top of page

פייבר אפיליאייט - הפנו לקוחות והרוויחו כסף

דרכים >> תכניות שותפים >> Fiverr Affiliates

מה הרעיון?

פייבר היא פלטפורמה בינלאומית למכירה וקנייה של שירותים מקצועיים באינטרנט (מה שנקרא בשפתה - Gigs). ב- Fiverr, ניתן לקנות כל שירות שיכול להינתן בצורה וירטואלית או ללא נוכחות פיזית של הלקוח. מעיצוב לוגו לעסק וקידום אתרי Wix ועד השמת פתק בכותל המערבי או בניית תכנית תזונה להרזיה.

מכיוון שבפייבר יש כל כך הרבה שירותים מסוגים שונים, שיווק שותפים בפייבר יכול להיות משתלם במיוחד. שכן כל אחד מאיתנו לבטח מכיר מישהו שיוכל להיעזר באחד מן השירותים בפייבר.

איך עובד שיווק שותפים עם פייבר?

 1. נכנסים לקישור למעלה ולוחצים על Start Earning Now.

 2. ממלאים את מלוא הפרטים כולל איך בכוונתכם לקדם את השירותים של פייבר ולוחצים על Register Now.

 3. לאחר שאושרתם, נכנסים לאזור השותפים של פייבר. 

 4. מייצרים לינק אפיליאייט ייחודי לעמוד הבית או לכל עמוד שתרצו בפייבר.

 5. מפרסמים את לינק האפיליאייט באפיקי פרסום רלוונטיים כגון בלוג, קבוצות פייסבוק, ניוזלטר וכו'.

 6. אתם מתחילים להרוויח ברגע שמישהו רכש גיג מסוים.

 

במערכת השותפים תוכלו לייצר גם באנרים, לצפות בסטטיסטיקות על כמה אנשים לוחצים על הקישורים ששיתפתם וכן כמה כסף הרווחתם.

שיווק שותפים עם פייברר

כמה כסף אפשר להרוויח?

אין הגבלה על הסכום שאתם יכולים להרוויח. במערכת השותפים תוכלו לייצר 2 סוגי לינקים - 

 1. קישור Fiverr CPA - מרוויחים בין 15-150$ על כל לקוח חדש שמפנים לפייבר ומבצע רכישה באחת מהקטגוריות הנבחרות.

 2. קישור Fiverr Hybrid - מרוויחים כ- 10$ + 10% מהרווח של שפייבר עושים מכל עסקה שהמשתמש שהפניתם ביצע.

מה עדיף? לטעמנו עדיפה האפשרות השנייה בה תוכלו להרוויח על הרכישות שמבצע הגולש שהפניתם במשך שנה שלמה. מנגד, אם גולשי האתר שלכם למשל, הם משתמשים יחסית "חלשים" בתחום הדיגיטל וסביר להניח שאינם רשומים לפייבר, אז מומלצת האפשרות הראשונה בה מרוויחים יותר על לקוח חדש.

איזה שירותים יש בפייבר שאפשר לשווק?

בפייברר יש קשת מאוד רחבה של שירותים המתאימים לכל סוגי האנשים. אתם יכולים להפנות אנשים פרטיים, בעלי עסקים, חברות קטנות וגדולות, פרילנסרים ועוד. הנה מס' שירותים לדוגמא:

 

 1. בניית תכנית אימון - בפייבר יש לכם עשרות שירותים של בניית תכניות כושר או תזונה. לכן אם אתם בעלי עסקים שקשורים לתחום התזונה והכושר תוכלו להפנות משתמשים לקנות שירותים בתחום זה.

 2. כתיבת תוכן - תוכלו להפנות בעלי אתרים לשירותי כתיבת מאמרי SEO, מאמרים שיווקיים, דפי מוצר וכו'.

 3. כתיבת קורות חיים - תוכלו להתחבר לקבוצות פייסבוק של חיפוש עבודה (או כל רעיון אחר), ולשתף קישור אפילאייט לשירותי כתיבת קו"ח בפייבר.

 4. בניית לו"ז לטיול - אפשר לשווק לאנשים תכניות טיולים בחו"ל שמוכרים רבים מציעים בפייבר. זהו עניין שיכול להיות מאוד פופולרי ברגע שמשבר הקורונה בתיירות הסתיים והשמיים ייפתחו לחלוטין.

 5. בניית אתרים וחנויות אונליין - מכירים בעלי עסקים שאין ביכולתם לשלם אלפי שקלים למתכנת וחברות דיגיטל בארץ? תפנו אותם לשירותים של מוכרים בפייבר שיכולים להקים עבורם אחלה אתר במחיר הרבה יותר נוח.

 6. קורסי דיגיטל - לפייבר יש מתחם אונליין של קורסים דיגיטליים ללמידה עצמית מהבית כגון, איך להכין מצגות מקצועיות, איך למכור באמזון וכו'

 

מהו זמן העוגיה של תכנית השותפים של פייבר?

העוגייה (Cookie) של פייבר נשמרת למשך 30 ימים!. כלומר, אם הפניתם משתמש לפייבר והוא רכש רק לאחר 29 ימים - אתם עדיין מרוויחים?

הוכחת תשלום מפייבר אפיליאייטס

למי זה מתאים?

תכנית השותפים של פייבר מתאימה למגוון סוגים של אנשים. רצוי שיהיה לכם איזשהו מקור לתנועה שבו אנשים ילחצו על הלינקים שלכם, מדף פייסבוק ועד בלוג אינטרנטי או אפליקציה. אם יש לכם גישה פוטנציאלית לבעלי עסקים, השירותים של פייבר יהיו מאוד מבוקשים עבורם.

 

איך מקבלים את הכסף?

הסכום שהרווחתם מתעדכן מידי יום באזור השותפים האישי שלכם. פייבר משלמת ישירות לחשבון הפייפאל שלכם בכל פעם שתעברו את רף ה- 100$.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

bottom of page