פרויקט מדגם - מילוי סקרים כדי להרוויח כסף

דרכים >> מילוי סקרים >> פרויקט מדגם

סקרים תמורת תשלום - איך זה עובד?

באתר מדגם תוכלו להרוויח כסף על הבעת העמדות שלכם בלבד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק למלא את הסקרים הנשלחים אליכם למייל. על כל סקר שתמלאו בצורה אמינה, תשלשלו לכיסכם כסף. הסכומים נעים בין 1-10 שקלים, תלוי באורך הסקר. שימו לב, כי ככל ותענו על סקרים בצורה אמינה, מפעילי האתר ישלחו לכם יותר סקרים. בנוסף, כמות המשתתפים לכל סקר הינה מוגבלת, וככל שתענו יותר מהר כך תתוגמלו יותר.

אמינות:

מדגם הוא אתר ותיק ואמין, אשר פעיל כבר כמעט 10 שנים והתוצאות בסקריו מופיעים רבות בערוצי החדשות הגדולים. כך שאין לכם מה לדאוג, הם משלמים. מדובר באחת הדרכים הנפוצות ביותר להרוויח כסף מהאינטרנט. לא מאמינים? גללו למטה וצפו בהוכחות התשלום שלנו.

איך מקבלים את הכסף שהרווחתי?

  1. פייפאל - ניתן למשוך לחשבון הפייפאל שלכם לאחר שצברתם מעל 200 ש"ח. חלה עמלת קטנה של פייפאל בסך 3.4%+1.2₪ שנגבית מהסכום שתקבלו.

  2. BuyMe - ניתן למשוך כקופון זיכוי באתר BuyMe, לאחר שצברתם 50 ש"ח. האתר תומך באלפי חנויות ורשתות ישראליות.

  3. נופשונית דיגיטלי - בדומה לסעיף הקודם, זהו קופון זיכוי לרכישה במגוון חנויות ורשתות ישראליות.

אם בחרתם באחת מאופציות 2-3, מומלץ לוודא באתרים של BuyMe ונופשונית דיגיטלי שהחנויות שאתם קונים בהם נכללים שם. 

הזמנת חברים:

דרך נוספת להרוויח מאתר מדגם הינה להזמין חברים שלך להצטרף לאתר. על כל חבר שתביאו תוכלו להרוויח 20% מן הרווח על כל סקר שהם ממלאים. לכן מומלץ לשתף ולהמליץ לחברים להירשם בעזרת קישור השיתוף האישי שלכם, אותו תקבלו לאחר ההרשמה.

הוכחות התשלום שלנו:

מצורף לכם כאן הוכחה של אחד התשלומים שקבלנו מאתר מדגם, בו אנחנו חברים כבר מעל 5 שנים.

 
הוכחת תשלום:
הוכחת תשלום אתר מדגם

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצה להירשם לניוזלטר שלנו?  מדי תקופה אנו שולחים מייל מושקע עם מידע על עבודה מהבית ושיווק באינטרנט.

שימושי:

המאמרים האחרונים:

הכי פופולרי:

דיגיטל יזמות: עבודה מהבית ושיווק באינטרנט

אתר דיגיטל יזמות הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר, נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בדיקת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. עם השנים, צברנו ידע רב בתחום השיווק בדיגיטל והבאנו את האתר להיות מדורג ראשון בגוגל במגוון ביטויי חיפוש. לאורך הזמן, גילינו גם צורך בקרב בעלי עסקים ואתרים, הזקוקים לשירותי דיגיטל, אך אינם יכולים לעמוד בהוצאה הגבוהה על כך. לכן התחלנו ליצור מוצרי דיגיטל שונים במחירים נוחים על מנת לתת מענה גם לעסקים הקטנים המעוניינים לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם באינטרנט.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר דיגיטל יזמות. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com