איך להשתמש בפופ-אפים כדי להגדיל את יחס ההמרה באתר [2022]

עודכן: 30 בינו׳

החלום הרטוב של כל בעל אתר או חנות אינטרנטית הוא להפוך את כל הגולשים שלו ללקוחות שמוציאים כסף. פופ אפים יעילים שתופסים את תשומת ליבו של המשתמש מגדילים את אחוזי ההמרה באתר בעשרות אחוזים ומהווים צעד חשוב בקידום האתר. במאמר הבא נסקור את 4 סוגי הפופאפים הכי יעילים היום ואיך מטמיעים אותם באתר שלנו.

התקנת חלונות קופצים באתר

מכירים את הפופ-אפים שקופצים עליכם באגרסיביות, כופים עליכם איזו הצעה אקסקלוסיבית או פתרון לכל הבעיות? מעצבן נכון? אז למה כל כך הרבה אתרים משתמשים בזה?


מה זה פופ אפ (חלון קופץ)

אם אתם מסתכלים על עצמכם ולא מבינים על מה אנחנו בכלל מדברים, אז פופאפים אלו המלבנים או ריבועים המעצבנים האלה שקופצים בזמן שאנו גולשים להנאתנו באתרים, המבקשים מאיתנו לבצע פעולה מסוימת, מפריעים לחווית הגלישה ומאלצים אותנו לחפש את האיקס שסוגר אותם. המקרה הנפוץ ביותר הוא הצעת קופון הנחה למי שעומד לנטוש חנות וירטואלית.

אבל מה לעשות, עובדה מוכחת היא שהם פשוט עובדים! ובמאמר הבא נלמד למה כדאי להטמיע אותם באתר, נסקור 4 פופאפים כאלה ונסביר למה הם עובדים כל כך טוב.

אז למה בכלל להשתמש בפופאפים?

  1. הגדלת אחוז ההמרה - למנוע מגולשים לנטוש את האתר ולהגדיל את הסיכוי להפוך אותם ללקוחות, ע"י הצגת פופ אפ מתאים.

  2. הכוונה לביצוע פעולה מסויימת - להפנות את הגולשים כדי שייבצעו פעולה מסוימת שאתם רוצים באותה נקודת זמן - כמו למשל, הרשמה לניוזלטר, הצעת קופון, מאמר חדש וכו'.

  3. הגדלת זמן השהיה באתר - ע"י הצגת פופאפ מתאים שמוגדר לקפוץ כאשר משתמש מתכוון לצאת מן העמוד, נוכל להגדיל את זמן השהיה באתר ולהוריד את שיעור הנטישה. דבר שתורם משמעותית לקידום אורגני של האתר.

אם התשובה ל-4 השאלות הללו היא כן אחד גדול! אז אין ספק שאתם חייבים להטמיע פופ-אפים באתר שלכם, ובעזרת המאמר הבא תוכלו לבצע את זה עוד היום.

המטרה של כל פופאפ היא ברורה - קריאה לביצוע פעולה. הפעולה יכולה להיות מעבר למוצר\קטגוריה מסוימת, קופון הנחה לגולש שעומד לנטוש עגלה, עדכון הגולש על סייל במחלקה מסוימת באתר, הרשמה לניוזלטר וכו'.

בניית אתר בתשלום

איך בכלל מטמיעים פופאפ באתר?

נכון, זה באמת נשמע מורכב להטמיע חלונות קופצים באתר, אבל ההיפך הוא הנכון. כיום ישנם מגוון מערכות פשוטות ונוחות במיוחד היכולות להטמיע באתר מגוון סוגי פופאפ שנרצה.

בוויקס יש ה- LightBox שאפשר להגדיר עימו חלונות קופצים באתר. עם זאת, חסרות לו כל מיני אפשרויות מתקדמות שנפרט בהמשך.

בוורדפרס, כדי ליצור פופאפ אפשר להשתמש בתוסף האלמנטור פרו.


אנו ממליצים על המערכת של פופטין, מהסיבה הפשוטה כי יש לנו איתה ניסיון רב והיא עובדת מצויין (ההמלצה הכי טובה היא מניסיון אישי לא? 🤨).

רוצים עוד כמה סיבות למה כדאי להשתמש דווקא בה?

  1. לפופטין ממשק משתמש נוח ופשוט והכי חשוב בעברית מלאה.

  2. שירות לקוחות זמין ובעברית.

  3. חינם לחלוטין ל-1,000 פופאפים בחודש (ללא כל התחייבות- אין צורך אפילו לשים פרטי אשראי, אלא מייל בלבד) ומחירי חבילות נוחים ביותר.


  1. עורך Drag & Drop מתקדם להתאמה אישית של כל תבנית ומגוון תבניות מוכנות מראש.

  2. שליטה מלאה על השדות הרצויים בפופ-אפ.

  3. מגוון תבניות מובייל מעוצבות.

  4. שליטה מלאה על השדות הרצויים בפופ-אפ.