top of page

קאשבק: איך לעשות כסף על הקניות באינטרנט

עודכן: 22 ביוני

תחשבו איזה אדיר זה היה יכול להיות, אם היינו יכולים להרוויח כסף בכל פעם שאנו מזמינים משהו באינטרנט? אה רגע, בעצם זה כבר קיים ואפשרי. הכירו את קאשבק – מקבלים כסף חזרה על קניות ברשת.

קאשבק - החזר כספי על קניות באינטרנט

כולנו אוהבים לעשות קניות ברשת, ויש האומרים שמדובר בהתמכרות החדשה של דור ה-Y. בכל שנה ושנה נשברים שיאי קנייה חדשים, ובאופן לא מפתיע בתקופת הקורונה המספרים צמחו באחוזים אסטרנומיים.


כמה ישראלים קונים באינטרנט?

לפי נתוני חברת שב"א, ב-2020, היקף הרכישות באינטרנט צמח ב- 15% בהשוואה לשנה הקודמת, ובסך כולל של 197.8 מיליארד ש"ח (מקור: גלובס).

בשנת 2021 היקף הרכישות באינטרנט עלה ב-19.6% לעומת 2020, ועמד על סך של כ- 246.18 מיליארד ש"ח (מקור: וואלה כסף).


מה זה קאשבק?

אבל כמו שאנחנו אוהבים לקנות, אנו גם אוהבים להרוויח כסף באינטרנט שיאפשר לנו להמשיך לקנות את הדברים שאנחנו אוהבים. 😍

זה אולי ישמע מוזר, אבל יש חברות, גדולות וקטנות, שאשכרה ישלמו לכם כסף היישר לכיס, אם תזמינו מהם מוצר או שירות באמצעות קישור מאתר מתווך.

לאתרים המתווכים האלו, קוראים אתרי קאשבק ואם אתם רוצים להרוויח כסף בחזרה, הם מקום חובה להתחיל בו קנייה באינטרנט.

ובכן בכתבה הבאה נסקור איך עובד עולם הקאשבק, כך שתוכלו להתחיל להרוויח איך שאתם מגיעים לסוף העמוד הזה 😊.

להרוויח כסף מהאינטרנט

מגוון סוגי הקאשבק הקיימים היום מגוון במיוחד, וכולל אתרים וחנויות רבות מכל הסוגים. לכן תוכלו להרוויח מ- 1$ ועד 99$ להזמנה, תלוי מה אתם קונים ומאיזה חנות.

זה רק נשמע מסובך, אבל התהליך עצמו של להרוויח קאשבק הוא דווקא מאוד פשוט וקצרצר.

הרשמה לקאשבק

כדי להירשם ולהתחיל, פשוט עקבו אחר 4 הצעדים הבאים:

1. הירשמו לאתר קאשבק מוכר ואמין

לאחר שבדקנו מגוון אתרים, האתר שאנחנו משתמשים בו בעצמנו לקאשבק, הוא Ebates (שכיום נקרא Rakuten) ולכן זו גם ההמלצה שלנו. Ebates נותנת מתנה של 10$, למי שנרשם ורכש באינטרנט במהלך ה-3 חודשים הראשונים בסכום של 25$ לפחות.

למי שפחות מסתדר עם אנגלית, קאשבק-ישראל היא גם אופציה מצויינת, המכילה אף חנויות ישראליות רבות כמו וואלה טורס, סבון ועוד.

להרוויח כסף על הקניות באינטרנט

2. כאשר בא לכם לקנות משהו, פשוט היכנסו תחילה לאתר הקאשבק, התחברו לחשבון שלכם ואתרו את החנות ממנה אתם רוצים להזמין מוצר. תוכלו גם לחפש באתר הקאשבק לפי שם המוצר ולבחור חנות שאתם אוהבים.

חפשו את החנות האהובה עליכם


3. לחצו על החנות שאהבתם ותועברו לאתר הרשמי של החנות.

להרוויח כסף מקאשבק

4. אתרו בחנות את המוצר שאתם רוצים לקנות ובצעו הזמנה. זהו! אתר הקאשבק יידע לשייך את ההזמנה לחשבון ולזכות אתכם באחוז הקאשבק המתאים.

בדרך כלל סכום הקאשבק הממוצע להזמנה נע בין 2-10%, אך האחוזים הללו משתנים בין חנות לחנות ויש אתרים המציעים אחוז גבוה יותר.

מאיפה הכסף חזרה של הקאשבק מגיע?

אתרי קאשבק עושים את הכסף באמצעות עמלות שהם מקבלים, מבעלי חנויות האונליין, על הפניית משתמשים לאתר שלהם (זו בעצם סוג של תכניות שותפים). היופי הוא שהם מתחלקים בעמלה הזו, איתנו המשתמשים.

אתרים גדולים כמו איביי, אמזון, גרופון ועוד, משלמים לאתרי הקאשבק על כל הפנייה של לקוח. עם קבלת התשלום, אתר הקאשבק מתחלק בכסף איתנו המשתמשים. זה מצב של WIN WIN WIN. לפיכך, נכון שאנו מקבלים תשלום מאתר הקאשבק, אך הכסף הזה מגיע מחנות האונליין בה מתבצעת ההזמנה בפועל.

למה להירשם דווקא ל- Ebates?

יש הרבה אתרי קאשבק בעולם, אך אנחנו בחרנו להמליץ דווקא על אתר איבייטס מ- 3 סיבות עיקריות:

1. אמינות - איבייטס קיים כבר למעלה מ-10 שנים ויש לו מעל 20 מיליון משתמשים רשומים. לכן מדובר באתר בעל מוניטין ואמינות גבוהים. אנחנו כבר קיבלנו מהם מעל 500$.

2. רווחים - איבייטס משלמים אחוזי קאשבק גבוהים במיוחד ביחס למתחרים וכן נותנים 10$ מתנה למשתמשים חדשים. בנוסף, יש באתר מגוון עצום של חנויות ואתרי קניות.​​

תוסף קאשבק לייצור הכנסה נוספת

3. תוסף ייחודי - לאיבייטס יש תוסף ייחודי שניתן להתקין על דפדפן האינטרנט.​​ התוסף מאפשר לכם להרוויח קשאבק בקלות רבה יותר. בכל אתר קניות שתבקרו, פשוט לחצו על התוסף והקאשבק יופעל ברגע שתבצעו רכישה. כך, אין לכם מה להתברבר ולהיכנס קודם לאתר הקאשבק. פשוט לוחצים על התוסף וקונים.

לא הסתדרתם עם האנגלית? קבלו אתר קאשבק מומלץ בעברית.

קאשבק ישראל הוא אתר הקאשבק הוותיק ביותר בישראל עם למעלה מ-150 אלף ישראלים רשומים ואחוזי החזר יפים. מה שנחמד בקאשבק ישראל הוא שיש גם קטגוריית חנויות ישראליות מהם ניתן להרוויח קאשבק, כמו איסתא, אל-על, גרו וכו'. בנוסף, ניתן גם להתקין תוסף לדפדפן האינטרנט, כך שבכל פעם שתגלשו באתר קניות נתמך, התוסף יהבהב ויזכיר לכם ללחוץ עליו כדי לזכות באחוז הקאשבק.

איך להרוויח יותר קאשבק?

יש לכם חברים שאוהבים להזמין מוצרים בחו"ל? שתפו אותם לגבי אפשרות הקאשבק באתרים ושלחו להם לינק להזמנת חברים. בכל אתר קאשבק יש אופציית הזמנת חברים, עם לינק ייחודי לכם לשיתוף עם חברים או עוקבים.

למשל, על כל חבר שהפניתם לאיבייטס ורכש מוצרים, תקבלו עמלה של 25$. על כל חבר דומה שהפניתם לקאשבק ישראל תקבלו 5 ש"ח.

לכן שווה להיות מקושר לאנשים ולשתף את אתרי הקאשבק בקרב חברים.

איפה עוד אפשר לשתף כדי להרוויח עמלה על הפניות חברים?

כדי לשתף את הלינק להזמנה, יש צורך בערוץ מדיה כלשהו שעוברים דרכו תנועה יפה של משתמשים. ניתן לבנות אתר אינטרנט בנושא צרכנות (או כל דבר אחר), או לפרסם בפורומים, עמודי פייסבוק, בביו באינסטגרם, בסטורי ובשאר הרשתות החברתיות וכו'.

איך מקבלים את הכסף?

בהגדרות החשבון באתר יש למלא את פרטי הכתובת שלכם לשליחת שיק או כתובת הפייפאל. אחת ל-3 חודשים איבייטס מאפשרת למשוך את הכסף. המינימום למשיכה הוא 5$.

מי שבוחר להירשם לקאשבק ישראל, יוכל למשוך את הכסף לאחר שצבר מינימום של 100 ₪. את הכסף ניתן למשוך באמצעות העברה בנקאית או לחשבון הפייפאל שלכם.​


אז הנה לכם, אתם חמושים בכל הידע שאתם צריכים כדי להתחיל להרוויח כסף מהקניות שלכם באינטרנט. תופתעו לגלות שהסכומים מצטברים ועולים יפה עם הזמן, כך שתוך תקופה קצרה תוכלו לראות סכומים נאים צבורים לכם באזור האישי באתר.

רשומים כבר לאתר קאשבק ומרוויחים כסף? שתפו אותנו כאן למטה כמה כבר הרווחתם ואיפה 🤑 💰


מקורות לנתונים במאמר:

  1. גלובס - קישור כאן.

  2. וואלה כסף - קישור כאן.

939 צפיות0 תגובות

Comments


רוצה לקבל את המדריך המלא לכסף באינטרנט ב- 2023? לאיזה מייל תרצה\י שנשלח לך אותו?

מעולה! המדריך מחכה לך במייל

bottom of page