מורידים אפליקציות ומרוויחים על זה כסף

מה הרעיון?

מורידים אפליקציות, שפיצ'ר פוינטס ממליצה לכם להוריד לנייד שלכם, פועלים לפי המשימות ומרוויחים נקודות על כל משימה (משימות כגון, להשתמש באפליקציה במשך 10 דקות או להגיע לשלב 3 במשחק וכו'). את הנקודות ניתן להמיר לכסף מזומן שיועבר לחשבון הפייפאל שלכם.

 

הצעה מיוחדת:

אם תירשמו דרך אתר מרוויחים כסף באינטרנט, תוכלו להרוויח קופון מתנה בסך 50 נקודות!

איך נרשמים? נכנסים לקישור הזה ומקלידים את קוד הקופון הבא: 5872RF

 

 

למה שישלמו לי כסף?

חברות ובעלי אפליקציות משלמות לפיצ'ר פוינטס כסף על כל פעם שיפנו משתמשים להוריד את האפליקציה שלהם. פיצ'ר פוינטס, מפרסמת את האפליקציות ומתחלקת עימכם בכסף שהיא מקבלת על ההורדה שלכם. זה פשוט עד כדי כך. עד היום פיצ'ר פוינטס חילקה 5,486,407 מיליון דולר למשתמשים ברחבי העולם. בנוסף בדקנו את האתר באמצעות סולם האמינות שלנו, כך שאין לכם מה לדאוג 😊. 

 

איך מקבלים את הכסף?

את הכסף ניתן למשוך לחשבון הפייפאל שלכם כבר כאשר תצברו 5 דולר!

חישוב הנקודות מתבצע כך:

1,800 נקודות = 3$

3,000 נקודות = 5$

6,000 נקודות = 10$

30,000 נקודות = 50$

60,000 נקודות = 100$

120,000 נקודות = 200$

600,000 נקודות = 1,000$

 

שורה תחתונה?

הרי כולנו כל היום נמצאים בסמארטפון, אז למה לא להתחיל ולצבור כסף? בין אם אתם בזמן נסיעה ברכבת או באוטובוס או שיש לכם כמה דקות פנויות ביום, תוכלו להיכנס לפיצ'ר פוינטס להוריד אפליקציות, לבצע משימות ולהרוויח כסף!

 

הזמנת חברים:

פיצ'ר פוינטס מתגמלת אתכם על כל חבר שתזמינו וישתמש בשירות, תוכלו להרוויח 50% מהנקודות שירוויח החבר (מבלי לפגוע ברווחים שלו!). לכן כדאי להזמין כמה שיותר חברים!

דרכים >> פעולות נוספות >> Feature Points

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

מרוויחים כסף באינטרנט: הכנסה נוספת - עבודה מהבית

אתר מרוויחים כסף באינטרנט הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר, נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בדיקת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. אם גם אתם רוצים לדעת איך לעשות כסף באינטרנט ע"י עבודה מהבית, הנכם מוזמנים ליהנות מהמידע הרב באתר בנוגע לדרכים ליצירת כסף והכנסה פסיבית. אם תרצו להתעדכן ראשונים על דרכים חדשות להרוויח, הירשמו לניוזלטר שלנו ממש כאן למטה.

הירשמו לניוזלטר שלנו, והצטרפו ל- 17,252 משתמשים רשומים, המקבלים עדכונים על דרכים חדשות לעשות כסף מהאינטרנט.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר מרוויחים כסף באינטרנט. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com