11 האתרים הטובים ביותר להורדת תמונות בחינם ללא הפרת זכויות יוצרים [2021]

עודכן ב: לפני 3 ימים

כל מי שעוסק בשיווק ומכירות באינטרנט יודע ששימוש בתמונות הוא דבר קריטי כאשר רוצים להעביר מסר מסוים ללקוח או כאשר רוצים לשכנע אותו לקנות מוצר. אבל איך ניתן להוריד תמונות יפות בחינם, מבלי להסתכן בהפרת זכויות יוצרים? כל הפרטים בפנים.

חיפוש פשוט בגוגל ימצא עבורכם כל תמונה שבה חשקה נפשכם ובאיזה איכות שתרצו. אך חשוב לדעת שהורדת תמונות אלו לשימושכם האישי או המסחרי, ברוב המקרים, יהווה הפרת זכויות יוצרים חמורה של בעל התמונה ויחשוף אתכם לתביעות ופיצויים כספים.

תמונות יפות הן נכס חשוב בתהליך בניית אתר אינטרנט ושיווק של מוצרים ושירותים בדיגיטל. הוספת תמונות מרשימות ואיכותיות היא דרך מצוינת לשפר את הויזואליות של האתר או הקמפיין והיא משפיעה על הצורה שבה גולשים מתנהגים עם האתר, האם ימשיכו להישאר בו והאם יבצעו רכישה.

זו פסיכולוגיה פשוטה, אנשים נמשכים למה שנראה יפה, איכותי, נקי ומעוצב ושופטים את איכות המוצר\השירות בהתאם לעטיפה שמכסה אותו - בייחוד ברשת.

תוכן ויזואלי איכותי יתרום משמעותית לקידום התוכן שלכם באינטרנט. ויזואליות ⏪ מכירות.

קשור: איך להוריד סרטונים בחינם ללא הפרת זכויות יוצרים?

*מקור - www.joomlashine.com


אז איפה מוצאים תמונות יפות להורדה בחינם מבלי להפר זכויות יוצרים?

למזלנו, יש אינספור מאגרי תמונות חינמיים ואיכותיים, שבעלי התמונות ויתרו על זכויות היוצרים בהם. כל מי שמעוניין, יכול להוריד אותן ולהשתמש בהם לשימוש אישי או מסחרי, כאוות נפשו. חלק מהמאגרים מעניקים שימוש חופשי וחינמי, אך זאת בכפוף להשארת קרדיט ליוצר (ההוראות איך להשאיר קרדיט יופיעו בדרך כלל בצמוד לתמונה).

ברשימה הבאה נפרט לכם 11 אתרים חינמיים מעולים, 2 נוספים בתשלום ובונוס מעניין עלינו, בהם תוכלו להוריד תמונות מקצועיות ומרשימות בחינם עוד היום. מוכנים? הכינו מקום במועדפים 😀. (מי שרוצה לדלג לבונוס, יכול לגלול היישר למטה 🤐)

*שימו לב שתנאי השימוש נכונים למועד כתיבת שורות אלו (ינואר 2021), לכן יש לשים לב בעת כניסתכם לכל אתר האם תנאי השימוש השתנו.

א. Pixabay - מאגר חינמי ומעולה (מופיע אצלנו במועדפים בדפדפן 😎) המכיל המון המון תמונות, אילוסטרציות ו-וקטורים. ניתן גם להוריד לפי גדלי רזולוציה שאתם צריכים. שימו לב שבשנת 2019, פיקסה ביי צירפה גם מאגר של סרטונים ללא הפרה של זכויות יוצרים. פשוט הגדירו בחיפוש, Videos. בשנת 2020 האתר הוסיף גם קטגוריה לחיפוש שירים ומוזיקה להורדה בחינם. הכל בחינם ואין צורך להשאיר קרדיט.

ב. Unsplash - אתר מרשים עם ממשק ידידותי ומאגר תמונות עצום ואיכותי במיוחד. השימוש הוא חינמי וחופשי - גם כאן אין צורך בהשארת קרדיט. התמונות כאן באיכות צילום סופר גבוהה מאוד ומומלץ לכווץ אותן לפני שמעלים לאתר אינטרנט.

ג. Pixeles - פיקסלס הוא מאגר גדול עם שלל תמונות מרשימות להורדה בחינם, בכל נושא אפשרי. אין צורך לתת קרדיט לצלם. לכן, גם פיקסלס זכה להיות במועדפים שלנו. ב- 2019, פיקסלס צירפה מאגר של סרטונים להורדה בחינם. פשוט הגדירו בחיפוש, Videos. מומלץ!

ד. StockSnap - מאגר תמונות איכותיות וחינמיות לשימושכם החופשי להורדה מלאה. תוכלו לנווט בין התמונות עם החיפוש המתקדם שמאפשר לכם לסנן לפי כמות צפיות, כמות הורדות וכו'. כדאי לשים לב שבדר"כ 2 השורות הראשונות הינם תמונות בתשלום, כל השאר- חינם אין כסף!

ה. Freepik - אתר מקצועי במיוחד עם אין ספור תמונות, וקטורים ואלמנטים עיצוביים, אותם תוכלו לערוך ולהוריד לשימושכם האישי או העסקי בחינם. עם זאת, דעו כי עליכם לתת קרדיט ליוצר באתרכם, בהתאם להוראות המפורטות לצד התמונה.

ו. PicJumbo - מאגר מעניין של מבחר תמונות בחינם. מה שנחמד באתר הזה, הוא שתוכלו לקבל גם פרטים טכניים על צילום התמונה כגון איכות הצילום, גודל עדשה, מהירות פריימים וכו'.

ז. StockVault - מאגר חינמי ויפה של מבחר תמונות. יש לשים לב לתנאי השימוש בתמונה, המפורטים בצורה נוחה מימין. חלקן מותרות לכל שימוש שתרצו, חלקן לשימוש פרטי בלבד וחלקן יש צורך בהשארת קרדיט.

ח. FreeImages - אתר סטוק נוסף לתמונות חינמיות ללא צורך בהשארת קרדיט. באתר תוכלו לנווט לפי מילת חיפוש מבוקשת או לפי קטגוריות שונות, אוספים בתחומים שונים, תמונות פופולריות, בחירת הצוות, לפי סוג מצלמה ועוד. אין צורך בהרשמה וניתן להוריד ברזולוצזיות שונות.


ט. Gratisography - מאגר תמונות חינמי שנבנה ע"י הצלם ראיין מקגווייר. שימו לב שכדי להוריד את התמונות ולהשתמש בהם יש לתת קרדיט לצלם מתחת לתמונה.

י. PublicDomainPhoto - מאגר חינמי גדול ומעניין עם מבחר תמונות להורדה בחינם. שימו לב שלצד כל תמונה ישנה אפשרות להוריד אותה באיכות גבוהה יותר בתשלום. ישנם גם תמונות שלצורך שימוש בהם יש לתת קרדיט לצלם, לכן יש לשים לב להוראות השימוש המופיעות לצד התמונות שאתם רוצים.


יא. מאגר תמונות ישראלי - רוב התמונות במאגרים שציינו למעלה מכילים תוכן לועזי שאינו קשור לארץ הקודש. אם חשקה נפשכם בתמונות נוף ישראל, נוסטלגיה משנות החמישים במדינה, ירושלים של זהב וכדו', תוכלו להיעזר ב- 2 המאגרים הבאים -

  1. פיקיוויקי - כל התמונות במאגר זה ניתן להוריד בחינם וחלקם ידרשו שתשאירו קרדיט. (הוראות על הקרדיט מצויין ממש מתחת לכל תמונה).

  2. וויקי מדיה ישראל - אחד האתרים הייחודים ביותר להורדת תמונות של ארץ ישראל הישנה, זו של פעם. אז אם יש לכם קמפיין דיגיטל שאתם רוצים לגרום למשתמש לעצור את הגלילה, אולי שימו לו תמונה של איך היו קונים ביצים פעם 😉.אם הגעתם עד לפה ולא מצאתם את התמונה שאתם צריכים, כן לפעמים גם זה קורה, נסו את 2 המאגרים הבאים בתשלום. יש המון מאגרים המציעים מבחר תמונות איכותיות, אך אנחנו בחרנו להמליץ לכם על 2 שמניסיון אישי מעניקים תמורה מצויינת למחיר.

*גילוי נאות: הקישורים ל- 2 האתרים הללו מכילים מזהה ייחודי, כך שאם תרכשו דרכם, אנחנו נקבל עמלה קטנה. המחיר עבורכם יישאר אותו מחיר. מה שנקרא שיווק שותפים. 🙃

יא. DepositPhotos – מאגר עצום של תמונות איכותיות אשר לצורך השימוש וההורדה יש לקנות רישיון. אנו ממליצים על התכנית הגמישה – 11.99$ בעבור 10 תמונות בכל חודש. אם לא הורדתם את ה-10 בחודש אחד, היתרה תעבור לחודש הבא וכן הלאה.

יב. DreamsTime - מאגר פופלארי במיוחד, המתפאר כי שיש ברשותו מעל 130 מיליון תמונות, כך שכל תמונה או ווקטור שתצטרכו, לבטח מופיעה שם. בנוסף יש גם סרטוני וידאו שתוכלו להוריד לשימושכם.

המחירים מתחילים מ-93 ש"ח עבור 5 תמונות בחודש.

שימו לב שבעקבות משבר הקורונה, דרימסטיים נותנים במתנה 10 תמונות למשך שבוע אחד להורדה בחינם.


בונוס מיוחד - התנהלות עם תמונות

כמו שכבר ציינו, תמונות הן דבר חשוב כשרוצים לבנות אתר אינטרנט בוורדפרס למשל, אך לעיתים יש צורך לבצע עריכות מהירות, להסיר רקעים ולהקטין את משקל התמונה כדי לא להכביד על מהירות טעינת האתר.

הכנו לכם 2 כלים שהם חובה כאשר מתנהלים עם תמונות ודיגיטל -

  1. כיווץ משקל תמונות - היעזרו ב- TinyJpg שתכווץ את גודל התמונה בשניות. שימו לב רק שהיא לא פוגעת יתר על המידה באיכות.

  2. הסרת רקע - השתמשו ב- RemoveBG, כדי להסיר רקע מאובייקט מסויים ולבצע עריכות גרפיות בקלות.

באמצעות הרשימה שלנו לתמונות חינם להורדה מבלי להסתכן בהפרת זכויות יוצרים, תוכלו לחסוך ים של כסף וליהנות מתוכן ויזואלי חינמי בפרויקט הדיגיטלי הבא שלכם או בזה שאתם עובדים עליו בזה הרגע - מומלץ מאוד לעשות בהם שימוש.

שתפו אותנו באיזה מאגר אתם משתמשים?

אם אהבתם, נשמח שתפרגנו לנו בלייק או שיתוף. גם תגובה כאן למטה יהיה נהדר.

נתראה במאמר הבא 😉

#שיווקשותפים #קידוםבפייסבוק #קידוםאתר #בנייתאתר

רוצה לקבל את המדריך המלא לכסף באינטרנט ב- 2021? השאר\י מייל כאן והוא יחכה לך בתיבת הדוא"ל!

בניית אתר לעסקים.jpg

רוצה להירשם לניוזלטר שלנו?  מדי תקופה אנו שולחים מייל מושקע עם מידע על עבודה מהבית ושיווק באינטרנט.

שימושי:

המאמרים האחרונים:

הכי פופולרי:

דיגיטל יזמות: עבודה מהבית ושיווק באינטרנט

אתר דיגיטל יזמות הוקם מתוך רצון לסייע לאנשים רבים להתמודד עם יוקר המחייה ע"י עבודה מהבית בזמן הפנוי ובדרך לחופש הכלכלי. כל הדרכים באתר, נבדקו אישית ע"י בעלי האתר. בנוסף ערכנו בדיקות לבחינת אמינות האתרים, כגון בדיקת כמות כניסות לאתר בחודש ע"י משתמשים ברחבי הארץ והעולם, כתבות, ביקורות והוכחות תשלום ברשת. עם השנים, צברנו ידע רב בתחום השיווק בדיגיטל והבאנו את האתר להיות מדורג ראשון בגוגל במגוון ביטויי חיפוש. לאורך הזמן, גילינו גם צורך בקרב בעלי עסקים ואתרים, הזקוקים לשירותי דיגיטל, אך אינם יכולים לעמוד בהוצאה הגבוהה על כך. לכן התחלנו ליצור מוצרי דיגיטל שונים במחירים נוחים על מנת לתת מענה גם לעסקים הקטנים המעוניינים לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם באינטרנט.

© 2020 כל הזכויות שמורות לאתר דיגיטל יזמות. אין להעתיק מידע, תוכן ותמונות ללא אישור מפורש מבעלי האתר.

כתובתינו במייל: HavodaMehabait@gmail.com