סטודנט תפרן? קבל 11 רעיונות איך לייצר הכנסה נוספת בעבודה מהבית לסטודנטים

עודכן: 6 בפבר׳


בין הגשת העבודות, הגעה לשיעורי הזום ולמידה לבחינות, הסטודנט הממוצע צריך גם לשלם חשבונות ושכירות חודשית, לעבוד במשמרות וגם משהו קטן נוסף שנקרא ליהנות קצת מהחיים. אז הנה 11 דרכים ליצירת הכנסה נוספת מהאינטרנט לסטודנטים. מוזמנים!

עבודה מהבית לסטודנטים

לעבוד בזמן הלימודים זו דרך טובה להחזיר קצת מן העלויות הגבוהות של תקופת הלימודים לתואר. עם זאת, כמובן שזה לא פשוט לעבוד ולתמרן בין השיעורים, המבחנים ועבודות ההגשה ולעיתים הצורך בלייצר תזרים מזומנים קבוע פוגע בביצועי הלימודים שלנו.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה, ומציעים נקודת מבט נוספת. עזבו רגע בצד את עבודות המלצרות, השליחויות או האבטחה (שרובן כבר לא פעילות בגלל הקורונה הארורה) ונסו לחשוב מחוץ לקופסא. עבודה מהבית לסטודנטים זה הדבר הבא היום - מאחר ולרוב היא נעשית בהתאם לזמן שלכם, מהיכן שאתם רוצים ומידת ההצלחה שלכם, תלויה נטו בהשקעה האישית (וכשאנחנו אומרים השקעה, איננו מתכוונים בהכרח לכסף). האינטרנט מפוצץ היום בהזדמנויות כלכליות, באמצעותם תוכלו לנסות לייצר לכם הכנסה.

איך למצוא רעיון למשהו שיכניס כסף

  1. חשבו על משהו שאנשים צריכים או רוצים, זה יכול להיות פתרון לאיזשהי בעיה קטנה שקיימת או כלי שיקל על פעולה או פרוצדורה מסוימת.

  2. אם הייתם יכולים להמציא או לספק משהו שיכול להפוך את החיים של אוכלוסייה מסוימת לקלים יותר, או טובים יותר, בטוחים יותר, זולים יותר וכו' – מה המשהו הזה יכול להיות?

  3. במה אתם ממש ממש טובים\מקצועיים? מה אתם אוהבים לעשות? תמיד טוב להקים עסק במשהו שאתם מתחברים אליו.

  4. התחילו לחשוב על איזה מיזמים יכולים לתמוך ולשפר את תחום הלימודים שלכם, או הקריירה העתידית שלכם.


הרעיונות הבאים אמורים להניע את החוט היזמי בראשכם ולכוון אתכם למציאת דרכים להגדלת ההכנסה החודשית. אז הנה:

עבודה מהבית לסטודנטים: 10 רעיונות שאפשר לבצע לפי הזמן ומידת הרצון שלכם ב- 2022

1. מנהל מדיה חברתית

כמות הרשתות החברתיות הקיימות היום גודלת מדי שנה. פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, גוגל פלוס, יוטיוב, טוק טוק, סנאפצ'אט ועוד.

לנהל את הקהילה החברתית של חברה או עסק מסוים יכול להיות אחלה ג'וב בשעות הנוחות לכם. מה גם שזו דרך יעילה להתחבר לעסקים שאתם אוהבים. מנהל מדיה חברתית מתפקד כמגשר בין הנוכחות של העסק ברשתות החברתיות ללקוחות הקיימים והפוטנציאליים. בעידן של היום בו הכל מתנהל ברשת, אין ספק שמדובר בעבודה נחשקת, מבוקשת ואף מתגמלת.

זה יכול להיות כפרילנסרים עצמאיים הנותנים שירותים לחברות מסוימות או שאתם גם יכולים להיות שכירים העובדים מהבית.

איך מתחילים?

מפיצים את השמועה בקרב מעגלי המשפחה והחברים שאתם תותחי רשת בכל מה שקשור לשיווק דיגיטל באינטרנט. אחר כך מחפשים בקבוצות הפייסבוק ואתרי חיפוש עבודה הרבות. אפשר להציע שירותים חינמיים לעמותות או בעלי עסקים שהם חברים, כדי שאלו יעשו את השיווק ההתחלתי בשבילכם ויספרו לחבריהם כמה אתם טובים.

2. מורה פרטי: סרטונים מודרכים או לייב סקייפ

אם אתם טובים בתחום הלימודים שלכם, ומעיפים מאיות 💯 באוויר, זה לא אומר שכולם מרגישים כמוכם. הרבה חבר'ה לא תמיד מסתדרים עם הדרישות האקדמיות הגבוהות ומתקשים בהבנת השיעורים וביצוע העבודות האקדמיות. כאן אתם נכנסים לתמונה, הציעו שיעורי סקייפ אונליין לסטודנטים בכל הארץ או העלו סרטוני הסבר לשיעורים לאינטרנט בפלטפורמות המתאימות. תוכלו להציע את שירותכם גם לתלמידי בית הספר ולא רק לסטודנטים. אתרים כמו קורסיסט , וואי- סקול הן חלק מהאתרים שיוכלו לעזור לכם למכור את השירות.

3. כתיבת תוכן

כתיבת תוכן היא אחת העבודות המתגמלות ביותר כאשר עובדים מהבית. אם יש לכם חוש כתיבה יצירתי, שפה גבוהה ומושכת וכישורי מחקר טובים – אז היו ​

כתיבת תוכן

​מוכנים, הולכים להציע לכם הרבה כסף. תחום כתיבת התוכן מתחלק ל-2, הראשון הוא כתיבת תוכן לאתרים ורשתות חברתיות (אתרי חדשות, בלוגים, פוסטים בפייסבוק למשל) והשני הוא כתיבה אקדמית כסיוע לעבודות הגשה, תרגומי מסמכים וכדו'. לכל תחום יש את התגמולים המשתנים שלו, ובשניהם תוכלו להתחיל לייצר לעצמכם הכנסה נוספת מהבית. משרות לכותבי תוכן באינטרנט וכותבים אקדמיים תוכלו למצוא בקבוצות הפייסבוק הרבות, אתרי