top of page
  • תמונת הסופר/תAdmin

10 דרכים לעשות כסף בבורסת הקריפטו של בינאנס

עודכן: 11 בפבר׳ 2022

חדשים בעולם הקריפטו? מחזיקים ותיקים בביטקוין ומטבעות אחרים? כדאי שתקראו על האפשרויות שבינאנס מציעה לכם להרוויח יותר כסף על ההחזקה שלכם במטבעות וירטואליים. כל הפרטים כאן.

איך עושים כסף בבינאנס

שוק הקריפטו מתאפיין בחדשנות התדירה שלו, כך שעולם ההשקעות בקריפטו אינו מסתכם רק בקנייה, החזקה ומכירה בלבד.


למרות שההחזקה מתגלה כאחת מאסטרטגיות ההשקעה הטובות והבטוחות ביותר ב-10 השנים האחרונות, מאז שהביטקוין נכנס לחיינו, נראה כי החדשנות הטכנולוגית והפיננסית מאפשרת למשקיעים כיום מגוון רחב יותר של אפשרויות הכנסה ורווח מהשקעה בקריפטו.


מה זה בינאנס?

בינאנס שהוקמה בשנת 2017, היא בורסת אונליין למטבעות קריפטו, עם למעלה מ-100 מיליון משתמשים. היא תומכת ברוב סוגי המטבעות הדיגיטליים היום ומספקת גם ארנק לאחסנת הכסף וכן מוצרים פיננסים נוספים. נכון להיום, בינאנס נחשבת לבורסת הקריפטו הגדולה ביותר בעולם (מקור: וויקיפדיה).

מעבר לכך יש לבינאנס, מטבע דיגיטלי ייחודי ומתקדם והוא מה-4 המטבעות הנסחרים ביותר בענף, עם שווי שוק של מעל 68 מיליארד דולר.איך בינאנס עוזרת למשתמשים להרוויח כסף?

פלטפורמת המסחר, ביננס מציעה למשתמשים בה את Binance Earn, תיק מוצרי קריפטו שנועד לאפשר הכנסות פסיביות באמצעות החזקה בנכסי קריפטו שונים. עם Binance Earn ניתן לחסוך, להקים, או אפילו להפוך לסָפׇּק נזילות (maker) בשווקי DeFi (Decentralized Finance) כדי להרוויח הכנסה פסיבית על ביטקוין, מטבעות קריפטו יציבים אחרים, אלטקוינים ועוד. בנוסף, הפלטפורמה של בינאנס מאפשרת להשקיע ולהרוויח ממטבעות פיאט באמצעות שירותי ה- Binance Earn שלה.


מה זה בינאנס Earn

בינאנס Earn מציעה 10 מוצרים עיקריים דרכם ניתן לייצר הכנסה פאסיבית באמצעות החזקה בקריפטו ובמטבעות פיאט. כל אחת מהם עם פוטנציאל תשואה ורמת סיכון שונה, למען ההתאמה הכדאית ביותר לסגנון ההשקעה של כל משתמש. כמו בכל דבר בעולם ההשקעות והפיננסים, הכלל הוא שמוצרים בעלי תגמול סיכון גבוה יותר מסוגלים להניב תשואה גבוהה יותר, בעוד שמוצרים בעלי סיכון נמוך מגיעים עם תשואה נמוכה יותר.
כסף מבינאנס: 10 אפשרויות לייצר כסף בבורסת הקריפטו


1. חיסכון גמיש (Flexible Savings)

ניתן לקחת את 24 מטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר, כולל BTC, ETH, USDT או BNB ולהרוויח מההחזקה בהם - אחוזי ריבית ותגמולים. ניתן להירשם למוצר החיסכון הגמיש או למשוך את הרווחים ממנו בכל עת. בנוסף, אפשר לבחור בחיסכון נעול (Locked Savings), שבו המשתמש מאבטח את נכסי הקריפטו שלו לתקופה מסוימת ולאחר מכן מושך מהם תשלומי ריבית גדולים יותר. עם שווי כולל של יותר משלושה מיליארד דולר, החיסכון הגמיש הוא מוצר נוח עבור משתמשים מנוסים ומתחילים כאחד.


2. כספת BNB (BNB Vault)

כספת BNB הינו מוצר להכנסה פסיבית באמצעות החזקות בנכסי BNB, מטבע הקריפטו שמנפיקה הפלטפורמה של בינאנס למשתמשים, עבור הלוואות למערכת וכו'. זהו מוצר השקעה מובטח להון עם ממשק קל לשימוש. זה יכול לעזור למשתמשים למקסם את פוטנציאל ההכנסה, הן מהון ריכוזי והן מהון מבוזר של BNB, על ידי שילוב של כלל מוצרי ביננס השונים בתוך המערכת האקולוגית של ביננס.

אין מינימום להפקדה ראשונית במוצר זה, אין שום עלויות או עמלות, וחלוקת התשואות מהריבית מתנהלת אוטומטית על בסיס יומי. בנוסף, אין כמעט אלמנט של סיכון, רק יצירת רווח מאחוזים על הלוואת נכסי ה-BNB למערכת של ביננס.


3. בריכת הזנקה (Launchpool) של בינאנס

במוצר זה ניתן להזרים אל תוך הבריכה של ביננס נכסי BNB, BUSD, BTC ומטבעות קריפטו יציבים אחרים ולקבל בתמורה את מטבעות קריפטו חדשים המגיעים לביננס ברגע שהם משוחררים. מוצר זה מאפשר למשקיעים אקזוטיים לרכוש נכסים חדשים לפני כל השוק ובכך להקדים את עליית המחירים במקרה של הימור נכון. לכן, הסיכון פה מתחיל לעלות, במידה ובסופו של יום האלטקוין לא יצליח להתרומם.


4. חיסכון קבוע (Fixed Savings)

דרך מוצר זה ניתן לשמור 24 נכסי קריפטו פופולריים, כולל BTC, ETH, USDT או BNB, לתקופות נעילה של 90-7 ימים ולהרוויח תשואות מוגברות על פוזיציית המסחר של המטבעות השמורים. ניתן להירשם בכל עת ולממש את התשואות והרווחים רק לאחר תקופת הנעילה שנבחרה בהרשמה למוצר. הרעיון מאוד מזכיר השקעה באג"ח בפלטפורמות המסורתיות, רק בקריפטו.

שווי ההפקדה המינימלית במוצר זה הינו מאה דולרים אמריקאים, אין עמלות או עלויות נלוות וחלוקת התשואות מתרחשת אוטומטית ועל בסיס יומי. כמו כן, המוצר אינו מהווה שום סיכון ומאפשר הכנסה פסיבית מובטחת.


5. הימור חסום (Locked Staking)

באמצעות מוצר זה ניתן להתערב על מטבע קריפטו מסוים באמצעות הפקדה ראשונית נמוכה יחסית של קריפטו בשווי של עשרה טת'ר בלבד (USDT), ומהם לגרוף תשואות גבוהות יותר והטבות נוספות. ניתן לממש מראש מבלי לאבד את ההימור המקורי, כמו ויתור על תגמול ההשקעה הקודמת, או לשלם דמי פדיון מוקדם. ניתן לבחור בין 30 מטבעות קריפטו מסוג Proof-of-Stake (POS), כולל EOS, DOT או ADA, ולהרוויח תגמולים עם מעט סיכון. כמו כן, גם במוצר זה אין עלויות נוספות או עמלות למערכת.

הימור חסום בבינאנס
הימור חסום בבינאנס - Locked Staking


6. פעילות (Activities) בביננס

באמצעות מוצר זה ניתן להרוויח על פעילויות השקעה המתקיימות באופן שוטף בפלטפורמה. Binance Earn מציעה מדי פעם מוצרי חיסכון מיוחדים למטבעות קריפטו בודדים. המשתמשים יכולים לפיכך להשלים את הפעילות לפני שהיא נרשמת במלואה ולראות את התשואות מופיעות באופן אוטומטי בארנק הדיגיטלי לאחר השלמת הפעילות.

הרעיון הוא להלוות למערכת חלק מנכסי ההשקעה, בהתאם לנכסים המסוימים שביננס מבקשת, לגרוף עליהם אחוזי ריבית ללא תשלום עמלה. ישנו שווי התחלתי להפקדות בהתאם לנכסים המבוקשים, וחלוקת התשואות היא עונתית ובהתאם לכל נכס, ונקבעת כאחוזים לפרק זמן מסוים ובהתאם לנכס הספציפי. כמו כן, גם מוצר זה מציע הכנסה פסיבית מהחזקה של קריפטו ללא שום סיכון.7. הימור על את'ריום 2.0 (ETH 2.0 Staking)

באמצעות מוצר זה Binance Earn מציעה למשתמשים לקבל תגמולים על תמיכה ושדרוג של הרשת החדשה של אתריום, ETH 2.0. ניתן לפיכך להרוויח ריבית ותגמולים בצורת ETH המונפקים ממערכת הבלוקצ'יין של אתריום 2.0. ההפקדה ההתחלתית היא 0.0001 ETH, אין עמלות ואין כמעט סיכון, כל עוד המערכת החדשה של אתריום, מערכת הבלוקצ'יין השנייה בגודלה בעולם, לא תיפול.8. הימור על DeFi (DeFi Staking)

ביננס הציגה את מוצר ההימור על פרויקטים של טכנולוגיית ה-DeFi כדי לסייע למשתמשי פרוקסי להשתתף בפרויקטים מבוזרים. זה מאפשר למשתמשים לגשת ל- DeFi בצורה ידידותית ופשוטה, ללא צורך בניהול מפתחות פרטיים, רכישת נכסים, ביצוע עסקאות או ביצוע משימות מסובכות אחרות הנדרשות להשתתפות רגילה בפרויקטים של DeFi. ההימור דרך מוצר זה נחשב לגבוה, שכן אין בטוחות בהשקעות בעולם ה-DeFi, אך אין עמלות כלל וחלוקת התשואות מתרחשת על בסיס יומי.
9. השקעה כפולה (Dual Investment)

ההשקעה הכפולה של ביננס הינו מוצר דרכו ניתן להפקיד מטבע קריפטו ולהרוויח תשואה משופרת המבוססת על שני נכסים. ההימור הוא על כיוון השוק, המתחייב לאחזקות הקריפטו של המשתמש ונועל תשואה. ללא קשר לפוזיציה, התשואה משופרת.

המטבע שמתקבל בחזרה תלוי בתוצאת ההימור במועד המסירה. עם מוצר BTC Up-and-Exercised, אם מחיר הנכס הבסיסי עולה, כך שהרווחים ממנו יעלו על המחיר שנקבע מראש (מחיר הסטרייק), ההשקעה בו תומר למטבע החלופי (BUSD) במחיר השיא. אם מחיר הנכס הבסיסי אינו עולה על מחיר השיא, עדיין תתקבל תשואה על המטבע המופקד (נכס הבסיס שאיתו רצוי להישאר)10. תחלופת נזילות (Liquidity Swap)

מוצר זה הוא עבור משתמשים בעלי צרכים ספציפיים לניהול נכסים, דרכו ניתן להזין נכסים נוספים וכן לגרוף תשואות בכל עת. ניתן לבחור בין בריכות יציבות (stable pools) וחדשניות (innovative) עם רמות סיכון ותשואות שונות, ולהפוך לספק נזילות (maker) על ידי הוספת מטבעות קריפטו ומטבעות פיאט למאגרי הנזילות, בהתאם לצרכי המערכת. ההפקדה המינימלית היא מטבע טת'ר (USDT) או דולר ביננס (BUSD) בשווי עשרה דולרים אמריקאים. כאן הסיכון הוא גבוה יותר והעמלה היא כ-0.04% מהרווחים.

בינאנס תחלופת נזילות של קריפטו
המרה נזילה בבינאנס


בינאנס - בורסת מטבעות קריפטו שמתאימה את עצמה

בינאנס היא בורסה מטבעות קריפטו אשר מאוד ידידותית למשתמש, הן למתחיל והן לוותיק. באוגוסט 2021, בייננס אף השכילה ותירגמה את האתר שלה ל-36 שפות, ביניהם גם בעברית, מה שהופך את תהליך רכישת קריפטו לאחר הפשוטים והנוחים ביותר. דבר שהיה מאוד חסר באתרי קריפטו שונים והפך את בינאנס למס' אחת בתחום המסחר במטבעות הדיגיטלים.

בינאנס מתאימה את עצמה מאוד לרוח השוק, ומוסיפה ומסירה כל הזמן אפשרויות חדשות לקנייה ומסחר במטבעות. אז כדאי להיות מעודכנים.


הערה: ההשקעה בביטקוין ומסחר במטבעות וירטואליים עדיין נחשבת למסוכנת וספקולטיבית. השקעה וכל פעולה בהסתמך על האמור בכתבה, הינו על אחריות המשתמש בלבד, ואינה מהווה תחליף לייעוץ עם בעל מקצוע בתחום.

812 צפיות0 תגובות

Comentários


רוצה לקבל את המדריך המלא לכסף באינטרנט ב- 2023? לאיזה מייל תרצה\י שנשלח לך אותו?

מעולה! המדריך מחכה לך במייל

bottom of page