סקרנט - מילוי סקרים, קבלת תשלום.

דרכים >> מילוי סקרים >> סקרנט

הרעיון:

אתר סקרנט הוקמה כמענה לצורך ההולך וגובר של חברות גדולות בשירותים הבאים: סקרים באינטרנט, מחקרי שוק, קבוצות מיקוד וסקרי דעת קהל במדיית האינטרנט. סקרנט שולחת לכם סקרים לאי-מייל, בהתאם לפרופיל שהזנתם בהרשמתכם לאתר. אחרי שעונים על סקר מקבלים תגמול אל חשבונכם באתר (בדרך כלל מספר שקלים בודדים).

אמינות:

סקרנט פעיל כבר שנים רבות, ולא מצאתי אף אדם שהתלונן שלא קיבל תשלום. להיפך הביקורות מאוד אוהדות ויש הוכחות תשלום רבות. 

איך מקבלים את הכסף שהרווחתי?

כשתצברו סכום של 55 ש"ח תוכלו למשוך את הכסף. הכסף נשלח באמצעות המחאה בנקאית לכתובת שהזנתם בהליך הרישום או באמצעות העברה בנקאית. שימו לב, כי סקרנט מקזזת 5 ש"ח כעמלת משיכה.

 

הזמנת חברים:

ניתן להרוויח אף ע"י הזמנת חברים. כל חבר שתזמינו תרוויחו על סקרים שהוא ימלא בעצמו. בעבור כל סקר שימולא על ידי חבר שצרפתם ייזקף לחשבונכם סכום נוסף מופחת. כך שככל שתצרפו יותר חברים, כך תקבלו יותר כסף על כל סקר שירוץ באתר!

  

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצה להירשם לניוזלטר שלנו?  מדי תקופה אנו שולחים מייל מושקע עם מידע על עבודה מהבית ושיווק באינטרנט.

שימושי:

המאמרים האחרונים:

הכי פופולרי:

דיגיטל יזמות: עבודה מהבית ושיווק באינטרנט

אתר דיגיטל יזמות הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר, נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בדיקת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. עם השנים, צברנו ידע רב בתחום השיווק בדיגיטל והבאנו את האתר להיות מדורג ראשון בגוגל במגוון ביטויי חיפוש. לאורך הזמן, גילינו גם צורך בקרב בעלי עסקים ואתרים, הזקוקים לשירותי דיגיטל, אך אינם יכולים לעמוד בהוצאה הגבוהה על כך. לכן התחלנו ליצור מוצרי דיגיטל שונים במחירים נוחים על מנת לתת מענה גם לעסקים הקטנים המעוניינים לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם באינטרנט.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר דיגיטל יזמות. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com