top of page

WeWork - תכנית שותפים למשרדים להשכרה

מזה WeWork ?

Wework נולדה בשנת 2008, ע"י היזם היהודי, אדם נוימן וכיום היא אחת מחברות השכרת משרדים וחללי העבודה הכי גדולות בעולם (נכון לנתוני פברואר 2019, היא השחקנית הכי גדולה בשוק). הקונספט של וויוורק עובד על כך שאנשים עובדים טוב יותר כשהם ביחד ולכן במרבית חללי העבודה שלה, ההפרדה בין משרד למשרד היא ע"י זכוכית מחוספסת בלבד, כדי לעודד אינטראקציה ופיתוח קשרים עסקיים וחברתיים אך עם פרטיות מלאה במידת הצורך. כל סניף וויוורק בעולם גם מאופיין בעיצוב חדשני ומעניין מתוך כוונה לעורר אווירת יזמות פרודקטיבית בקרב החברים. נכון לשנת 2020 יש 828 סניפים הפזורים ברחבי 120 ערים שונות בעולם - גלובליות במיטבה (מקור: וויקיפדיה).

 
 

למה כדאי להשכיר משרד ב- WeWork ?

  1. כל השירותים בחבילה אחת - השכרת משרד או חלל עבודה בוויוורק כוללת בתוכה את הארנונה, חשמל, מים, שירותי ניקיון, שימוש בשלל אביזרי המטבח(תה, קפה, חלב, מקררים וכו'), שירותי הדפסה וצילום, הרצאות לקידום עסקים, שיעורי יוגה שבועיים וכו'.

  2. כניסה חופשית בעולם - כל חבר בוויוורק מקבל כרטיס גישה באמצעותו יכול להיכנס לכל סניף וויוורק בעולם, מעל פעמיים בחודש (תלוי בתכנית המנוי שלו).

  3. בירה זורמת - בוויוורק יש בירת JEMS הזורמה לאורך כל שעות היום ועד השעה 18-19:00 בערב.

  4. ריהוט משרדי מלא - שולחן, כיסא עבודה, מדפים וכו' כלולים במחיר.

  5. השכרת חדר ישיבות מפואר - כל חבר זכאי לקבל שעתיים מינימום בחודש בחינם לשימוש בחדרי הישיבות לצורך פגישות עם לקוחות או עובדים.

  6. קידום עסקים - נטוורקינג שבועי, שעות קהילה, כלים מקצועיים לקידום ופרסום עסקים והרצאות שוטפות מפי מומחים ויזמים.

 
 

איך עובדת תכנית השותפים של וויוורק?

לא חובה להשכיר חלל עבודה בוויוורק כדי להצטרף לתכנית השותפים. לאחר שתירשמו לתכנית כאן, תקבלו גישה לאזור האישי שלכם באתר, שם תוכלו להזין פרטי קשר של לידים פוטנציאלים או לקבל קישור שותפים אישי, אותו תוכלו לשתף.

האם כדאי להירשם לתכנית השותפים של וויוורק?

  1. משתלם - על כל הפנייה שתספקו תרוויחו 10% מדמי השכירות החודשיים של החבר שהפנתם.

  2. גלובלי - לוויוורק סניפים בכל העולם, לכן אם אתם מכירים אנשים בחו"ל או שיש לכם עוקבים מהעולם, תוכלו להפנות גם אותם לוויוורק ולהרוויח.

  3. שמירת משתמשים - גם אם הפנתם חברה לוויוורק, ובשיחה הראשונית הוא לא סגר עסקה, פרטיו יהיו שמורים במערכת כחבר שאתם הפנתם ולכן אם בעתיד כן יחליט להשכיר בוויוורק, ההפניה תירשם על שמכם ותהיו זכאים לעמלה.

  4. חינם - כמו כל תכנית שותפים לגיטימית, הרשמה להיות משווק שותפים בוויוורק אינה עולה שקל אחד. להיפך, אתם יכולים רק להרוויח, אין תשלום חודשי או דמי הצטרפות.

כמה אפשר להרוויח?

טרנד המשרדים וחללי העבודה המשותפים מאוד פופולרי ועכשווי היום ואינו מפסיק לצמוח, אנשים רוצים להצטרף. על כל חבר שתצרפו לוויוורק ושישכיר חלל עבודה או משרד, תקבלו 10% מדמי השכירות שהוא משלם כל חודש ולמשך שנה. חשוב להדגיש, כי אין מדובר בתוספת מחיר לחבר שצירפתם, והמחיר הוא זהה גם אם היה מגיע לוויוורק לבד בעצמו. 

כלומר, דמי שכירות מינימום לחלל עבודה הוא 950 ש"ח וישנם משרדים גדולים ופרטיים יותר בוויוורק שדמי השכירות שלהם מגיעים לעשרות אלפי שקלים. אם תפנו, תהיו זכאים לבין 95₪-1,000₪ עמלת שותף בכל חודש, תלוי בתכנית שסגר החבר שהפניתם. בחישוב מהיר מדובר על כ- 1,140₪ מינימום בשנה על חבר אחד בלבד. אין הגבלה על מס' החברים שאתם יכולים לצרף ולכן מדובר על אחת התכניות שותפים היותר מומלצות שקיימות בענף. אז אם אתם מכירים אנשים שיש להם חברה עם עובדים, וויורק יכולה להיות אופציה טובה עבורם (שבה גם אתם מרוויחים).

אולי יעניין אותך: פתיחת חברה בישראל - איך זה עובד ומהשלב אחר שלב

איך מקבלים את הכסף?

התשלום על כל הפנייה תקינה, מתווסף לאזור האישי שלכם עד שבועיים לאחר החיוב החודשי של הלקוח שהפנתם. את העמלה שלכם ניתן למשוך בהעברה בנקאית (לאחר שתספקו את מלוא הפרטים הרלוונטיים). 

השכרת חלל עבודה משותף

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך

bottom of page