9 דרכים לקניית ביטקוין ומטבעות דיגיטליים ב- 2021

עודכן ב: ינו 9


אין ספק ששנת 2017 הייתה שנת המטבעות הוירטואלים עם עליות שערים של אלפי אחוזים. במאמר הבא נסקור 9 דרכים איך ניתן לקנות ביטקוין או מטבעות דיגיטליים אחרים בשנת 2021.


הביטקוין לא מפסיק להפתיע ולמשוך אליו משקיעים מכל העולם ומישראל בפרט. כולם רוצים לשים את היד עליו כמה שיותר מהר ולפעמים אתרי המסחר לקנייה ומכירה של ביטקוין לא מסוגלים לעמוד בעומס (בשנת 2018 חלקם אף סגרו את שעריהם למשתמשים חדשים!).

אם אתם חדשים בכל הדבר הזה שנקרא כסף דיגיטלי, מומלץ לעיין גם במאמר האחרון שלנו על 5 דברים שצריך לדעת לפני שהולכים לקנות ביטקוין ומטבעות וירטואלים.


אם בעבר לקנות ביטקוין הייתה מעט מורכבת יותר, הרי שכיום בשנת 2021 הדברים דיי השתנו. באמצעות כרטיס אשראי תוכלו לבצע קנייה של ביטקוין ומגוון מטבעות וירטואלים נוספים.

הנה 8 דרכים לקניית ביטקוין או מטבעות דיגיטליים אחרים.

1. אתר Cex.io

אתר CEX הוותיק, קיים עוד משנת 2013, הוא זירת קנייה ומכירה למטבעות וירטואלים. מה שמייחד את CEX היא העובדה שהאתר מאפשר לקנות מטבעות וירטואלים רבים בשוק כגון ביטקוין, דאש, איתריום, ריפל, ביטקוין קאש ועוד וזאת באמצעות כסף רגיל - דולר. יתרון נוסף של CEX הוא שאין צורך בהעלאת תעודה זהות (נכון ל- 20.1.2020, הכללים השתנו ויש צורך להעלות תעודה מזהה) לצורך רכישת מטבעות. ניתן לרכוש מטבעות וירטואלים עד סך של 1,000$ פר עסקה ביום ועד 3,000$ פר חודש. אם תעלו לאתר ת.ז. או דרכון, תוכלו לרכוש בפי 3 מזה, כלומר ב- 3,000$ ביום פר עסקה ועד 30,000$ בחודש אחד. דרך זו מומלצת בעבור מי שרוצה לקנות ביטקוין או מטבעות וירטואלים במהירות ללא צורך באישורים רבים וסחבת.

ציון ממשק משתמש: 5 כוכבים.

עמלה: 3.5%+0.25$ עמלת קנייה.

יתרון מרכזי: דרך נוחה ומהירה לקנות ביטקוין ומטבעות וירטואלים אחרים באמצעות אשראי.

לחץ כאן למעבר לאתר הקנייה


2. קראן - Kraken

זירת קנייה פופולרית במיוחד, של ביטקוין ומס' מטבעות דיגיטליים נוספים באמצעות כרטיס אשראי ויזה או מאסטרקארד. תהליך מאוד פשוט בו ניתן לבצע קנייה בקלות. כאשר נרשמים יש צורך לאמת את זהותכם ועל כן יש להעלות לאתר אמצעי זיהוי כלשהו כמו ת.ז. דרכון או רשיון נהיגה. לאחר שתאושרו, תוך דקות תוכלו כבר לקנות ביטקוין. אם יש לכם חשבון בבנק לאומי או אוצר החייל דעו כי משתמשים מדווחים שהבנקים הללו לא מאפשרים העברות לאתר, לכן אם לא הצלחתם, כדאי שתנסו אחת מן האפשרויות בהמשך.

ציון ממשק משתמש: 4.5 כוכבים.

עמלה: 0-0.26% עמלת קנייה + כ- 3.5% עמלת חברת האשראי.

יתרון מרכזי: פשטות ומהירות בקניית ביטקוין ועמלות שקופות.

לחץ כאן למעבר לאתר הקנייה


3. בייננס - Binanace

זירת מסחר קוריאנית נוחה במיוחד עם אלפי מטבעות וירטואלים לקנייה ומכירה. ניתן לרכוש באמצעות כרטיס אשראי מבחר מטבעות פופולריים, כמו הביטקוין, מטבע הבייננס, ריפל, לייטקוין ועוד. מה שמייחד את הפלטפורמה הזו היא הנוחות והממשק שיחסית מאוד נוח לעומת זירות אחרות. בנוסף, לזירת ביננס יש מטבע משלה, שעמלת המסחר בוא היא נמוכה יותר ועומדת על 0.01%.

עמלה: 1% עמלת קנייה. מומלץ לשים לב מה שער הקנייה שהפלטפורמה מציעה באותו רגע.

ממשק משתמש: 4.5 כוכבים

יתרון מרכזי: ממשק משתמש נוח במיוחד ושירות לקוחות זמין.

לחץ כאן למעבר לאתר הקנייה4. היטביטיסי - HitBtc

זירת מסחר אירופאית שהוקמה עוד בשנת 2013, באמצעותה תוכלו לסחור במטבעות דיגיטליים שונים. לצורך שימוש בפלטפורמה יש צורך להפקיד ביטקוין לכתובת האישית שתסופק לכם ולאחר ההפקדה תוכלו לסחור במטבעות הדיגיטליים.

עמלה: 0.1% עמלת קנייה.

ממשק משתמש: 4 כוכבים.

יתרון מרכזי: תומכת בפיצולים ומציעה מגוון רחב של מטבעות דיגיטליים מובילים.

לחץ כאן למעבר לאתר הקנייה

5. כספומט פיזי

בישראל קיימים 2 כספומטים לקניית ביטקוין בהם ניתן לרכוש ביטקוין באמצעות שקלים. כספומט אחד נמצא ברחוב אחוזת בית 1 והשני מוצב ברחוב דיזינגוף 99 בתל אביב. שימו לב שיש הגבלה של 5,000 ₪ על קנייה אחת ביום ויש צורך בכתובת הפקדה לארנק. מומלץ לבדוק את שעות הפתיחה, טרם ההגעה, באתר החברה.

עמלה: 5-8% עמלת קנייה.

לחץ כאן לשעות הפתיחה של הכספומט

6. פולוניקס – Polonyx

זירת מסחר אמריקאית מקצועית עם אלפי מטבעות לקנייה ומכירה. לצורך מסחר בפלטפורמה, אתם צריכים שכבר יהיה לכם ביטקוין ברשותכם ואז להעביר את הביטקוין לכתובת האישית שלכם בזירת פולוניקס. בין המטבעות הוירטואלים שתמצאו שם, תוכלו לראות את המונרו, הריפל ה- VTC ועוד רבים אחרים.

ממשק משתמש: 3 כוכבים.

עמלה: 0.15% על מסחר במטבעות.

יתרון מרכזי: מגוון רחב של מטבעות וכן עסקאות מאושרות מהר יותר.

לחץ כאן למעבר לאתר הקנייה

7. לוקאל ביטקוין – Local Bitcoin

זירת מסחר לקנייה ומכירה של ביטקוין ומטבעות וירטואלים מרכזיים. ניתן לרכוש באמצעות כרטיס אשראי או חשבון פייפאל. הקנייה נעשית מאנשים פרטיים ובתיווך האתר. קניית הביטקוין פטורה מעמלות, שכן השער נקבע ע"י האדם שמוכר את הביטקוין. כלומר העמלה מגולמת במחיר המכירה המוצע באתר ולכן חשוב לוודא קודם כל מהו שער הביטקוין העדכני כדי להבין כמה עמלה בעצם אתם משלמים.

עמלה: משתנה ומגולמת במחיר המכירה.

ממשק משתמש: 3.5 כוכבים.

יתרון מרכזי: קניית ביטקוין באמצעות פייפאל ומערכת פידבקים המסייעת לבחון את אמינות המוכרים.

לחץ כאן למעבר לאתר הקנייה

8. ביטוסי - Bit2C

זירת מסחר ישראלית לקנייה ומכירה של ביטקוין באמצעות כסף ישראלי. בתהליך ההרשמה, תצטרכו להעלות ת.ז. ולהמתין לאישור צוות האתר. לאחר האישור תוכלו להפקיד כסף ע"י העברה בנקאית ולהתחיל לקנות ביטקוין. שימו לב שלעיתים שער הביטקוין גבוה ממה שהוא בפועל ולכן קיימת עמלה נוספת המגולמת במחיר זה. עם זאת, קניית ביטקוין בדרך זו נוחה במיוחד לאלו המעדיפים רכישה באמצעות העברה בנקאית דרך אתר ישראלי.

עמלת: 0.1% עמלת קנייה.

ממשק משתמש: 4 כוכבים.

יתרון מרכזי: ממשק משתמש בשפה העברית.

לחץ כאן למעבר לאתר הקנייה

9. קנייה פרטית

חפשו מוכר ביטקוין באחת מקבוצות הפייסבוק הרבות בנושא, היפגשו עימו, סיגרו את פרטי המכירה (שער הביטקוין + העמלה המבוקשת) ובצעו את ההעברה לארנק שלכם תמורת כסף מזומן. שימו לב שרצוי להיזהר מרמאויות של אנשים, להיפגש בשעות היום ולהעביר את הכסף רק לאחר שראיתם את הביטקוין מופיע בארנק הפרטי שלכם. יש המון סיפורים של אנשים שהעבירו ביטקוין לארנק הפרטי של הקונה, אך הקונה ברח מייד לאחר מכן, או להיפך כאשר הקונה העביר את הכסף השקלי והמוכר ברח מיד.סיכומון

קניית ביטקוין ב- 2020 תהליך הרבה יותר ידידותי מבעבר, ואחרי שתבצעו את התהליך פעם אחת, הפעמים הבאות יהיו קלות ומהירות הרבה יותר. בנוסף, אנשים רבים עובדים על מנת להנגיש אותו עוד ועוד לקהל הרחב ובסיטואציות נפוצות יותר. כשזה יקרה, לקנות ביטקוין יהיה עניין של לחיצת כפתור או שיחת טלפון למנהל ההשקעות.

איך אתם קניתם את הביטקוין שלכם? שתפו אותנו כאן למטה 😀


#ביטקוין #כסףבאינטרנט

רוצה לקבל את המדריך המלא לכסף באינטרנט ב- 2021? השאר\י מייל כאן והוא יחכה לך בתיבת הדוא"ל!

בניית אתר לעסקים.jpg

רוצה להירשם לניוזלטר שלנו?  מדי תקופה אנו שולחים מייל מושקע עם מידע על עבודה מהבית ושיווק באינטרנט.

שימושי:

המאמרים האחרונים:

הכי פופולרי:

דיגיטל יזמות: עבודה מהבית ושיווק באינטרנט

אתר דיגיטל יזמות הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר, נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בדיקת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. עם השנים, צברנו ידע רב בתחום השיווק בדיגיטל והבאנו את האתר להיות מדורג ראשון בגוגל במגוון ביטויי חיפוש. לאורך הזמן, גילינו גם צורך בקרב בעלי עסקים ואתרים, הזקוקים לשירותי דיגיטל, אך אינם יכולים לעמוד בהוצאה הגבוהה על כך. לכן התחלנו ליצור מוצרי דיגיטל שונים במחירים נוחים על מנת לתת מענה גם לעסקים הקטנים המעוניינים לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם באינטרנט.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר דיגיטל יזמות. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com