בניית דף נחיתה: איך לבנות עמוד נחיתה מושלם שיהפוך גולשים ללקוחות משלמים

עודכן: 6 בפבר׳

בשנים האחרונות עמודי הנחיתה תפסו חלק חשוב בבניית קמפיינים דיגיטליים רבים והפכו לפיסה מרכזית בדרך למכירה ללקוח. אז איך לבנות דף נחיתה יעיל ואפקטיבי? כיצד נייצר תנועה לדף הנחיתה שלנו? כל זאת ועוד במאמר הבא, מוזמנים.

בניית דף נחיתה

מה זה דף נחיתה?

דפי נחיתה הם אחד מאמצעי השיווק הנחשבים והפופולריים ביותר כיום באינטרנט. בתקופה שבה המשתמש הממוצע מקבל מדי יום עשרות, אם לא מאות מסרים פרסומיים מדי יום, דף נחיתה יעיל נותן לנו את ההזדמנות לנסות לשכנע את המשתמש ולמקד אותו בביצוע פעולה מסוימת כגון השארת מייל\פרטים, קניה, הורדת אפליקציה, מעבר לאתר וכו'.


דפי נחיתה נראים בדיוק כמו כל אתר אחר, אך בפועל הם מתפקדים בצורה שונה. בענף השיווק הדיגיטלי, עמודי נחיתה משמשים על מנת לייצר תנועה של מבקרים לבצע פעולה ספציפית מסויימת שלאחר מכן תוביל לעסקה. בדרך כלל, העמוד ללא תפריט עליון וללא תפריט תחתון (ללא הדר ופוטר), כדי למנוע הסחות וליצור מיקוד.


קשור: בניית אתר בחינם - המדריך השלם


מטרת בניית דף נחיתה

בין אם הפעולה המסוימת היא, רישום לניוזלטר, הורדת מדריך, הפנייה לרכישת מוצר בחנות וכו', בניית דף נחיתה אפקטיבי יכול להגדיל את הסיכויים שלכם ליצור עסקאות סופיות- מה שמוביל לרווחים כמובן. אז בניגוד לאתר רציני עם מלא עמודים מעוצבים ומלאי תוכן, עמוד נחיתה הוא אתר בעל עמוד אחד עם מטרה אחת ברורה- לגרום למבקרים בו לבצע את הפעולה לשמה הוקם העמוד.

כל משווק דיגיטלי או מפרסם יודע שהצעד הראשון לבניית שם, מוניטין ונוכחות אינטרנטית לעסק הוא להקים אתר אינטרנט מקצועי. אך אם אתם רוצים לייצר לידים, המרות, הפניות או מכירות במהירות, יצירת דף נחיתה קטלני היא התשובה לכך. למזלנו, קיימים כיום כמה וכמה פלטפורמות אדירות, המאפשרות לכל אחד מאיתנו, ללא ידע בתכנות ומבלי להעסיק מעצב מקצועי, ליצור דף נחיתה מושלם בחינם לחלוטין עם שלל תבניות עיצוב מהפנטות.

דוגמא: דף נחיתה להורדת אפליקציה

דף נחיתה של אקטיב טרייל

בא לכם לייצר המרות לקמפיין הבא שלכם? קדימה בואו נצלול פנימה ונלמד כיצד לבנות דף נחיתה איכותי שיביא לנו כמה שיותר לידים ולקוחות.

2 דברים שצריך לדעת על יצירת עמודי נחיתה אפקטיביים

  • הכוונה לפעולה - לדף הנחיתה צריך להיות מסר 1 להעביר, עליו לקדם את הפעולה המבוקשת ע"י תוכן רלוונטי שמסביר מדוע כדאי ללחוץ על הפעולה ולמה זה יועיל למשתמש לבצע זאת.

  • עיצוב מזמין - העיצוב של עמוד הנחיתה צריך להיות סביב הפעולה אותה אנו רוצים שהמבקר יבצע ולא שום דבר אחר! דף הנחיתה צריך להיות נקי, ללא פרטים תפלים, כאשר הפוקוס ממוקד סביב המילים המניעות לפעולה וכפתור הפעולה.