בלנדר - הלוואות בין אנשים וכולם מרוויחים

מה הרעיון?

עד היום נשלט שוק הלוואות הצרכנים בידי הבנקים וחברות כרטיסי האשראי, בלנדר – הלוואות בין אנשים, מנפץ את המונופול, וכולם מרוויחים. הרעיון הוא פשוט- במקום שתלכו להשקיע כסף באפיקים שמניבים לכם ריביות נמוכות (כמו למשל הפיקדונות ותכניות החסכון של הבנקים המציעים ריביות אפסיות), תלוו את הכסף שלכם בבלנדר לאנשים שרוצים לקחת הלוואה (סכום ההשקעה המינימאלי הוא 5,000 ₪) ותוכלו להגיע לרווחים של עד 7% על סכום ההשקעה שלכם באמצעות מנגנון ההשקעות החכם של בלנדר המפזר את ההשקעה שלכם בין לווים רבים.

איך מרוויחים כסף מבלנדר?

כאשר אין צורך לממן משרדים וסניפים מפוארים, משכורות, בונוסים שמנים וכו', הרבה עלויות בדרך פשוט נחסכות. לבלנדר אין סניפים, אין אלפי עובדים ואין הוצאות גדולות כמו לבנקים וחברות אשראי. יש רק עמלת ניהול קטנה וקבועה מראש ואין רווח מהפרשי ריביות. כך שרווחי התיווך והריביות נחסכים, הן מהלווים והן מנותני ההלוואה.

זה לא משהו חדש. שיטת Peer to Peer Lending נהנית מהצלחה גדולה בעולם ומהווה נתח גדל והולך משוק ההלוואות העולמי (אם בחו"ל זה עובד, אז גם בארץ אין סיבה שזה לא יעבוד). בלנדר יודע למצוא עבורך לווים מתאימים ומפזר את הכסף שלך באופן אופטימאלי בין מספר רב של לווים, על מנת למקסם את הרווח שלך. התוצאה: ריבית אטרקטיבית ושקט נפשי.

 

 

איך מקבלים את הכסף?

את הכסף ניתן למשוך בכל עת ברגע שהצטבר בחשבון האישי שלכם בבלנדר.

 

 

שורה תחתונה?

מדובר בפלטפורמה חדשנית שכבר פועלת כמה וכמה שנים וזכתה לביקורות אוהדות ממשתמשים ומגוון אמצעי התקשורת. אם יש לכם קצת כסף זמין בצד (קצת כמו 5,000 ₪ ) תוכלו להתחיל להלוות אותו ולהרוויח ריביות גבוהות על כך. למה להסתפק בריביות האפסיות של הבנקים?

צפו בכתבה של ערוץ 10 כדי להבין יותר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

מרוויחים כסף באינטרנט: הכנסה נוספת - עבודה מהבית

אתר מרוויחים כסף באינטרנט הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר מרוויחים כסף באינטרנט נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בחינת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. אם גם אתם רוצים לדעת איך לעשות כסף באינטרנט ע"י עבודה מהבית, הנכם מוזמנים ליהנות מהמידע הרב באתר בנוגע לדרכים ליצירת כסף והכנסה פסיבית. אם תרצו להתעדכן ראשונים על דרכים חדשות להרוויח כסף באינטרנט, הירשמו כאן למטה.

הירשמו לניוזלטר שלנו, והצטרפו ל- 14,938 משתמשים רשומים, המקבלים עדכונים על דרכים חדשות לעשות כסף מהאינטרנט.

כתובתינו: חלקיקי האור 16, באר שבע

© 2018 כל הזכויות שמורות לאתר מרוויחים כסף באינטרנט. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com