כתיבת תוכן Seo | שש טיפים לכתיבת תוכן מדהים שמביא גולשים לאתר שלך

עודכן: 20 בינו׳

התוכן הוא המלך! משפט עם 3 מילים ששווה הרבה כסף. מה שמניע היום כמעט כל אתר אינטרנט, הוא תוכן איכותי לגולש. תקפידו על תוכן מעניין - תקבלו תנועה גודלת ואורגני מגוגל - תרוויחו יותר כסף. זה מודל פשוט. במאמר הבא נשתף ב-6 טיפים לכתיבת תוכן SEO שיסייע לכם ליצור תוכן איכותי שיניע את המודל הרווחי הזה.

כתיבת תוכן

תוכן הוא המנוע העיקרי כמעט של כל אתר באינטרנט, הוא מה שמעניק לאתר משמעות וערך. כדי שהתוכן יהיה איכותי הוא צריך להיות מעניין וכזה שיעניק ערך מוסף לקוראים שלו, כל זאת על מנת שיצליח למשוך גולשים רלוונטיים. זוהי מטרת כתיבת תוכן Seo שנועד גם להנגיש את התוכן לסורק של גוגל.

אנחנו טוענים שכל תוכן שנכתב לצרכי Seo חייב להיות תוכן איכותי ואת זה נסביר לאורך המאמר.


למה חשוב לכתוב תוכן SEO איכותי?

כתיבת תוכן Seo איכותי לאתרים חשובה מ- 2 סיבות עיקריות:

בעזרת התוכן והמילים המוזכרות בו מנועי החיפוש יודעים לסווג את האתר ולהציג אותו בתוצאות החיפוש.

ישנם אתרים המתמקדים בצד הטכני של מילות המפתח ונראה כי סגנון הכתיבה שלהם מיועד עבור הרובוט של גוגל ולא עבור הגולשים. אל תהיו כמוהם. אנו ממליצים לקחת בחשבון שאכן יש מי שקורא את התוכן. ניתן לכתוב תוכן מעניין וגם להתאים אותו למנועי החיפוש ע"י שימוש נכון במינון מילות מפתח במאמר.

שאנחנו אומרים תוכן SEO, למה אנחנו מתכוונים?

חשוב להדגיש שתוכן הוא לא בהכרח רק מילים ומאמרים. תוכן הוא גם ויזואל ויופי, הוא גם תמונות, סרטונים, גיפים, אינפוגרפיקות, וכו' שהרי תוכן טוב יכול להיות מועבר במגוון כלים. בעידן של היום בו כולם ממהרים, רבים מעדיפים לצרוך את התוכן מתמונה קיימת או סרטון מאשר לקרוא מאמר של 600-700+ מילים. עם זאת, רובוט הסריקה של מנוע החיפוש של גוגל עדיין לא יודע לקרוא תמונות בצורה מיטבית ולסווגם בהתאם ולכן עלינו לשלב את התוכן המילולי לצד התוכן הויזואלי. הם שלובים יחד.

כתיבת תוכן SEO מנצח: 6 טיפים חשובים

1. שימוש במילות מפתח

התוכן מסייע למשוך גולשים באמצעות שימוש במילות מפתח כמו אלו שהגולשים מחפשים בגוגל. לדוגמה חנות פרחים באשקלון תשאף להכניס תוכן החוזר על הביטוי הנ"ל. הקפידו על שימוש במילות מפתח רלוונטיות. ישנם כלים באינטרנט אשר יכולים לעזור לכם לאתר את מילות המפתח הרלוונטיות, אך גם ההיגיון הבריא הוא כלי חשוב. מצאתם את מילות המפתח הנכונות? אל תפציצו את הטקסט במילות המפתח – השתמשו בהם במינון מתאים ושלבו אותם באופן טבעי בטקסט.

קשור: כתיבת מאמרים לקידום אורגני: הכללים שיביאו אותך לעמוד ה-1

2. מבנה המאמר

הקפידו על מבנה מאמר נכון. תחילה יש להציג את הנושא, לאחר מכן כמה פסקאות המפרטות, מסבירות או מביאות טיעונים בעד ונגד, ​​ולבסוף סיכום של הנושא. לדוגמה אם נושא המאמר הוא כיצד להכין עוגת שוקולד ניתן לכתוב אותה בצורה הבאה: הקדמה המדברת על עוגות שוקולד והשימוש בהן בימי הולדת; אחר כך רשימת הרכיבים ושלבי ההכנה ולבסוף סיכום קצר אשר יכול לתת כמה טיפים לצורת ההגשה.

קידום אורגני בתשלום

3. הקפידו על כללי התחביר

הקפידו על כללי התחביר והשפה העברית וודאו שאין לכם שגיאות כתיב. על הניסוחים להיות ברורים וקלים להבנה לפי כללי התחביר של השפה העברית. כתיבה לא מקצועית עם שגיאות תשדר מסר שיכול לפגוע במיתוג שלכם ולהיראות לא מקצועיים. בנוסף, גוגל מזהה את הדברים האלה ותוריד את דירוג האתר שלכם.


4. התאמה למנוע החיפוש של גוגל

מנוע החיפוש המרכזי בו ישראלים משתמשים הוא גוגל ולכן עלינו תמיד להתאים את התוכן שלנו לסורק הרובוטי של גוגל. על כן, כותרת המאמר שלכם צריכה להיות מושכת ומוגדרת H1 ויתר הטקסט מחולק לחלקים מתאימים כאשר רצוי לתת תתי כותרות שיוגדרו כ- H2 וכן הלאה. בתוך הטקסט כדאי לשלב קישורים פנימיים (בצורה טבעית ולא מאסיבית מדי) לדפים בתוך האתר וקישורים יוצאים לאתרים אמינים ורלוונטיים. בנוסף, חשוב לצרף קצת תוכן ויזואלי במאמר - תמונות, סרטונים וכו'. לתמונות חייבים לרשום תיאור Alt טקסט מאחר וגוגל עדיין לא יודע לקרוא תמונות ויזואליות באופן מלא. כתבנו מאמר מאוד פרקטי על