גרופון שיווק שותפים - ממליצים ומרוויחים כסף

דרכים >> תכניות שותפים >> גרופון שותפים.

מה הרעיון?

תכניות שותפים היא אחת הדרכים הכי אפקטיביות היום להרוויח כסף מהאינטרנט, דרכה תתוגמלו בעמלות על מכירות שתניבו לחברות. אתר גרופון מציע לכל אחד לעבוד איתו בשותף, להפנות אליו לקוחות ולהרוויח כסף. על כל קנייה של גולש שהפנתם, תרוויחו עד 5% עמלה מסכום העסקה!

איך זה עובד?

לאחר שתירשמו ותאושרו ע"י צוות האתר, תקבלו שם משתמש וסיסמא לכניסה לאזור השותפים האישי שלכם. באזור האישי תוכלו לייצר קישורים לשלל המוצרים, הדילים והחבילות שיש בגרופון, לשתף אותם עם חברים, להטמיע קישורי שותפים בתוך האתר שלכם ועוד. אתם מתחילים להרוויח ברגע שאדם שנכנס לקישור, מבצע קנייה בגרופון.

כמה אני יכול להרוויח?

אחוזי הרווח משתנים ונעים בין 2.5%-5% לכל עסקה שתפנו. למשל, על עסקת תיירות תרוויחו 2.5% עמלה (לדוגמא: אם הפנתם אדם שהזמין חבילה זוגית בחו"ל, תוכלו לשלשל לכיסכם מאות שקלים) ועל רכישת מוצר רגיל תרוויחו 5% מסכום העסקה. מעת לעת, גרופון אף מציעה בונוסים מוגדלים למשתמשים ועמלות גבוהות יותר.

איך מקבלים את הכסף?

את הכסף שהרווחתם ניתן למשוך אחת לחודש, לאחר שתעברו רף של 250 ₪. המשיכה מתבצעת באמצעות העברה בנקאית לחשבון הבנק שלכם.

שורה תחתונה?

גרופון הוא אחד מאתרי הקניות הכי נפוצים בארץ עם עשרות אלפי כניסות מידי יום. אם יש לכם קהל עוקבים או תנועת גולשים לאתר שלכם, כדאי מאוד להתחיל לשלב קישורי שותפים של גרופון.  

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצה להירשם לניוזלטר שלנו?  מדי תקופה אנו שולחים מייל מושקע עם מידע על עבודה מהבית ושיווק באינטרנט.

שימושי:

המאמרים האחרונים:

הכי פופולרי:

דיגיטל יזמות: עבודה מהבית ושיווק באינטרנט

אתר דיגיטל יזמות הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר, נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בדיקת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. עם השנים, צברנו ידע רב בתחום השיווק בדיגיטל והבאנו את האתר להיות מדורג ראשון בגוגל במגוון ביטויי חיפוש. לאורך הזמן, גילינו גם צורך בקרב בעלי עסקים ואתרים, הזקוקים לשירותי דיגיטל, אך אינם יכולים לעמוד בהוצאה הגבוהה על כך. לכן התחלנו ליצור מוצרי דיגיטל שונים במחירים נוחים על מנת לתת מענה גם לעסקים הקטנים המעוניינים לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם באינטרנט.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר דיגיטל יזמות. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com