אתר Ipanel - למלא סקרים ולהרוויח כסף

דרכים >> מילוי סקרים >> אתר אייפאנל

איך מרוויחים כסף?

תמיד רציתם להשפיע על קבלת החלטות? לגרום לכך שהדעה שלכם תשמע? עכשיו זו ההזדמנות שלכם. חברות וארגונים מובילים במשק מעוניינים לשמוע את דעתכם.

לאחר שתירשמו לאתר ותענו על סקרים באינטרנט או במובייל, תוכלו לצבור נקודות ולהרוויח כסף באינטרנט. כאשר תצברו מספיק נקודות, תוכלו להמיר אותם לתווי קנייה ברשתות הגדולות.​

 
הוכחת תשלום:

אמינות האתר

איי-פאנל פעיל כבר מעל 14 שנים, עוד משנת 2006. חיפוש מהיר ברשת מעלה מגוון הוכחות תשלום, אין ספק כי מדובר באתר אמין במיוחד. באתר מבקרים מדי חודש כ-180 אלף משתמשים. ניתן לעקוב אחר תהליך צבירת הנקודות באתר, בטבלה שמתעדכנת מדי יום.

איך מקבלים סקרים?

כדי לקבל סקרים יש להזין כתובת מייל תקינה אליה יישלחו הסקרים למילוי. שימו לב לבדוק בתיבת הספאם שלכם מפעם לפעם, שכן לעיתים המייל על הסקר מגיעה לשם. בנוסף, ניתן להזין גם מס' פלאפון נייד על מנת לקבל התראה באסאמס.

מומלץ וכדאי למלא כראוי את שאלון הפרופיל שתקבלו כדי לקבל יותר סקרים. כמו כן, לכל סקר יש כמות מוגבלת של משתתפים, אייפאנל שולחים את הסקר לכל המשתתפים וכאשר מגיעה המכסה, הכניסה לסקר נחסמת. לכן, מייד כשקיבלתם סקר במייל, מומלץ לענות עליו כמה שיותר מוקדם.

 

איך מקבלים את הכסף שהרווחתי?

על כל סקר שתמלאו תקבלו מס' נקודות לפי אורך הסקר. סקר ארוך ומקיף שווה יותר נקודות. לאחר שתצברו 500 נקודות ומעלה, תוכלו להזמין תווי קנייה בשווי 50 ש"ח השווים ל-500 נקודות. התווים הם לאתר BuyMe שם יש אלפי חנויות ורשתות גדולות כמו סופר פארם, Ace, מסעדות בכל הארץ, המשביר לצרכן, רנואר ועוד. כך שמדובר על תווים ששווים כמו כסף מזומן.

שיווק שותפים:

אייפאנל מציעה תגמול נוסף עבור משתמשים שיזמינו חברים - אם תפנו חברים וקרובי משפחה להצטרף לאיי-פאנל, תקבלו על כל חבר שיירשם (וימלא סקר) 15 נקודות. אין הגבלה על מספר החברים!

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

רוצה להירשם לניוזלטר שלנו?  מדי תקופה אנו שולחים מייל מושקע עם מידע על עבודה מהבית ושיווק באינטרנט.

שימושי:

המאמרים האחרונים:

הכי פופולרי:

דיגיטל יזמות: עבודה מהבית ושיווק באינטרנט

אתר דיגיטל יזמות הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר, נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בדיקת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. עם השנים, צברנו ידע רב בתחום השיווק בדיגיטל והבאנו את האתר להיות מדורג ראשון בגוגל במגוון ביטויי חיפוש. לאורך הזמן, גילינו גם צורך בקרב בעלי עסקים ואתרים, הזקוקים לשירותי דיגיטל, אך אינם יכולים לעמוד בהוצאה הגבוהה על כך. לכן התחלנו ליצור מוצרי דיגיטל שונים במחירים נוחים על מנת לתת מענה גם לעסקים הקטנים המעוניינים לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם באינטרנט.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר דיגיטל יזמות. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com