

 3. סטים - Steem

 4. קארדנו - Cardano

 5. ביטקוין קאש - BitcoinCash

 6. פירקוין - PeerCoin


בועה שעוד רגע הולכת להתפוצץ? טרנד חולף? פונזי? סקאם אחד גדול???


מטבעות דיגיטלים כאן כדי להישאר

לא משנה מה יגידו השונאים, הביטקוין והמטבעות הדיגיטליים כאן והם לא הולכים להיעלם בזמן הקרוב. נכון, חודש ינואר ופברואר 2018, לא היו קלים במיוחד לקהילת המשקיעים עם ירידות שערים חדות, אך רבים סוברים כי השוק במגמת עלייה וצפוי לחזור במלוא הכוח.

אבל עם עוד כ- 1,300 סוגי מטבעות (נכון למועד פרסום הכתבה), ועם שוק שמוּנָע מאוד משמועות, ספקולציות וגם סקאמים (לצערנו), קצת קשה לדעת באיזה מטבע וירטואלי כדאי להשקיע.

*נכון ל- 25.04.2022, קיימים היום 19,100 מטבעות קריפטו.


5 דברים שרצוי לבדוק לפני השקעה במטבע קריפטו

באיזה מטבע וירטואלי כדאי להשקיע
 1. צוות הפיתוח - בדקו את צוות המפתחים של המטבע, מי הם, איזה דברים השיגו בעבר ומה אומרים עליהם ברשת.

 2. חידוש או פתרון - גלו מה מציע המטבע, איזה בעיה הוא נועד לפתור והאם הוא מציע חידוש כלשהו שלא קיים כבר במטבע אחר.

 3. מפת הדרך - בדקו באיזה שלב פיתוח נמצא המטבע, האם צפויים עדכונים, פיצולים או שדרוגים כלשהם לאורך הדרך. לרוב, מטבעות איכותיים יציגו מפת דרך עסקית הפתוחה לעיון הגולשים.

 4. הרחש ברשת - סרקו פידבקים וחוות דעת ברשת, בבלוגים, בפורומים, בקבוצות הפייסבוק ובייחוד בטלגרם – מה הקהילה חושבת על המטבע.

 5. כמות מטבעות - בדקו כמה מטבעות קיימים נכון להיום וכמה בסה"כ יהיו מונפקים – כמות מטבעות מוגזמת למשל יכולה להוות אינדיקציה למטבע מגוחך שלא צפויה לו עלייה משמעותית. היצע מצומצם שנותר מן המטבע, יכול לגרום לביקוש לעלות וכך גם שער המטבע.


*שימו לב: עקב קשיים רגולטרים מול רשות שוק ההון בישראל, בינאנס סגרה את האפשרות לישראלים לרכוש מטבעות בפלטפורמה שלה (נכון ל- 11.5.2022).


קריפטו עדיין נחשב השקעה מסוכנת

חשוב להבין שגם ב- 2022, קניית מטבעות הדיגיטליים מהווים השקעה שמוגדרת מסוכנת עם עליות וירידות שערים חדות, לכן אם בכוונתכם להשקיע כסף, חשוב לקרוא ולהבין כמה שיותר על השוק ולקרוא טיפים ועצות טרם ההשקעה בקריפטו. אחרי שהבנתם את הסיכונים, קבלו החלטה מושכלת האם להיכנס לשוק או לא

אז אחרי כל זה, הנה חשיפה של:


6 מטבעות קריפטו מומלצים שאנליסטים רבים גורסים שהפוטנציאל שלהם מאוד גבוה


1. מטבע דאש - Dash

דאש היא מערכת