שיווק שותפים עלי אקספרס

דרכים >> תכניות שותפים >> עליאקפסרס - שותפים

מה הרעיון?

רוצים לעבוד בשותפות עם אתר אלי-אקספרס? תכנית השותפים של עלי תתגמל אתכם בכסף על כל לקוח שתפנו אליה ויבצע רכישה באתר. עם כמות הגולשים העצומה שקיימת בעלי-אקספרס, אפשרויות הרווח גבוהות במיוחד. במהלך שנת 2016 חולקו לשותפים ברחבי העולם מעל 100,000$ בכל חודש! עכשיו שחג הרווקים הסיני 2020 מבצבץ, המספרים צפויים לעלות

איך זה עובד?

נרשמים לפורטל השותפים של אליאקספרס, מקבלים לינקים ייחודים, באנרים ומודעות משלכם לפרסום מוצרים, מפרסמים את המוצרים בכל מיני אתרים ורשתות חברתיות ומתחילים להרוויח. רוצים לקרוא על זה בהרחבה? מומלץ להיכנס למדריך המקיף שכתבנו בנושא על איך ליצור קישורי שותפים בעליאקספרס.

טבלת רווחים מתכנית השותפים של עלי אקספרס

יום הרווקים הסיני

חג הרווקים הסיני הוא מימי הקניות העמוסים ביותר של השנה. גם משווקי השותפים, מדווחים שהרווחים ביום הזה מגיעים לסכומי שיא מרשימים. לכן, אין ספק שכדאי ורצוי לקחת את מבצעי יום הרווקים ולשווק אותם בקרב העוקבים שלכם בפייסבוק, האתר, אינסטוש וכו'. עלי גם מעניקה באנרים מיוחדים באזור השותפים, לשיתוף החג כדי שתוכלו לייצר יותר המרות.

כמה ישלמו לי?

עלי משלמת בין 2-9% על כל הפנייה לאתר שהובילה להזמנה של מוצר, העמלה משתנה בין קטגוריה לקטגוריה. בנוסף ככל שמרוויחים יותר ומפנים יותר גולשים, מרוויחים בונוסים ופרסים מעלי. 

 

למי זה מתאים?

לכל אחד עם רצון לעשות כסף מהאינטרנט! באתר עלי אקספרס יש מאות מיליוני מוצרים, כל מה שצריך זה רק להפנות אנשים לאתר. עלי כבר תעשה את השאר, עם מלאי המוצרים העצום שלה, אפשרויות התשלום הרבות וכן המוניטין שיש לה בתור אתר השופינג השלישי בגודלו בעולם.

 

איך מקבלים את הכסף?

את הכסף ניתן למשוך, באמצעות שיק או העברה בנקאית לאחר שצברתם 16 דולר של רווחים. עם זאת, עמלת משיכת הכסף עומדת על 15$, כך שישתלם לכם למשוך את הכסף רק כאשר תצברו סכום גדול יותר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצה להירשם לניוזלטר שלנו?  מדי תקופה אנו שולחים מייל מושקע עם מידע על עבודה מהבית ושיווק באינטרנט.

שימושי:

המאמרים האחרונים:

הכי פופולרי:

דיגיטל יזמות: עבודה מהבית ושיווק באינטרנט

אתר דיגיטל יזמות הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר, נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בדיקת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. עם השנים, צברנו ידע רב בתחום השיווק בדיגיטל והבאנו את האתר להיות מדורג ראשון בגוגל במגוון ביטויי חיפוש. לאורך הזמן, גילינו גם צורך בקרב בעלי עסקים ואתרים, הזקוקים לשירותי דיגיטל, אך אינם יכולים לעמוד בהוצאה הגבוהה על כך. לכן התחלנו ליצור מוצרי דיגיטל שונים במחירים נוחים על מנת לתת מענה גם לעסקים הקטנים המעוניינים לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם באינטרנט.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר דיגיטל יזמות. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com