9 דרכים לקניית ביטקוין ומטבעות דיגיטליים ב- 2021

עודכן ב: מרץ 27

אין ספק ששנת 2017 הייתה שנת המטבעות הוירטואלים עם עליות שערים של אלפי אחוזים. במאמר הבא נסקור 9 דרכים איך ניתן לקנות ביטקוין או מטבעות דיגיטליים אחרים בשנת 2021.

7 מקומות איך לקנות ביטקוין ומטבעות דיגיטלים נוספים

הביטקוין לא מפסיק להפתיע ולמשוך אליו משקיעים מכל העולם ומישראל בפרט. בשנתיים האחרונות גופים מוסדיים גדולים גם החלו לשים ידיהם על המטבע הפופולרי, מה שהגביר את האמון בו.

כולם רוצים רוצים לקנות מטבעות קריפטו כמה שיותר מהר ולפעמים אתרי המסחר לקנייה ומכירה של ביטקוין לא מסוגלים לעמוד בעומס (בשנת 2018 חלקם אף סגרו את שעריהם למשתמשים חדשים!).

אם אתם חדשים בכל הדבר הזה שנקרא כסף דיגיטלי, מומלץ לעיין גם במאמר האחרון שלנו על 5 דברים שצריך לדעת לפני שהולכים לקנות ביטקוין ומטבעות וירטואלים.


אם בעבר לקנות ביטקוין הייתה מלאכה מורכבת למדי, הרי שכיום בשנת 2021 הדברים דיי השתנו. באמצעות כרטיס אשראי תוכלו לבצע קנייה של ביטקוין ומגוון מטבעות וירטואלים נוספים.


8 דרכים לקניית ביטקוין או מטבעות דיגיטליים אחרים.

1. זירת המסחר - Cex.io

אתר CEX הוותיק, קיים עוד משנת 2013, הוא זירת קנייה ומכירה למטבעות וירטואלים. מה שמייחד את CEX היא העובדה שהאתר מאפשר לקנות מטבעות וירטואלים רבים בשוק כגון ביטקוין, דאש, איתריום, ריפל, ביטקוין קאש ועוד וזאת באמצעות כסף רגיל - דולר. יתרון נוסף של CEX הוא שאין צורך בהעלאת תעודה זהות (נכון ל- 20.1.2020, הכללים השתנו ויש צורך להעלות תעודה מזהה) לצורך רכישת מטבעות. ניתן לרכוש מטבעות וירטואלים עד סך של 1,000$ פר עסקה ביום ועד 3,000$ פר חודש. אם תעלו לאתר ת.ז. או דרכון, תוכלו לרכוש בפי 3 מזה, כלומר ב- 3,000$ ביום פר עסקה ועד 30,000$ בחודש אחד. דרך זו מומלצת בעבור מי שרוצה לקנות ביטקוין או מטבעות וירטואלים במהירות ללא צורך באישורים רבים וסחבת.

ציון ממשק משתמש: 5 כוכבים.

עמלה: 3.5%+0.25$ עמלת קנייה.

יתרון מרכזי: דרך נוחה ומהירה לקנות ביטקוין ומטבעות וירטואלים אחרים באמצעות אשראי.

לחץ כאן למעבר לאתר הקנייה

לקנות ביטקוין ומטבעות וירטואלים


2. בייננס - Binanace

זירת מסחר קוריאנית נוחה במיוחד עם אלפי מטבעות וירטואלים לקנייה ומכירה. ניתן לרכוש באמצעות כרטיס אשראי מבחר מטבעות פופולריים, כמו הביטקוין, מטבע הבייננס, ריפל, לייטקוין ועוד. מה שמייחד את הפלטפורמה הזו היא הנוחות והממשק שיחסית מאוד נוח לעומת זירות אחרות. בנוסף, לזירת ביננס יש מטבע משלה (BNB), שעמלת המסחר בוא היא נמוכה יותר ועומדת על 0.01%. בשבועות האחרונים, המטבע עלה במאות אחוזים ונחשב להשקעת קריפטו מעניינת במיוחד.

עמלה: 1% עמלת קנייה. מומלץ לשים לב מה שער הקנייה שהפלטפורמה מציעה באותו רגע.

ממשק משתמש: 4.5 כוכבים

יתרון מרכזי: ממשק משתמש נוח במיוחד ושירות לקוחות זמין.

לחץ כאן למעבר לאתר הקנייה


קניית ביטקוין ומטבעות דיגיטלים מביננס
הזירה הקוריאנית המדוברת


3. זירת הקריפטו - Kraken

זירת קנייה פופולרית במיוחד, של ביטקוין ומס' מטבעות דיגיטליים נוספים באמצעות כרטיס אשראי ויזה או מאסטרקארד. כאשר נרשמים יש צורך לאמת את זהותכם ועל כן יש להעלות לאתר אמצעי זיהוי כלשהו כמו ת.ז. דרכון או רשיון נהיגה. לאחר שתאושרו, תוך דקות תוכלו כבר לקנות ביטקוין. אם יש לכם חשבון בבנק לאומי או אוצר החייל דעו כי משתמשים מדווחים שהבנקים הללו לא מאפשרים העברות לאתר, לכן אם לא הצלחתם, כדאי שתנסו אחת מן האפשרויות בהמשך.

ציון ממשק משתמש: 4.5 כוכבים.

עמלה: 0-0.26% עמלת קנייה + כ- 3.5% עמלת חברת האשראי.

יתרון מרכזי: פשטות ומהירות בקניית ביטקוין ועמלות שקופות.

לחץ כאן למעבר לאתר הקנייה

קניית ביטקוין דרך אתר קוין מאמא
4. היטביטיסי - HitBtc

זירת מסחר אירופאית שהוקמה עוד בשנת 2013, באמצעותה תוכלו לסחור במטבעות דיגיטליים שונים. לצורך שימוש בפלטפורמה יש צורך להפקיד ביטקוין לכתובת האישית שתסופק לכם ולאחר ההפקדה תוכלו לסחור במטבעות הדיגיטליים.

עמלה: 0.1% עמלת קנייה.

ממשק משתמש: 4 כוכבים.

יתרון מרכזי: תומכת בפיצולים ומציעה מגוון רחב של מטבעות דיגיטליים מובילים.

לחץ כאן למעבר לאתר הקנייה

קניית ביטקוין דרך אתר Hitbtc

5. כספומט פיזי

בישראל קיימים 2 כספומטים לקניית ביטקוין בהם ניתן לרכוש ביטקוין באמצעות שקלים. כספומט אחד נמצא ברחוב אחוזת בית 1 והשני מוצב ברחוב דיזינגוף 99 בתל אביב. שימו לב שיש הגבלה של 5,000 ₪ על קנייה אחת ביום ויש צורך בכתובת הפקדה לארנק. מומלץ לבדוק את שעות הפתיחה, טרם ההגעה, באתר החברה.

עמלה: 5-8% עמלת קנייה.

לחץ כאן לשעות הפתיחה של הכספומט

כספומט לקניית ביטקוין בישראל

6. פולוניקס – Polonyx

זירת מסחר אמריקאית מקצועית עם אלפי מטבעות לקנייה ומכירה. לצורך מסחר בפלטפורמה, אתם צריכים שכבר יהיה לכם ביטקוין ברשותכם ואז להעביר את הביטקוין לכתובת האישית שלכם בזירת פולוניקס. בין המטבעות הוירטואלים שתמצאו שם, תוכלו לראות את המונרו, הריפל ה- VTC ועוד רבים אחרים.

ממשק משתמש: 3 כוכבים.

עמלה: 0.15% על מסחר במטבעות.

יתרון מרכזי: מגוון רחב של מטבעות וכן עסקאות מאושרות מהר יותר.

לחץ כאן למעבר לאתר הקנייה

7. לוקאל ביטקוין – Local Bitcoin

זירת מסחר לקנייה ומכירה של ביטקוין ומטבעות וירטואלים מרכזיים. ניתן לרכוש באמצעות כרטיס אשראי או חשבון פייפאל. הקנייה נעשית מאנשים פרטיים ובתיווך האתר. קניית הביטקוין פטורה מעמלות, שכן השער נקבע ע"י האדם שמוכר את הביטקוין. כלומר העמלה מגולמת במחיר המכירה המוצע באתר ולכן חשוב לוודא קודם כל מהו שער הביטקוין העדכני כדי להבין כמה עמלה בעצם אתם משלמים.

עמלה: משתנה ומגולמת במחיר המכירה.

ממשק משתמש: 3.5 כוכבים.

יתרון מרכזי: קניית ביטקוין באמצעות פייפאל ומערכת פידבקים המסייעת לבחון את אמינות המוכרים.

לחץ כאן למעבר לאתר הקנייה

קניית ביטקוין באמצעות פייפאל

8. ביטוסי - Bit2C

זירת מסחר ישראלית לקנייה ומכירה של ביטקוין באמצעות כסף ישראלי. בתהליך ההרשמה, תצטרכו להעלות ת.ז. ולהמתין לאישור צוות האתר. לאחר האישור תוכלו להפקיד כסף ע"י העברה בנקאית ולהתחיל לקנות ביטקוין. שימו לב שלעיתים שער הביטקוין גבוה ממה שהוא בפועל ולכן קיימת עמלה נוספת המגולמת במחיר זה. עם זאת, קניית ביטקוין בדרך זו נוחה במיוחד לאלו המעדיפים רכישה באמצעות העברה בנקאית דרך אתר ישראלי.

עמלת: 0.1% עמלת קנייה.

ממשק משתמש: 4 כוכבים.

יתרון מרכזי: ממשק משתמש בשפה העברית.

לחץ כאן למעבר לאתר הקנייה

קניית ביטקוין באתר ישראלי

9. קנייה פרטית

חפשו מוכר ביטקוין באחת מקבוצות הפייסבוק הרבות בנושא, היפגשו עימו, סיגרו את פרטי המכירה (שער הביטקוין + העמלה המבוקשת) ובצעו את ההעברה לארנק שלכם תמורת כסף מזומן. שימו לב שרצוי להיזהר מרמאויות של אנשים, להיפגש בשעות היום ולהעביר את הכסף רק לאחר שראיתם את הביטקוין מופיע בארנק הפרטי שלכם. יש המון סיפורים של אנשים שהעבירו ביטקוין לארנק הפרטי של הקונה, אך הקונה ברח מייד לאחר מכן, או להיפך כאשר הקונה העביר את הכסף השקלי והמוכר ברח מיד.קניית ביטקוין - סיכום

קניית ביטקוין ב- 2021 תהליך הרבה יותר ידידותי מבעבר, ואחרי שתבצעו את התהליך פעם אחת, הפעמים הבאות יהיו קלות ומהירות הרבה יותר. בנוסף, אנשים רבים עובדים על מנת להנגיש אותו עוד ועוד לקהל הרחב ובסיטואציות נפוצות יותר. כשזה יקרה, לקנות ביטקוין יהיה עניין של לחיצת כפתור או שיחת טלפון למנהל ההשקעות.

איך אתם קניתם את הביטקוין שלכם? שתפו אותנו כאן למטה 😀


#ביטקוין #כסףבאינטרנט

רוצה לקבל את המדריך המלא לכסף באינטרנט ב- 2021? השאר\י מייל כאן והוא יחכה לך בתיבת הדוא"ל!

מעולה, המדריך יחכה לך במייל

בניית אתר לעסקים.jpg