בלנדר - הלוואות בין אנשים וכולם מרוויחים

איך להרוויח כסף ממתן הלוואות?

עד היום נשלט שוק הלוואות הצרכנים בידי הבנקים וחברות כרטיסי האשראי, בלנדר – הלוואות בין אנשים, מנפץ את המונופול, וכולם מרוויחים.

הרעיון הוא פשוט- במקום שתלכו להשקיע כסף באפיקים שמניבים לכם ריביות נמוכות (כמו למשל הפיקדונות ותכניות החסכון של הבנקים המציעים ריביות אפסיות), תלוו את הכסף שלכם בבלנדר לאנשים שרוצים לקחת הלוואה (סכום ההשקעה המינימאלי הוא 5,000 ₪). תוכלו להגיע לרווחים של עד 7% על סכום ההשקעה שלכם באמצעות מנגנון ההשקעות החכם של בלנדר המפזר את ההשקעה בין לווים רבים.

איך מרוויחים כסף מבלנדר?

כאשר אין צורך לשכור משרדים וסניפים מפוארים, לממן משכורות, בונוסים שמנים וכו', הרבה עלויות בדרך פשוט נחסכות. לבלנדר אין סניפים, אין אלפי עובדים ואין הוצאות גדולות כמו לבנקים וחברות אשראי. יש רק עמלת ניהול קטנה וקבועה מראש ואין רווח מהפרשי ריביות. כך שרווחי התיווך והריביות נחסכים, הן מהלווים והן מנותני ההלוואה.

זה לא משהו חדש. שיטת Peer to Peer Lending נהנית מהצלחה גדולה בעולם ומהווה נתח גדל והולך משוק ההלוואות העולמי (אם בחו"ל זה עובד, אז גם בארץ אין סיבה שזה לא יעבוד). בלנדר יודע למצוא עבורך לווים מתאימים ומפזר את הכסף שלך באופן אופטימלי בין מספר רב של לווים, על מנת למקסם את הרווח שלך. התוצאה: ריבית אטרקטיבית ושקט נפשי.

איך מקבלים את הכסף?

את הכסף ניתן למשוך בכל עת ברגע שהצטבר בחשבון האישי שלכם בבלנדר.

 

 

שורה תחתונה?

מדובר בפלטפורמה חדשנית שכבר פועלת כמה וכמה שנים וזכתה לביקורות אוהדות ממשתמשים ומגוון אמצעי התקשורת. אם יש לכם קצת כסף זמין בצד (קצת כמו 5,000 ₪ ) תוכלו להתחיל להלוות אותו ולהרוויח ריביות גבוהות על כך. למה להסתפק בריביות האפסיות של הבנקים?

צפו בכתבה של ערוץ 10 כדי להבין יותר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצה להירשם לניוזלטר שלנו?  מדי תקופה אנו שולחים מייל מושקע עם מידע על עבודה מהבית ושיווק באינטרנט.

שימושי:

המאמרים האחרונים:

הכי פופולרי:

דיגיטל יזמות: עבודה מהבית ושיווק באינטרנט

אתר דיגיטל יזמות הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר, נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בדיקת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. עם השנים, צברנו ידע רב בתחום השיווק בדיגיטל והבאנו את האתר להיות מדורג ראשון בגוגל במגוון ביטויי חיפוש. לאורך הזמן, גילינו גם צורך בקרב בעלי עסקים ואתרים, הזקוקים לשירותי דיגיטל, אך אינם יכולים לעמוד בהוצאה הגבוהה על כך. לכן התחלנו ליצור מוצרי דיגיטל שונים במחירים נוחים על מנת לתת מענה גם לעסקים הקטנים המעוניינים לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם באינטרנט.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר דיגיטל יזמות. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com