איך להעלות מוצר למכירה באיביי - שלב אחר שלב: המדריך המלא [2022]

עודכן: 12 בינו׳

במאמר הבא נפרט לכם צעד אחר צעד, כיצד מעלים מוצר למכירה לאיביי, נשתף בטיפים ועצות כיצד למקסם את דף המכירה ומה צריך לעשות כדי לקבל דירוג גבוה יותר במנוע החיפוש של איביי. הכל כדי למכור באיביי ולהרוויח.

העלאת מוצר לאיביי

באיביי יש למעלה מ- 1.4 מיליארד מוצרים, הנחשפים ל- 184 מיליון קונים פעילים. איך הישראלים נכנסים לתמונה? אז ככה, באיביי יש למעלה מ- 40 אלף מוכרים ישראלים, המוכרים מוצר כל 3.5 שניות ובפברואר האחרון אפילו פנינה רוזנבלום החליטה להצטרף (מקור: כלכליסט). הנתונים הללו צומחים בכל רגע, בייחוד נוכח תקופת הקורונה שהקפיצה את הצורך בקרב רבים לפתח מקורות הכנסה נוספים מהבית.

חנות באיביי מהווה נכס דיגיטלי לכל דבר ועניין ומייצרת לבעליו הכנסה קבועה בכל חודש.


מכירה באיביי

להעלות מוצר למכירה באיביי היא אינה מלאכה מורכבת כלל ואורכת לרוב בממוצע כ- 10-20 דקות. ככל שתהיו מנוסים יותר, תוכלו להעלות מוצר במהירות וביעילות רבה יותר. מדובר בתהליך של ניסוי וטעיה, אין נוסחה מושלמת להעלאת מוצר שיימכר בוודאות.


אך כן יש כללי אצבע ועקרונות שחייבים ליישם כדי להיחשף ליותר קונים ולהתחבב על מנוע החיפוש של איביי - קאסיני. בקצרה נציין שקאסיני מדרג מוצרים בהתאם ל- 4 פרטמרים עיקריים: רלוונטיות, כותרת חזקה, כמה שיותר תמונות ומידע איפורמטיבי רב בדף המוצר.

אז היו רגועים, באמצעות שימוש נכון במדריך העלאת מוצר למכירה באיביי שלנו, כל אחד מכם יוכל להתחיל למכור באיביי עוד היום ולהתחיל להרוויח בעבודה מהבית.


איך מעלים למוצר למכירה באיביי?

  • היכנסו לדף הבית של איביי ולחצו על Sell. אם אינכם מחוברים לאתר או לא רשומים כלל, איביי תבקש ממכם להתחבר או להירשם בהתאם. מומלץ להתחיל למכור עם חשבון האיביי הקיים שלכם ולא לפתוח חשבון חדש בשביל למכור. הסיבה לכך פשוטה, חשבונכם הרגיל באיביי כבר בעל וותק מסוים שלא כמו חשבון חדש שזה עתה נפתח אשר בעיניי איביי מעורר חשד התחלתי ולכן "יסבול" מדירוג נמוך.

כדי להעלות מוצר, לחצו על SELL בדף הבית של איביי