עלי אקספרס - קבלו כסף על כל הפנייה של לקוח!

דרכים >> תכניות שותפים >> עליאקפסרס - שותפים

מה הרעיון?

רוצים לעבוד בשותפות עם אתר עלי-אקספרס? תכנית השותפים של עלי אקספרס תתגמל אתכם בכסף על כל לקוח שתפנו אליה ויבצע רכישה באתר. עם כמות הגולשים העצומה שקיימת בעלי-אקספרס, אפשרויות הרווח גבוהות במיוחד. במהלך שנת 2016 חולקו לשותפים ברחבי העולם מעל 100,000$ בכל חודש!

איך זה עובד?

נרשמים לפורטל השותפים של אליאקספרס, מקבלים לינקים ייחודים, באנרים ומודעות משלכם לפרסום מוצרים, מפרסמים את המוצרים בכל מיני אתרים ורשתות חברתיות ומתחילים להרוויח. רוצים לקרוא על זה בהרחבה? מומלץ להיכנס למדריך המקיף שכתבנו בנושא על איך ליצור קישורי שותפים בעליאקספרס.

טבלת רווחים מתכנית השותפים של עלי אקספרס

כמה ישלמו לי?

עלי משלמת עד 9% על כל הפנייה לאתר שהובילה להזמנה של מוצר, העמלה משתנה בין קטגוריה לקטגוריה. בנוסף ככל שמרוויחים יותר ומפנים יותר גולשים, מרוויחים בונוסים ופרסים מעלי. 

 

למי זה מתאים?

לכל אחד עם רצון לעשות כסף מהאינטרנט! באתר עלי אקספרס יש מאות מיליוני מוצרים, כל מה שצריך זה רק להפנות אנשים לאתר. עלי כבר תעשה את השאר, עם מלאי המוצרים העצום שלה, אפשרויות התשלום הרבות וכן המוניטין שיש לה בתור אתר השופינג השלישי בגודלו בעולם.

 

איך מקבלים את הכסף?

את הכסף ניתן למשוך, באמצעות שיק או העברה בנקאית לאחר שצברתם 16 דולר של רווחים. עם זאת, עמלת משיכת הכסף עומדת על 15$, כך שישתלם לכם למשוך את הכסף רק כאשר תצברו סכום גדול יותר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

דיגיטל יזמות: עבודה מהבית ושיווק באינטרנט

אתר דיגיטל יזמות הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר, נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בדיקת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. עם השנים, צברנו ידע רב בתחום השיווק בדיגיטל והבאנו את האתר להיות מדורג ראשון בגוגל במגוון ביטויי חיפוש. לאורך הזמן, גילינו גם צורך בקרב בעלי עסקים ואתרים, הזקוקים לשירותי דיגיטל, אך אינם יכולים לעמוד בהוצאה הגבוהה על כך. לכן התחלנו ליצור מוצרי דיגיטל שונים במחירים נוחים על מנת לתת מענה גם לעסקים הקטנים המעוניינים לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם באינטרנט.

רוצה להירשם לניוזלטר שלנו? 18,258 משתמשים רשומים, מקבלים עדכונים על עבודה מהבית ושיווק באינטרנט.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר דיגיטל יזמות. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com