Share A Sale- רשת תכניות שותפים בינלאומית!

מה הרעיון ומזה תכנית שותפים?

תכניות שותפים הן מודל עסקי מאוד חזק בתחום של עבודה מהבית. ישראלים רבים משווקים מגוון תכניות שותפים על בסיס שוטף, ומייצרים להם הכנסה נוספת מהאינטרנט מדי חודש. מהי תכנית שותפים? בעל עסק משלם לשותף משווק עמלה על כל הפנייה או עסקה שהשותף מפנה אליו. שיטה זו גם נקראת "תגמול לפי ביצועים" (Pay per Performence) והיא אחת הדרכים הנפוצות ביותר להרוויח כסף מהאינטרנט. רק שבעידן של היום, אין חובה שיהיה לכם אתר אינטרנט כדי לעבוד בצורה הזו.

מומלץ לצפות בכתבה של ערוץ 10 על ישראלים שעובדים בשיווק שותפים, כדי להבין:

למה ShareAsale כדרך להרוויח כסף מהבית ?

  1. Shareasale היא אחת מרשתות השותפים הנפוצות ביותר בעולם וכוללת בתוכה אלפי אתרים ובעלי חברות מכל העולם המחפשים שותפים מפיצים.

  2. ב- ShareASale תוכלו תוכלו לבחור מפרסמים מתוך מאגר עצום של חברות ומוצרים המחפשים שותפים משווקים, כגון סירס, גירבסט,HP ועוד.

  3. מערכת הניהול פשוטה ונוחה לשימוש. גם כאלה שמקשים מעט באנגלית, יוכלו להסתדר עימה מצויין.

  4. ShareASale הוא אתר אמין וותיק הקיים מעל 10 שנים, המשלם לשותפיו בזמן ובעל שם ומוניטין חזקים בתחום הזה.

איך זה עובד?

לאחר שתירשמו ל-ShareASale, תוכלו להיכנס למערכת הניהול של השותפים. בפאנל הניהול תוכלו לבחור מפרסם שתרצו לקדם מבין שלל המפרסמים הקיימים ברשת הזאת. ניתן לחפש אף לפי קטגוריות בהתאם לנושא שתרצו או בהתאם לגובה העמלות שכל מפרסם מתגמל. לאחר שתבחרו מפרסם מתאים, לחצו על Join Program. ייפתח לכם חלון נוסף, אשר גם אותו תצטרכו לאשר. לאחר שתאושרו ע"י המפרסם תקבלו לינקים מותאמים לפרסום במדיה שלכם. על כל פעם שגולש יבצע עסקה או רכישה דרככם, תרוויחו עמלה בהתאם לתנאי התכנית.

תוכלו לבחור תכנית שותפים מתאימה מתוך מגוון הקטגוריות הקיימות באתר

האם עולה לי כסף להצטרף לתכנית השותפים?

חד וחלק לא! ההצטרפות היא בחינם. על זה מבוססת כל תכנית השותפים. החברה משלמת רק על הפניית לקוחות ועסקאות ולא משכורת שוטפת ובכך חותכת את עלויות השיווק וההפצה. השותף יכול לעבוד מתי שבא לו ולא כבול ואינו חייב להשקיע כסף. זהו מצב של WIN-WIN.

למי זה מתאים?

מעצם היותה רשת שותפים באנגלית, המודל מיועד יותר לאנשים עם אתר או דרך כלשהי להגיע לקהל בינלאומי. עם זאת, יש מגוון מפרסמים ב- ShareASale המתאימים גם לישראל כגון- גירבסט, GeekBuing ועוד.

ניתן לצפות בכמה כסף כל תכנית שותפים מתגמלת.

איך ומתי מקבלים את הכסף?

הרווחים נשלחים אליכם בכל 20 לחודש על כסף שהרווחתם בחודש הקודם. כלומר, ב-20 לפברואר תוכלו למשוך את הרווחים שעשיתם בחודש ינואר. את הכסף ניתן למשוך בהעברה בנקאית (לאחר שתספקו את מלוא הפרטים הרולוונטיים) או בשליחת שיק אליכם הביתה. המינימום למשיכת הכספים הינו 50$.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצה להירשם לניוזלטר שלנו?  מדי תקופה אנו שולחים מייל מושקע עם מידע על עבודה מהבית ושיווק באינטרנט.

שימושי:

המאמרים האחרונים:

הכי פופולרי:

דיגיטל יזמות: עבודה מהבית ושיווק באינטרנט

אתר דיגיטל יזמות הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר, נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בדיקת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. עם השנים, צברנו ידע רב בתחום השיווק בדיגיטל והבאנו את האתר להיות מדורג ראשון בגוגל במגוון ביטויי חיפוש. לאורך הזמן, גילינו גם צורך בקרב בעלי עסקים ואתרים, הזקוקים לשירותי דיגיטל, אך אינם יכולים לעמוד בהוצאה הגבוהה על כך. לכן התחלנו ליצור מוצרי דיגיטל שונים במחירים נוחים על מנת לתת מענה גם לעסקים הקטנים המעוניינים לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם באינטרנט.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר דיגיטל יזמות. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com