top of page

קניית מטבעות דיגיטליים: 8 דרכים בדוקות וקלות ב- 2023

עודכן: 9 ביוני 2023

אין ספק ששנת 2017 הייתה שנת המטבעות הוירטואלים עם עליות שערים של אלפי אחוזים.


לאחריה חזינו ירידה דרסטית וכעת השוק חוזר לשעוט קדימה.


במאמר הבא נסקור 8 דרכים איך ניתן לקנות מטבעות דיגיטליים בשנת 2023.

7 מקומות איך לקנות ביטקוין ומטבעות דיגיטלים נוספים

תוכן עניינים -


הפופולריות של המטבעות הדיגיטליים

הביטקוין לא מפסיק להפתיע ולמשוך אליו משקיעים מכל העולם ומישראל בפרט. בשנתיים האחרונות גופים מוסדיים גדולים גם החלו לשים ידיהם על המטבע הפופולרי, מה שהגביר את האמון בו.


קניית מטבעות דיגיטליים הפכה לדרישה פופולרית בשוק, ולפעמים אתרי המסחר לקנייה ומכירה של קריפטו לא מסוגלים לעמוד בעומס (בשנת 2018 חלקם אף סגרו את שעריהם למשתמשים חדשים!).

אם אתם חדשים בכל הדבר הזה שנקרא כסף דיגיטלי, מומלץ לעיין גם במאמר האחרון שלנו על 5 דברים שצריך לדעת לפני שהולכים לקנות ביטקוין ומטבעות וירטואלים.


4 נתונים מעניינים על מטבעות וירטואלים

הביטקוין והקריפטו מספקים תובנות מעניינות לגבי החברה בארץ ובעולם. הנה 4 עובדות מפתיעות:

 • 63% ממחזיקי הקריפטו הם גברים ו-37% הם נשים. 72% מכלל המשקיעים הם מתחת לגיל 34.

 • הודו היא המדינה עם הכי הרבה מחזיקי קריפטו - 157 מיליון בני אדם מחזיקים במטבע קריפטו.

 • אוקראינה היא המדינה עם אחוז מחזיקי הקריפטו הכי גבוה בעולם ביחס לגודל האוכלוסיה (5,565,881 המהווים 12.73% מכלל האוכלוסיה). מייד אחריה - רוסיה (17,379,175 מחזיקים המהווים 11.91%). האם המלחמה שמתרחשת עכשיו בין השתיים יכולה להשפיע על השוק? בהחלט!

 • בישראל 109,493 מחזיקי קריפטו שהם בהס"כ 1.27% מהאוכלוסיה. אז דעו, שאם אתם קונים קריפטו - אתם חלק ממיעוט מובחר 😜.

(מקור: Triple-A)
קניית מטבעות דיגיטליים: 8 דרכים לרכישה עוד היום

אם בעבר לקנות ביטקוין הייתה מלאכה מורכבת למדי, הרי שכבר ב-2020 הדברים דיי השתנו. באמצעות כרטיס אשראי תוכלו לבצע קנייה של ביטקוין ומגוון מטבעות וירטואלים נוספים. כיום ב-2023, ישנם זירות מסחר שמאפשרות גם העברה בנקאית, קנייה בפייפאל ועוד.


1. לקנות מטבעות וירטואלים בזירת המסחר - Cex.io

אתר CEX הוותיק, קיים עוד משנת 2013, הוא זירת קנייה ומכירה למטבעות וירטואלים. מה שמייחד את CEX היא העובדה שהאתר מאפשר לקנות מטבעות וירטואלים רבים בשוק כגון ביטקוין, דאש, איתריום, ריפל, ביטקוין קאש ועוד וזאת באמצעות כסף רגיל - דולר. יתרון נוסף של CEX הוא שאין צורך בהעלאת תעודה זהות (נכון ל- 20.1.2020, הכללים השתנו ויש צורך להעלות תעודה מזהה) לצורך רכישת מטבעות. ניתן לרכוש מטבעות וירטואלים עד סך של 1,000$ פר עסקה ביום ועד 3,000$ פר חודש. אם תעלו לאתר ת.ז. או דרכון, תוכלו לרכוש בפי 3 מזה, כלומר ב- 3,000$ ביום פר עסקה ועד 30,000$ בחודש אחד. דרך זו מומלצת בעבור מי שרוצה לקנות ביטקוין או מטבעות וירטואלים במהירות ללא צורך באישורים רבים וסחבת.

 • ציון ממשק משתמש: 5 כוכבים.

 • עמלה: 3.5%+0.25$ עמלת קנייה.

 • יתרון מרכזי: דרך נוחה ומהירה לקנות ביטקוין ומטבעות וירטואלים אחרים באמצעות אשראי.

לקנות ביטקוין ומטבעות וירטואלים


2. לקנות בזירת הקריפטו - Kraken

זירת קנייה פופולרית במיוחד, של ביטקוין ומס' מטבעות דיגיטליים נוספים באמצעות כרטיס אשראי ויזה או מאסטרקארד. כאשר נרשמים יש צורך לאמת את זהותכם ועל כן יש להעלות לאתר אמצעי זיהוי כלשהו כמו ת.ז. דרכון או רשיון נהיגה. לאחר שתאושרו, תוך דקות תוכלו כבר לקנות ביטקוין. אם יש לכם חשבון בבנק לאומי או אוצר החייל דעו כי משתמשים מדווחים שהבנקים הללו לא מאפשרים העברות לאתר, לכן אם לא הצלחתם, כדאי שתנסו אחת מן האפשרויות בהמשך.

 • ציון ממשק משתמש: 4.2 כוכבים.

 • עמלה: 0-0.26% עמלת קנייה + כ- 3.5% עמלת חברת האשראי.

 • יתרון מרכזי: פשטות ומהירות בקניית ביטקוין ועמלות שקופות.

קניית ביטקוין דרך אתר קוין מאמא3. קניית מטבעות דיגיטליים בבייננס - Binanace

זירת מסחר קוריאנית נוחה במיוחד עם אלפי מטבעות וירטואלים לקנייה ומכירה. ניתן לרכוש באמצעות כרטיס אשראי מבחר מטבעות פופולריים, כמו הביטקוין, מטבע הבייננס, ריפל, לייטקוין ועוד. מה שמייחד את הפלטפורמה הזו היא הנוחות והממשק שיחסית מאוד נוח לעומת זירות אחרות. בנוסף, לזירת ביננס יש מטבע משלה (BNB), שעמלת המסחר בוא היא נמוכה יותר ועומדת על 0.01%. בשבועות האחרונים, המטבע עלה במאות אחוזים ונחשב להשקעת קריפטו מעניינת במיוחד.

 • עמלה: 1% עמלת קנייה. מומלץ לשים לב מה שער הקנייה שהפלטפורמה מציעה באותו רגע.

 • ממשק משתמש: 4.5 כוכבים

 • יתרון מרכזי: ממשק משתמש נוח, בעברית מלאה ושירות לקוחות זמין.4. קניית קריפטו בהיטביטיסי - HitBtc

זירת מסחר אירופאית שהוקמה עוד בשנת 2013, באמצעותה תוכלו לסחור במטבעות דיגיטליים שונים. לצורך שימוש בפלטפורמה יש צורך להפקיד ביטקוין לכתובת האישית שתסופק לכם ולאחר ההפקדה תוכלו לסחור במטבעות הדיגיטליים.

קניית ביטקוין דרך אתר Hitbtc

5. לקנות מטבעות קריפטו בכספומט ביטקוין

בישראל קיימים 2 כספומטים לקניית ביטקוין בהם ניתן לרכוש ביטקוין באמצעות שקלים. כספומט אחד נמצא ברחוב אחוזת בית 1 והשני מוצב ברחוב דיזינגוף 99 בתל אביב. שימו לב שיש הגבלה של 5,000 ₪ על קנייה אחת ביום ויש צורך בכתובת הפקדה לארנק. מומלץ לבדוק את שעות הפתיחה, טרם ההגעה, באתר החברה.

עמלה: 5-8% עמלת קנייה.

כספומט לקניית ביטקוין בישראל

6. זירת מסחר קריפטו פולוניקס – Polonyx

זירת מסחר אמריקאית מקצועית עם אלפי מטבעות לקנייה ומכירה. לצורך מסחר בפלטפורמה, אתם צריכים שכבר יהיה לכם ביטקוין ברשותכם ואז להעביר את הביטקוין לכתובת האישית שלכם בזירת פולוניקס. בין המטבעות הוירטואלים שתמצאו שם, תוכלו לראות את המונרו, הריפל ה- VTC ועוד רבים אחרים.

 • ממשק משתמש: 3 כוכבים.

 • עמלה: 0.15% על מסחר במטבעות.

 • יתרון מרכזי: מגוון רחב של מטבעות וכן עסקאות מאושרות מהר יותר.

7. קניית מטבעות דיגיטליים בביטוסי - Bit2C

זירת מסחר ישראלית לקנייה ומכירה של ביטקוין באמצעות כסף ישראלי. בתהליך ההרשמה, תצטרכו להעלות ת.ז. ולהמתין לאישור צוות האתר. לאחר האישור תוכלו להפקיד כסף ע"י העברה בנקאית ולהתחיל לקנות ביטקוין. שימו לב שלעיתים שער הביטקוין גבוה ממה שהוא בפועל ולכן קיימת עמלה נוספת המגולמת במחיר זה. עם זאת, קניית ביטקוין בדרך זו נוחה במיוחד לאלו המעדיפים רכישה באמצעות העברה בנקאית דרך אתר ישראלי.

 • עמלת: 0.1% עמלת קנייה.

 • ממשק משתמש: 4 כוכבים.

 • יתרון מרכזי: ממשק משתמש בשפה העברית.

קניית ביטקוין באתר ישראלי

8. קנייה פרטית של מטבעות

חפשו מוכר ביטקוין באחת מקבוצות הפייסבוק הרבות בנושא, היפגשו עימו, סיגרו את פרטי המכירה (שער הביטקוין + העמלה המבוקשת) ובצעו את ההעברה לארנק שלכם תמורת כסף מזומן. שימו לב שרצוי להיזהר מרמאויות של אנשים, להיפגש בשעות היום ולהעביר את הכסף רק לאחר שראיתם את הביטקוין מופיע בארנק הפרטי שלכם. יש המון סיפורים של אנשים שהעבירו ביטקוין לארנק הפרטי של הקונה, אך הקונה ברח מייד לאחר מכן, או להיפך כאשר הקונה העביר את הכסף השקלי והמוכר ברח מיד.סרטון הדרכה לקניית מטבעות הקריפטו:קניית מטבעות וירטואליים - סיכום נושא

קניית מטבעות דיגיטל בשנת 2023 הוא תהליך הרבה יותר ידידותי מבעבר, ואחרי שתבצעו את זה פעם אחת, הפעמים הבאות יהיו קלות ומהירות הרבה יותר. בנוסף, אנשים רבים עובדים על מנת להנגיש אותו עוד ועוד לקהל הרחב ובסיטואציות נפוצות יותר. כשזה יקרה, לקנות ביטקוין יהיה עניין של לחיצת כפתור או שיחת טלפון למנהל ההשקעות.

איך אתם קניתם את הביטקוין שלכם? שתפו אותנו כאן למטה 😀


מקורות שהוזכרו במאמר

 • נתונים על קריפטו - Triple-A


*שימו לב: כל הכתוב במאמר נכתב על בסיס דעה אישית בלבד, כל העושה פעולה על בסיס המידע האמור עושה זאת על אחריותו האישית בלבד.Comments


רוצה לקבל את המדריך המלא לכסף באינטרנט ב- 2023? לאיזה מייל תרצה\י שנשלח לך אותו?

מעולה! המדריך מחכה לך במייל

bottom of page