top of page

BangGood - שיווק שותפים מהרגע הראשון

דרכים >> תכניות שותפים >> בנג-גוד שותפים.

מה הרעיון?

עם שיווק שותפים באתר בנגוד העולמי, תוכלו להרוויח עמלות נאות במיוחד על כל לקוח שהפניתם לאתר. בנגוד, למי שלא מכיר, נוסדה בשנת 2006 והתחילה עם משרד ומחסן קטן בסין. כיום, מדובר באחד מאתרי הקניות הגדולים בעולם עם מלאי מוצרים עצום המאוחסן במחסנים שונים ברחבי העולם כמו סין ארה"ב ואירופה, מה שמבטיח משלוח מהיר ללקוחות ותפוצה גלובלית.

איך זה עובד?

שיווק שותפים היא דרך מעולה להרוויח כסף בעבודה מהבית ע"י הפניית משתמשים לרכישת מוצרים דרככם. איך מתחילים? נרשמים לבנגוד, כמשתמשים רגילים לכל דבר ולאחר מכן לוחצים על Affiliate Program באזור האישי שלכם. שם תקבלו את כל החומרים שאתם צריכים על מנת לפרסם מוצרים, כגון – באנרים, קישורים, קופונים, סטטיסטיקות ועוד. תוכלו לחפש כל מוצר או קטגוריה שתרצו, לייצר לינק אישי הכולל מזהה ייחודי לחשבון שלכם, לפרסם אותו ועל כל אדם שירכוש דרך הלינק - אתם תעשו כסף.

כניסה לתכנית השותפים של בנגוד

למה דווקא BANGGOOD?

  1. מבנה עמלות מתגמל – בניגוד לתכניות שותפים אחרות, בנגוד מחלקת את השותפים שלה ל-3 רמות: סטנדרט (שותף חדש שנרשם), פרימיום (שותף שסיפק מכירות בסך של מינימום 8000$) ו- VIP (שותף שסיפק מכירות בסך של מינימום 30,000$). כך שאחוז העמלה שתרוויחו על כל מכירה של מוצר, גודל כאשר עולים בכל רמה. ככל שתמכרו יותר, תעלו ברמות ותרוויחו עמלות גבוהות יותר על כל מכירה.

  2. בונוסים על משתמשים חדשים – אם הפניתם משתמש חדש לבנגוד, תרוויחו עמלה גדולה יותר.

  3. מגוון מוצרים - מעל 200,000 מוצרים שונים ואיכותיים המאוחסנים במחסנים ברחבי העולם ונשלחים בהתאם למיקום הלקוח, דבר המבטיח משלוח מהיר.

  4. רווחים – בנגוד חולקת עם השותפים עמלות יפות שנאות בין 5-12% ממחיר העסקה ומפעם לפעם מעניקה בונוסים מפתיעים לשותפים הקיימים.

  5. קניות – בנגוד אתר מעולה לקניות הרגילות שלכם באינטרנט אשר גם עליהם תוכלו לעשות כסף. על כל קנייה שלכם בבנגוד תקבלו נקודות, על כל פידבק שתירשמו על מוצר שהזמנתם תקבלו נקודות ואפילו על מילוי כל פרטי הפרופיל שלכם תקבלו מס' נקודות. את הנקודות הללו ניתן להמיר לכסף לרכישה באתר.

מבנה עמלות השותפים של בנגוד

איך אפשר להמליץ ולפרסם מוצרים?

ניתן לפרסם את המוצרים של בנגוד בכמעט כל מדיה אפשרית. תוכלו לבנות אתר אינטרנט (למדריך המלא איך עושים את, זה לחצו כאן) או בלוג נישתי עם המלצות על מוצרים, להקים עמוד פייסבוק או להשתמש בפרופיל הקיים, פרופיל אינסטגרם, ניוזלטר וכו'. איפה אסור לפרסם? במודעות ממומנות של פייסבוק או בקידום ממומן בגוגל(GOOGLE ADWORDS). בנוסף, אסור להציג את עצמכם בתור חברת בנגוד, כלומר אין לפתוח עמוד בשם בנגוד קניות למשל.

כמה כסף אפשר להרוויח?

סכום הכסף שניתן להרוויח תלוי בכם, ככל שיותר אנשים ייחשפו אליכם ולקישורים שלכם וכן יקנו דרכם מבנגוד, אתם מרוויחים יותר – אין הגבלה על רווחים. העמלות משתנות בהתאם לסוג השותף שאתם, קטגוריית המוצר וסוג הלקוח (ראו הטבלה למעלה). בנוסף, בנגוד מצ'פרת את השותפים שלה ומדי פעם מעניקה פרסים וקופונים נוספים למשווקים. לכן ככל ותספקו יותר מכירות תרוויחו יותר כסף מבנגוד.

איך אני מושך את הכסף שהרווחתי?

את הכסף שצברתם ניתן למשוך באמצעות העברת לחשבון הפייפאל האישי או לחשבון הבנק שלכם.

שורה תחתונה:

אחת מתכניות השותפים היותר מומלצות מהסיבה הפשוטה שבנגוד היא מעצמה בהתהוות. היא בין הראשונות שהשכילה להבין את חשיבות השיתוף החברתי מאחר ותכנית השותפים שלה כלולה בהרשמה הרגילה לאתר וכבר אז ניתנת לנו האפשרות להתחיל לשווק מוצרים ולהרוויח. מה גם שעם בנגוד ניתן להרוויח במגוון דרכים נוספות מלבד שיווק שותפים כמו נקודות על קניות ופידבקים, דרופשיפינג ואף מכירה וקנייה בסיטונאות.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

bottom of page