top of page

איביי שיווק שותפים- להרוויח עמלות על המלצות 

דרכים >> תכניות שותפים >> Ebay Partners

מה הרעיון?

מכירים את הדפים האלה בפייסבוק "דברים שקונים באיביי", "איביי – המלצת מוצרים", "המומלצים של איביי" וכו'? אם לא, משהו לא בסדר בפייסבוק שלכם, כי הדפים האלו נמצאים בכל פינה!! חשבתם לעצמכם מי הקים אותם ולמה? הוא מרוויח מזה בכלל? אז זהו שכן! גם לאיביי יש תכנית שותפים, בה תוכלו לקבל בין 5-10% על כל לקוח שהפניתם לאיביי ורכש מוצר.

איך זה עובד?

 1. נכנסים לקישור למעלה, יורדים עד הסוף למטה ולוחצים על "Affiliates".

 2. לוחצים על Sign Up וכעת ניתן להירשם או להתחבר באמצעות חשבון האיביי שלכם. במידה ואינכם רשומים לאיביי, ניתן להתחבר באמצעות הג'ימייל או הפייסבוק.

 3. פועלים לפי ההוראות וממלאים את כל הפרטים המתאימים.

 4. בוחרים מוצר באיביי ומייצרים לו קישור בעל קוד זיהוי לחשבון השותפים שלכם.

 5. מפרסמים את הקישור בערוצי פרסום שונים – פייסבוק, יוטיוב, אתר אינטרנט, בלוג וכו'.

 6. מתחילים להרוויח ברגע שמישהו קונה דרך הקישור שלכם.

 

תוכלו לפרסם קישורים גם לאתר הבית של איביי, לתוצאות חיפוש או לקטגוריה מסוימת (למשל אם האתר שלכם עוסק בבגדי נשים, הטמיעו קישור לקטגוריית ביגוד נשים באיביי).

חשוב לציין, שהמחיר המוצג לאנשים שהופנו מהקישור שלכם, לא יקר יותר, אלא זה אותו המחיר המוצג לכולם. אתם רק מקבלים עמלה קטנה מאיביי על ההפניה.

גרף רווחים לדוגמא מתכנית השותפים של איביי
איביי תכנית שותפים.png

למי זה מתאים?

כל אחד יכול להתחיל להרוויח. אם יש לכם אתר, או פרופיל פייסבוק עם הרבה עוקבים, בלוג או דף פייסבוק בנושא מסוים תוכלו להכניס קישורי שותפים לערוץ שלכם, לפרסם מוצרים קשורים ולהרוויח בכל פעם שמישהו קנה דרככם.

 

איך מקבלים את הכסף?

הסכום הצבור בחשבונכם מתעדכן מידי יום במערכת הדוחות באתר. בכל 22 לבחודש, איביי מעבירה לחשבון הפייפאל שהזנתם, את הסכום שצברתם, במידה והרווחתם מעל 10$ בלבד.

5 טיפים על איך לשווק לינקים של שיווק שותפים:

 1. פתחו דף פייסבוק או קבוצה לתחום מסוים שתבחרו, והחלו לפרסם שם את הקישורים שלכם. כל פוסט חייב להכיל כותרת מעניינת, תיאור קצר של המוצר, תמונה או סרטון (הוכח שסרטון מניע לפעולה יותר מתמונה) וקישור ההפניה למוצר.

 2. הקישורים שתקבלו מתכנית השותפים של איביי ארוכים ומסורבלים, השתמשו באתר לקיצור לינקים, על מנת לתת לקישור שלכם מראה יותר מזמין. מומלץ להשתמש באתר BITLY, הוא חינמי לחלוטין, מספק לכם נתונים אודות כמות הלחיצות על הלינקים ויש גם אפשרות לתת שם מותאם אישית לקישור.

 3. בקשו ממשפחה וחברים קרובים שכאשר הם מעוניינים במוצר מאיביי, שיישלחו לכם לינק, אתם תמירו אותו ללינק השיתוף שלכם, ותשלחו להם חזרה. כך תרוויחו עמלה גם על הרכישות שלהם.

 4. אם יש לכם אתר בתחום ספציפי מסוים, בטוח יש בין מיליוני המוצרים באיביי פריטים הקשורים לתחום הזה. למשל אם יש לכם אתר למתכוני בישול ואוכל, תוכלו לפתוח קטגוריה שלמה של מוצרים מומלצים למטבח מאיביי. היעזרו בטיפים שלנו לקידום אתר בגוגל, כדי להביא תנועה גדולה יותר לאתר שלכם וכך להגדיל את פוטנציאל הרווח. 

 5. בנו מדריך הרשמה מפורט או סרטון הדרכה ביוטיוב על איך להירשם לאיביי. אם תפנו אנשים לדף ההרשמה של איביי, והם יירשמו דרככם, תרוויחו אחוזים גם על קניות שהם מבצעים.

 6. בנו אתר חכם עם מנוע חיפוש או בלוג על מוצרים מומלצים מאיביי. יש כיום מגוון אתרים בעברית, היודעים לשלוף רשימות מוצרים מאיביי ולתרגמם לעברית לקהל הישראלי. אם יש לכם את הידע, התחילו לנצל אותו.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

bottom of page