12 האתרים הטובים ביותר להורדת תמונות בחינם ללא הפרת זכויות יוצרים [2022]

עודכן: לפני 5 ימים

כל מי שעוסק בשיווק ומכירות באינטרנט יודע ששימוש בתמונות הוא דבר קריטי כאשר רוצים להעביר מסר מסוים ללקוח או כאשר רוצים לשכנע אותו לקנות מוצר. אבל איך ניתן להוריד תמונות יפות בחינם, מבלי להסתכן בהפרת זכויות יוצרים? כל הפרטים בפנים.

הורדת תמונות יפות בחינם

חיפוש פשוט בגוגל ימצא עבורכם כל תמונה שבה חשקה נפשכם ובאיזה איכות שתרצו. אך חשוב לדעת שהורדת תמונות אלו לשימושכם האישי או המסחרי, ברוב המקרים, יהווה הפרת זכויות יוצרים חמורה של בעל התמונה ויחשוף אתכם לתביעות ופיצויים כספים.למה צריך תמונות יפות להורדה?

תמונות יפות הן נכס חשוב בתהליך בניית אתר אינטרנט ושיווק של מוצרים ושירותים בדיגיטל. הוספת תמונות מרשימות ואיכותיות היא דרך מצוינת לשפר את הויזואליות של האתר או הקמפיין והיא משפיעה על הצורה שבה גולשים מתנהגים עם האתר, האם ימשיכו להישאר בו והאם יבצעו רכישה.

זו פסיכולוגיה פשוטה, אנשים נמשכים למה שנראה יפה, איכותי, נקי ומעוצב ושופטים את איכות המוצר\השירות בהתאם לעטיפה שמכסה אותו - בייחוד ברשת.

תוכן ויזואלי איכותי יתרום משמעותית לקידום התוכן שלכם באינטרנט. ויזואליות ⏪ מכירות.

קשור: איך להוריד סרטונים בחינם ללא הפרת זכויות יוצרים?

למה צריך תמונות באתר

*מקור - www.joomlashine.com


איך מוצאים תמונות יפות להורדה בחינם מבלי להפר זכויות יוצרים?

למזלנו, יש אינספור מאגרי תמונות חינמיים ואיכותיים, שבעלי התמונות ויתרו על זכויות היוצרים בהם. כל מי שמעוניין, יכול להוריד אותן ולהשתמש בהם לשימוש אישי או מסחרי, כאוות נפשו. חלק מהמאגרים מעניקים שימוש חופשי וחינמי, אך זאת בכפוף להשארת קרדיט ליוצר (ההוראות איך להשאיר קרדיט יופיעו בדרך כלל בצמוד לתמונה).

מאגרי תמונות להורדה בחינם

ברשימה הבאה נפרט לכם 12 אתרים חינמיים מעולים, 2 נוספים בתשלום ובונוס מעניין עלינו, בהם תוכלו להוריד תמונות מקצועיות ומרשימות בחינם עוד היום. מוכנים? הכינו מקום במועדפים 😀. (מי שרוצה לדלג לבונוס, יכול לגלול היישר למטה 🤐)

*שימו לב שתנאי השימוש נכונים למועד כתיבת שורות אלו (ינואר 2021), לכן יש לשים לב בעת כניסתכם לכל אתר האם תנאי השימוש השתנו.

1. מאגר הדיגיטל - Pixabay

מאגר חינמי ומעולה (מופיע אצלנו במועדפים בדפדפן 😎) המכיל המון המון תמונות, אילוסטרציות ו-וקטורים. ניתן גם להוריד לפי גדלי רזולוציה שאתם צריכים. שימו לב שבשנת 2019, פיקסה ביי צירפה גם מאגר של סרטונים ללא הפרה של זכויות יוצרים. פשוט הגדירו בחיפוש, Videos. בשנת 2020 האתר הוסיף גם קטגוריה לחיפוש שירים ומוזיקה להורדה בחינם. הכל בחינם ואין צורך להשאיר קרדיט.

2. אתר התמונות Unsplash

אתר מרשים עם ממשק ידידותי ומאגר תמונות עצום ואיכותי במיוחד. השימוש הוא חינמי וחופשי - גם כאן אין צורך בהשארת קרדיט. התמונות כאן באיכות צילום סופר גבוהה מאוד ומומלץ לכווץ אותן לפני שמעלים לאתר אינטרנט.

3. מאגר התמונות והסרטונים - Pixeles

פיקסלס הוא מאגר גדול עם שלל תמונות מרשימות להורדה בחינם, בכל נושא אפשרי. אין צורך לתת קרדיט לצלם. לכן, גם פיקסלס זכה להיות במועדפים שלנו. ב- 2019, פיקסלס צירפה מאגר של סרטונים להורדה בחינם. פשוט הגדירו בחיפוש, Videos. מומלץ!

4. אתר StockSnap

מאגר תמונות איכותיות וחינמיות לשימושכם החופשי להורדה מלאה. תוכלו לנווט בין התמונות עם החיפוש המתקדם שמאפשר לכם לסנן לפי כמות צפיות, כמות הורדות וכו'. כדאי לשים לב שבדר"כ 2 השורות הראשונות הינם תמונות בתשלום, כל השאר- חינם אין כס