top of page

גירבסט שיווק שותפים - עמלות נאות על הפניות

מה הרעיון?

גירבסט הוא אתר קניות סיני עם מיליוני מוצרים מדליקים וזולים במיוחד. האתר לא פסח גם על הצרכנים הישראלים אשר נוטים לבקר בו לעיתים קרובות. שיווק שותפים עם גירבסט, יזכה אתכם בעמלה בכל פעם שתפנו אליה משתמש שהזמין מוצר. אז הכינו את הפייסבוק או האתר - מדובר באחת מתכניות השותפים היותר משתלמות. 

איך עובד שיווק שותפים בגירבסט?

 1. נכנסים לקישור למעלה ולוחצים על Join Now.

 2. מזינים את כתובת המייל והסיסמא שלכם במסך הרישום ולוחצים Continue.

 3. פועלים לפי ההוראות וממלאים את כל הפרטים המתאימים. אם אין לכם אתר, בלשונית על כתובת האתר, הדביקו את כתובת דף הפייסבוק\אינסטגרם\יוטיוב וכו' שלכם. 

 4. לאחר שסיימתם ולחצתם אישור, גירבסט תשלח למייל שלכם, קישור הפעלה - לחצו עליו.

 5. כעת המתינו עד 48 שעות, ברגע שגירבסט תאשר את חשבונכם - תקבלו מייל.

 6. לאחר שאושרתם, היכנסו למערכת השותפים, לחצו על Ad Center ואז על Custome Link Generator.

 7. העתיקו כתובת URL של מוצר מגירבסט והדביקו בגנרטור, שיצור עבורכם קישור אפיליאייט.

 8. פרסמו את הקישור במדיה - אתר, דף פייסבוק, ערוץ יוטיוב, קבוצת וואצפ וכו'.

 9. אתם מתחילים להרוויח ברגע שמשתמש מזמין מקישור שפרסמתם.

קשור: איך לעשות כסף - 11 דרכים בדוקות

 

ניתן גם לפרסם קישורים לאתר הבית, לתוצאות חיפוש או לקטגוריות ספציפיות (למשל אם האתר שלכם עוסק בגאדג'טים, הטמיעו קישור לקטגוריית אלטקטרוניקה בגירבסט).

חשוב להדגיש, שהמחיר המוצג לאנשים שהופנו מהקישור אפיליאייט, לא יקר יותר, אלא זה אותו המחיר המוצג לכולם. אתם רק מקבלים עמלה קטנה מגירבסט על הבאת המשתמש.

תכנית שותפים של גירבסט

למי זה מתאים?

לכל אחד עם מוטיבציה להרוויח. אם יש לכם קבוצת פייסבוק פעילה, בלוג תוכן, ערוץ יוטיוב וכו', תוכלו להכניס קישורי שותפים של גירבסט. בכל פעם שמישהו יקנה, אתם מרוויחים.

כמה עמלה מקבלים על כל מוצר?

העמלה משתנה בין הקטגוריות השונות ונעה בין 4-10% מעלות המוצר. למשל על סמארטפונים ולפטופים העמלה היא 4%, על רחפנים וציוד ספורט 5% ועל מוצרי יופי ונעליים 7%. העמלות יכולות להיות גבוהות יותר ככל שתתקדמו בגירבסט, עברו לסעיף הבא כדי להבין.

אולי יעניין אותך: פרסום בטיקטוק - הרשת החברתית שכובשת את העולם

למה תכנית השותפים של גירבסט כה משתלמת?

 1. רמות תגמול - בשונה מהרבה תכניות שותפים אחרות, גירבסט מתגמלת משתמשים שמייצרים מכירות. לכן היא מחלקת את השותפים ל- 3 רמות. סטנדרט, פרימיום ו- VIP. ככל שתעלו בדרגה תרוויחו עמלה גבוהה יותר.

 2. פעם ראשונה - גירבסט גם מתגמלת בעמלות מוגדלות, אם תפנו אליה משתמשים חדשים, כלומר כאלו שזה פעם ראשונה, שהם מזמינים בגירבסט.

 3. עוגיה ענקית - זמן העוגיה של גירבסט הוא 30 יום, שזה וואוו אחד גדול. מה שאומר, שאם משתמש לחץ על קישור שלכם וקנה רק אחרי 28 יום - אתם עדיין מקבלים עמלה.

 4. מוצר תמורת סקירה - אופציה לקבלת מוצרים של גירבסט בחינם או בעלות מופחתת במיוחד, בתמורה שתעשו עליהם סקירת מוצר לקהל שלכם.

 5. קופונים - קבלת מגוון קופונים ומבצעים שתוכלו לשתף עם קהל העוקבים שלכם.

האם יש איסורים או דברים שצריך לדעת לפני שמפרסמים את קישורי האפיליאייט?

בדומה לתכניות שותפים רבות אחרות, גירבסט אוסרת על משווקי השותפים, להציג את עצמם כגירבסט או כנציגים שלה. כלומר, אסור למשל, לפתוח עמוד אינסטגרם בשם גירבסט או להשתמש בתמונת לוגו שלה כפרופיל שלכם או כבעל העמוד\האתר. דבר נוסף שהיא אוסרת, הוא פרסום ממומן במודעות גוגל בתשלום. זאת מהסיבה שהיא עצמה מפרסמת שם, ולכן זה יכול לפגוע בהצלחת המודעות שלה.

אם תפרו את האיסורים הללו, גירבסט יכולה למחוק חשבון שותף ואף להחרים את הרווחים שצברתם עד לאותו רגע.

תכנית שותפים גירבסט

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

bottom of page