top of page

קלאוד ווייז שיווק שותפים - כסף מאחסון אתרים

דרכים >> תכניות שותפים >> קלאוד וייז שותפים

מה הרעיון?

קלאוד וייז היא אחת מחברות הענן הגדולות בעולם לאחסון אתרים ואפליקציות. כל מי שרוצה לבנות אתר צריך שרת אחסון וכאן קלאוד וייז נכנסת לתמונה. החברה מציעה שרתים מאובטחים ומהירים המבטיחים ביצועי מהירות גבוהים במיוחד. על כל משתמש שתפנו לקלאוד וייז, תוכלו לייצר עמלה שמנה במיוחד כפי שנסביר. 

איך עובד שיווק שותפים עם קלאודווייז?

  1. היכנסו לקישור למעלה ולחצו על Become An Affiliate.

  2. ממלאים את מלוא הפרטים האישיים, המדיה שאיתה תקדמו את קלאוד וייז ואיך בכוונתכם לשווק את אחסון האתרים שלה.

  3. נבחר גם את מודל התגמול שנרצה - תגמול חודשי (Hybrid) או תגמול חד פעמי (Slab)

  4. לאחר שאושרתם, ניכנס לדאשבורד השותפים של CloudWays. 

  5. נייצר קישור אפיליאייט ייחודי לעמוד ההרשמה\החבילות.

  6. מפרסמים את לינק האפיליאציה באפיקי פרסום רלוונטיים כגון בלוג, קבוצות פייסבוק, ניוזלטר, וואצפ וכו'.

  7. אתם מתחילים להרוויח ברגע שמישהו נרשם לשירות והזין פרטי אשראי שלו.

 

קשור: כמה עולה בניית אתר? המחיר המלא והמידע שצריך כדי להתחיל

באזור השותפים תוכלו לייצר גם באנרים, לצפות בסטטיסטיקות על כמה אנשים לוחצים על הקישורים ששיתפתם וכן כמה כסף בדיוק עשיתם. המערכת מאוד נוחה לשימוש ושקופה לחלוטין.

קלאוד וייז שיווק שותפים.png

איך בנוי מודל התגמול וכמה כסף אפשר להרוויח?

אין באמת הגבלה על הסכום שאתם יכולים להרוויח וקראנו על משווקים שמרוויחים אלפי דולרים בחודש. ישנם 2 מודלי הכנסה שתצטרכו לבחור בין אחד מהם - 

  1. קישור Slab - מרוויחים עמלה קבועה חד פעמית של 50$ על כל משתמש משלם שהפניתם. ככל שתפנו יותר משתמשים בחודש, כך יעלה סכום העמלה הקבועה. כך למשל, אם תפנו בין 6-20 משתמשים בחודש, העמלה תעלה ל- 75$.

  2. קישור Hybrid - על כל משתמש שהפניתם תקבלו עמלה חד פעמית של 30$ + 7% ממה שהוא משלם לקלאוד וייז מדי חודש בחודשו, לכל החיים. כלומר, אתם מקבלים סכום קטן יותר, אך כל עוד, המשתמש שהפניתם רשום לקלאוד וייז - אתם ממשיכים לקבל כסף כל חודש

אולי יעניין אותך: בניית אתר וורדפרס עם קלאודווייז - המדריך המלא

מה כדאי? לדעתנו, האפשרות של Hybrid קורצת יותר. אמנם הסכום קטן יותר, אך הוא קבוע ונכנס כל חודש. בדרך כלל, כאשר נרשמים לאחסון אתרים- לא מחליפים אותו ברגע. מה שאומר, שמדובר על לקוח מתמשך לאורך זמן. וכל עוד המשתמש שהפניתם נשאר לקוח - אתם כל הזמן מקבלים כסף.

 

  • חשוב לציין שהמחיר למשתמש שהפניתם הוא אותו מחיר שהיה משלם גם אם היה נרשם לקלאוד וייז ללא לחיצה על לינק האפיליאייט שלכם.

למה דווקא שיווק שותפים של קלאוד וייז?

זה נכון שיש אלפי ועשרות אלפי חברות אחסון בארץ ובעולם, אבל קלאודווייז נחשבת פורצת דרך ואיכותית במיוחד ממספר סיבות:

  1. ביצועי אתר ותוכנה גבוהים - מאין ספור בדיקות וסטטיסטיקות שנבדקו, האחסון של החברה מנצח חברות מתחרות במבחני המהירות של גוגל וכלים אחרים (כמו Pingdom, Gtmetrix וכו').

  2. המלצות - כל חיפוש של ביקורות על החברה, תקבלו המלצות ופידבקים חיוביים. שי טודר, מקבוצת הפייסבוק "שיפור מהירות וביצועים של אתרים באינטרנט", ומובילית דעת קהל נוספים בתחום, ממליצים על החברה.

  3. שירות לקוחות מהיר - אמנם אין מענה בעברית, אך מניסיון האישי שלנו, נציגי התמיכה של קלאוד וייז עונים במהירות ומאוד אדיבים לכל שאלה או תקלה שצצה.

 

מהו זמן העוגיה של תכנית השותפים של קלאודווייז?

העוגייה (Cookie) של קלאודוייז נשמרת למשך 90 ימים, שזה מדהים!. אין הרבה תכניות שותפים שמאפשרות זמן ארוך כזה. כלומר, אם הפניתם משתמש לאחסון האתרים של קלאוד וייז והוא רכש רק לאחר חודשיים וחצי למשל - אתם עדיין מרוויחים.

למי זה מתאים?

התכנית מתאימה בעיקר לאנשים שיודעים להגיע לקהל של משווקים דיגיטליים, סוכנויות דיגיטל ופרסום, בעלי עסקים שצריכים אתר או אפלקיציה וכדו'. 

 

איך מקבלים את הכסף?

הסכום שהרווחתם מתעדכן מידי יום באזור השותפים האישי שלכם. CloudWays משלמת לכם ישירות לחשבון הפייפאל, בתנאי שצברתם מינימום של 250$. התשלום מתבצע ב- 10 לכל חודש.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

bottom of page