CJ - רשת שותפים עולמית עם מגוון מוצרים לקידום

דרכים >> תכניות שותפים >> CJ רשת השותפים

איך עושים כסף מרשת שותפים?

שיווק שותפים הינו מודל מבוסס תוצאות, בו אתם מקבלים עמלה על כל פעולה (לאו דווקא מכירה) שהשגתם בעבור חברה אחרת. הפעולה יכולה להיות מכירה, השארת פרטי לקוח מתעניין, מס' טלפון, הרשמה, השארת מייל ועוד. רשתות השותפים באינטרנט הפכו לדרך יעילה במיוחד לאנשים רבים הרוצים לעבוד מהבית ולהרוויח כסף מן האינטרנט. מיום ליום, יותר ויותר אנשים מתעסקים בזה אף בנוסף לעבודה הקבועה שלהם, מאחר ומדובר באופציה להכנסה נוספת אטרקטיבית במיוחד וכן ההרשמה היא בחינם.

למה Commision Junction ?

  1. Commision Junction היא אחת מרשתות השותפים הנפוצות ביותר בעולם וכוללת בתוכה מגוון אתרים ובעלי חברות מכל העולם המחפשים שותפים מפיצים.

  2. ב- cj תוכלו תוכלו לבחור מפרסמים מתוך מאגר עצום של חברות ומוצרים המחפשים שותפים משווקים, מ- Yahoo וטריפ אדוויזר ועד סמסונג וסירס.

  3. מערכת השותפים של CJ קלה להבנה, ובעלת ממשק נוח ופשוט לשימוש, אשר יקל אפילו על אלה שמתקשים באנגלית.

  4. CJ אתר וותיק ואמין שקיים למעלה מ-15 שנה, המשלם לשותפיו בזמן ובעל שם ומוניטין חזקים בתחום הזה.

איך זה עובד?

לאחר שתירשמו ל-CJ, תוכלו להיכנס למערכת הניהול של השותפים. בפאנל הניהול תוכלו לבחור מפרסם שתרצו לקדם מבין שלל המפרסמים הקיימים ברשת הזאת. לאחר שתבחרו מפרסם מתאים, לחצו על סמן הפלוס הירוק מצד ימין כדי להצטרף לתכנית. לאחר שתאושרו תקבלו לינקים מותאמים לפרסום בדף הפייסבוק שלכם, בפרופיל האינסטגרם, באתר האינטרנט וכו'.

(חלק מתכניות השותפים ב- Commision Junction)

צילום מסך מרשת השותפים CJ

האם להצטרף לרשת השותפים עולה לי כסף?

ההצטרפות ל- CJ היא בחינם לחלוטין. על מודל זה מבוססת כל תכנית השותפים. החברה משלמת רק על הפניית לקוחות ועסקאות ולא משכורת שוטפת ובכך חותכת את עלויות השיווק וההפצה. השותף יכול לעבוד מתי שבא לו, אינו כבול ואינו חייב להשקיע כסף. זהו מצב של WIN-WIN.

למי זה מתאים?

מעצם היותה רשת שותפים באנגלית, המודל מיועד יותר לאנשים עם אתר או דרך כלשהי להגיע לקהל בינלאומי. עם זאת, יש מגוון מפרסמים ב-CJ המתאימים גם למשתמשים מישראל כגון- טריפאדוויזר, אקספידיה, נורטון אנטיוירוס ועוד.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

איך מקבלים את הכסף?

את הכסף ניתן למשוך בהעברה בנקאית (לאחר שתספקו את מלוא הפרטים הרולוונטיים) או בשליחת שיק אליכם הביתה. המינימום להעברה בנקאית הוא 50$ ולמשיכת שיק המינימום הוא 100$.

רוצה להירשם לניוזלטר שלנו?  מדי תקופה אנו שולחים מייל מושקע עם מידע על עבודה מהבית ושיווק באינטרנט.

שימושי:

המאמרים האחרונים:

הכי פופולרי:

דיגיטל יזמות: עבודה מהבית ושיווק באינטרנט

אתר דיגיטל יזמות הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר, נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בדיקת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. עם השנים, צברנו ידע רב בתחום השיווק בדיגיטל והבאנו את האתר להיות מדורג ראשון בגוגל במגוון ביטויי חיפוש. לאורך הזמן, גילינו גם צורך בקרב בעלי עסקים ואתרים, הזקוקים לשירותי דיגיטל, אך אינם יכולים לעמוד בהוצאה הגבוהה על כך. לכן התחלנו ליצור מוצרי דיגיטל שונים במחירים נוחים על מנת לתת מענה גם לעסקים הקטנים המעוניינים לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם באינטרנט.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר דיגיטל יזמות. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com