מחפשים איך לעצב חנות אונליין? הנה 25 חנויות שופיפיי לדוגמא

עודכן: 9 ביולי

עם טאץ' עיצובי, יוזמה וקצת יצירתיות כל אחד יכול לעצב חנות אונליין בדיוק לפי רצונו, אבל מה אם אין לכם רעיון איך להתחיל? הנה 25 חנויות שופיפיי לדוגמא שתוכלו לשאוב מהם השראה עוד היום.

בניית חנות אינטרנטית

בניית חנות אונליין היא פרוייקט מאתגר המלווה באינספור דברים שצריך להתמודד עימם ולהתחשב בהם במקביל. החנות האינטרנטית מהווה ערוץ שיווקי ומכירתי המבסס את הנוכחות הדיגיטלית של המותג ברשת.


מה זה שופיפיי?

שופיפיי היא פלטפורמה לבניית חנויות אינטרנטיות מרשימות למכירת כל מוצר אפשרי, הכובשת את לב המשתמשים עם נתוני צמיחה מרשימים מדי שנה. היא השחקנית השנייה בגודלה בעולם פלטפורמות בניית חנויות איקומרס (Woocomerce במקום ראשון) עם שליטה של 20% בשוק, ועוקפת בגדול פלטפורמות כמו וויקס, וויבלי, מג'נטו וכדו' (מקור: Pagely).

לקריאה נרחבת על שופיפיי, שפכנו כל מה שיש לנו כאן.


"אבל כדי לבנות חנות מקוונת צריך לדעת שפת קוד ולהבין בבניית אתרים!"

אז זהו שממש לא, הטכנולוגיה והפלטפורמות הקיימות היום, מנגישות לכל אחד, כאלה עם רקע התחלתי או כאלה בלי שום ידע בכלל, את האפשרות לבנות, ליצור ולעצב אתרים או חנויות אינטרנטיות.


אז בין אם אין לכם בכלל מוצר, או בין אם אין לכם טיפה של ידע בבניית אתרים, ההליך הטכני של לבנות חנות מקוונת זה לא כזה ביג דיל. נגלה לכם יותר מזה? זה אפילו קל ופשוט ותוכלו לנסות בחינם (לתקופה של 14 יום). כך שאין אפילו חובה ישר לשלם, אלא אפשר לבדוק קודם איך אתם בעיצוב ופיתוח החנות.

אבל בואו נשים את זה בצד ונתרכז במטרה שלשמה התכנסנו כאן היום, ללמוד מדוגמאות של חנויות מקוונות אחרות שעשו את זה והצליחו בגדול.

הדוגמאות הן מחו"ל ונועדו למען ההשראה 🔥 בכל אחד ואחד מכם. החנויות מחולקות לקטגוריות הבאות:

  1. ביגוד נשים 💃

  2. גאדגטים 🖥️

  3. מוצרי חיות 🐶

  4. פנים הבית 🏠

  5. אביזרי לבוש 👞

  6. קוסמטיקה 💄

  7. בריאות 🩺

  8. אוכל ובישול 🍳

  9. מיוחדים 🤗♥️

למי שמעוניין לצפות גם בחנויות ישראליות שנבנו בשופיפיי, צירפנו קישור בסוף המאמר.חנויות שופיפיי לדוגמא בתחום הביגוד נשי:

א. UNCONDITIONAL

החברה רצתה לקדם את הבטחון עצמי של נשים כדי שירגישו טוב עם גופן מבלי להסתמך על פאדים וחזיות פוש-אפ. העיצוב של החנות פשוט אך מושך את העין. נראה שזה תופס, כי האתר כבר קיים מעל 11 שנים.

כתובת: unconditional.uk.com