סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות

הקימו אתר והרוויחו כסף מתנועת הגולשים בו.

דרכים >> כתיבת תוכן >> כתיבת עבודות אקדמיות

מה הרעיון?

שוק ההשכלה הגבוהה לא מפסיק להתפתח ומדי שנה צומח מספר הסטודנטים בהשוואה לשנה אשתקד. קמפוסים ומכללות נפתחות ואוניברסיטאות ומוסדות נוספים מרחיבים את אפיקי הלימוד הקיימים שלהם. כל זאת גרם לפתיחת שערי האקדמיה לכל המעוניין, כך שכל אדם הרוצה בכך, יכול להתחיל ללמוד כל תחום העולה על רוחו.

עם זאת, לא כל הסטודנטים מצליחים לעמוד בדרישות האקדמאיות הגבוהות, בין אם זה מחוסר זמן או לעיתים יכולת, וצריכים להיעזר בשירותי סיוע וכתיבה. כאן אתם נכנסים לתמונה, סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות זהו תחום מתפתח במיוחד, בו תוכלו לייצר רווחים גבוהים והכל בעבודה מהבית ובזמנכם הפנוי.

איך מתחילים?

מחפשים אתרים המציעים סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות לסטודנטים ומציעים להם את שירותכם, הם תמיד מחפשים כותבי תוכן איכותיים וטובים. הנה 2 אתרים מומלצים שיצא לנו לעבוד עימם - סילבוס וקמפלוס. חשוב לבחור בחברה אמינה ובעלת ניסיון והכי חשוב שמשלמת בזמן. (בחברות שציינו משלמים כל ראשון לחודש). בנוסף תוכלו למצוא מגוון משרות בתחום, באתרי חיפוש עבודה המרכזיים- פשוט הקישו עבודה מהבית או כתיבת עבודות בשורת החיפוש.

למי זה מתאים?

כל אחד בעל אחריות ומקצועיות גבוהה ושסיים תואר במקצוע מסוים, יכול להתחיל לעבוד בכתיבת עבודות אקדמיות. הכתיבה מתבצעת בדרך כלל מול חברה קיימת המשווקת ללקוחות שונים, שירותי סיוע אקדמאים או לחילופין באמצעות שיווק של כל כותב מפה לאוזן כאשר הכותב מפיק לעצמו הכנסה נוספת ללא שירות התיווך של חברה. באפשרות הראשונה תיהנו מיותר הצעות כתיבה, ביטחון בתשלום ובלי הצקות של לקוחות ובאפשרות השנייה תיהנו מיותר רווח על כל כתיבת עבודה, אך עם יותר כאב ראש של התנהלות מול לקוחות, גביית כספים ובפחות עבודות מאחר ואין לכם את כוח השיווק שיש לחברות הקיימות בתחום.

כמה כסף אפשר להרוויח מזה?

המחיר הממוצע לכל עבודה אקדמית משתנה בין מטלה למטלה. על כתיבת עבודה סמינריונית תוכלו להרוויח בין מאות לאלפי שקלים ועל עבודת קורס פשוטה הרווח יכול לנוע בין 100-300₪+. אז שנסו מותניים והכינו את הישבן, כי ישיבה על כתיבת עבודות יכולה להיות משתלמת במיוחד ויש כאלו שזה העסק האינטרנטי שמייצר להם הכנסה נוספת או עיקרית. אם למשל בחודש אחד כתבתם 3 עבודות סמינריוניות וכ- 2-3 מטלות קטנות, הסכום שאותו תרוויחו יכול לעלות בקלות על 4,000 ₪.

איך מקבלים את הכסף?

אם אתם עובדים אצל חברות המתווכות בין כותבים לסטודנטים, כמו קמפלוס, בסוף כל חודש תצטרכו להוציא קבלה כחוק לחברה, וזו תעביר את התשלום המגיע לכם, מאחר והתשלום של הלקוח עובר תחילה לחברה ורק אחר כך אליכם (לאחר וידוי של החברה שביצעתם את עבודתכם נאמנה).
אם אתם עובדים באופן פרטי, עליכם לגבות את הכסף מהלקוח באופן עצמאי, ולהוציא לו קבלה או חשבונית כחוק בהתאם לסיווג העסק שפתחתם (רצוי לגבות תשלום ראשון כמקדמה ולקראת סוף כתיבת העבודה לבקש את יתרת התשלום כדי למנוע ממכם להפסיד זמן או כסף במקרה והלקוח מתחרט).

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

מרוויחים כסף באינטרנט: הכנסה נוספת - עבודה מהבית

אתר מרוויחים כסף באינטרנט הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר, נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בדיקת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. אם גם אתם רוצים לדעת איך לעשות כסף באינטרנט ע"י עבודה מהבית, הנכם מוזמנים ליהנות מהמידע הרב באתר בנוגע לדרכים ליצירת כסף והכנסה פסיבית. אם תרצו להתעדכן ראשונים על דרכים חדשות להרוויח כסף באינטרנט, הירשמו כאן למטה.

הירשמו לניוזלטר שלנו, והצטרפו ל- 16,842 משתמשים רשומים, המקבלים עדכונים על דרכים חדשות לעשות כסף מהאינטרנט.

כתובתינו: חלקיקי האור 16, באר שבע

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר מרוויחים כסף באינטרנט. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com