פלופ - קנייה ומכירה של נכסים דיגיטליים

דרכים >> פעולות נוספות >> אתר Floop

אינדקס השקעות בדיגיטל ויזמויות 

רציתם פעם להקים אתר או אפליקציה אבל לא היה לכם את סכום הכסף המתאים? מחפשים שותף לעסק שלכם? רוצים לקנות אתר קיים, אפליקציה, עסק אינטרנטי כדי לשפר אותה ולהרוויח ממנה כסף? מחפשים עסק להשקעה?

כל זאת ועוד, מתרחש באתר פלופ. אתר המהווה פלטפורמה לחיפוש הזדמנויות השקעה שונות וחיבור בין אנשים המחפשים להשקיע כסף לבין אנשים המחפשים משקיעים.

 

מה תוכלו למצוא באתר?

  • באתר תוכלו לנווט בין מאגר של משקיעים, כדי לבחור משקיע מתאים למיזם שלכם.

  • באתר תוכלו לקנות אפליקציה, עסק, אתר אינטרנט, חנות אונליין, מיזם וכו', כדי להיות הבעלים שלו ולהתחיל להרוויח.

  • באתר תוכלו למצוא מיזם המחפש משקיע, להשקיע בו סכום כסף ולהרוויח אחוזים.

  • באתר תוכלו לפרסם את האתר, העסק או המיזם הפרטי שלכם למכירה.

  • באתר תוכלו למצוא מגוון כלים שיסייעו לכם להעריך השקעות באתר ובאופן כללי, כגון מחשבון הערכת שווי לאתר אינטרנט, מחשבון לחישוב תשואה וכו'.

 

 

שורה תחתונה?

אין פה נוסחת קסם, ואנו לא מבטיחים לכם שתרוויחו. פלופ רק מחברת בין האנשים הנכונים ומהווה מקום מפגש לקניה ומכירה של אתרי אינטרנט, עסקים, השקעות בסטארט-אפים, יזמויות שונות ועוד. הכל בידיים שלכם.

 

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצה להירשם לניוזלטר שלנו?  מדי תקופה אנו שולחים מייל מושקע עם מידע על עבודה מהבית ושיווק באינטרנט.

שימושי:

המאמרים האחרונים:

הכי פופולרי:

דיגיטל יזמות: עבודה מהבית ושיווק באינטרנט

אתר דיגיטל יזמות הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר, נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בדיקת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. עם השנים, צברנו ידע רב בתחום השיווק בדיגיטל והבאנו את האתר להיות מדורג ראשון בגוגל במגוון ביטויי חיפוש. לאורך הזמן, גילינו גם צורך בקרב בעלי עסקים ואתרים, הזקוקים לשירותי דיגיטל, אך אינם יכולים לעמוד בהוצאה הגבוהה על כך. לכן התחלנו ליצור מוצרי דיגיטל שונים במחירים נוחים על מנת לתת מענה גם לעסקים הקטנים המעוניינים לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם באינטרנט.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר דיגיטל יזמות. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com